Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 16 do 22 kwietnia 2012

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 kwietnia 2012

przez admin

BARAN
Barany w poniedziałek od rana będą w dobrym humorze, będą miały nowatorskie pomysły, ale dość szybko rozpłyną się one w eterze i zostaną im tylko marzenia. Staną się roztargnione i nieobecne i dopiero w czwartek dojdą do siebie. Energia będzie je rozpierać, będą pełne ciepła, w związkach będzie im się dobrze układać. Na weekend zaplanują sporty i rekreację w terenie, wraz z rodziną.

BYK
Byki w poniedziałek obudzą się w kiepskim humorze, ale z biegiem dnia nastrój im się zmieni na lepszy. Do środy kierować się będą intuicją, staną się bardzo uczuciowe i niejeden Byk umówi się na romantyczną randkę. Od czwartku energicznie wezmą się za realizację planów, z zapałem zorganizują rodzinną imprezę na sobotę, a w niedzielę zajmą się sprawami domowymi.

BLIŹNIĘTA
Bliźniętom tydzień upłynie na gorączkowych działaniach, które będą je rozpraszać i będą bardziej niż zwykle roztargnione. W pierwszej połowie tygodnia mogą mieć problemy z koncentracją, ciężko będzie im się zabrać za pracę, obowiązki będą leżały odłogiem i dopiero w czwartek poczują przypływ sił i energii. W weekend będą sporo imprezować, uprawiać sporty, bawić się na całego.

RAK
Raki na początku tygodnia będą obdarzone niezwykłą intuicją, będą nastawione refleksyjnie i uczuciowo, samotne Raki mogą spotkać swoją bratnią duszę. Od czwartku będą bardzo rozdrażnione, wymagania związane z życiem codziennym będą sprawiać im duże trudności i trudno będzie im się dogadać z otoczeniem. Na szczęście na weekend nastrój im się poprawi, spędzą go w ciepłej, domowej atmosferze.

LEW
W pierwszej połowie tygodnia Lwy będą miały poczucie, że życie wymyka im się z rąk, stracą na chwilę kontrolę nad biegiem wydarzeń i tylko, jeśli uda im się poddać prądowi, to wyjdą z tego bez szwanku. W czwartek nastrój im się radykalnie zmieni, staną się energiczne, ogarną wszystko i dadzą sobie ze wszystkim radę. W niedzielę ciężko będzie im się dogadać z rodzinką, mogą spodziewać się kłótni.

PANNA
Panny w poniedziałkowy poranek będą nastawione do życia intelektualnie, ale z biegiem dnia rozmarzą się, poddadzą się uczuciom i aż do czwartku będą działać pod wpływem intuicji, mogą też się zakochać. Od czwartku odczują przypływ energii i ze zdwojonym wysiłkiem zaczną realizować swoje projekty. Weekend postarają się spędzić w ruchu, na wycieczce lub uprawiając sport.

WAGA
Wagi w poniedziałek z trudem zaaklimatyzują się w pracy, zaczną dzień od ploteczek i przyjacielskich rozmów, ale od południa mogą mieć problemy z decyzjami, zbyt dużo opcji naraz będzie się im wydawało odpowiednie. Od czwartku energicznie wezmą się do pracy, będą bardzo pobudzone i nastawione romansowo. W weekend odczują potrzebę życia rodzinnego lub kontaktu z naturą.

SKORPION
Skorpiony w poniedziałkowy ranek obudzą się w kiepskim humorze i resztę dnia będą uciekać od obowiązków i marzyć o niebieskich migdałach. Aż do czwartku będą rozmarzone, uczuciowe, łagodne w stosunku do innych. Od czwartku czeka je dużo ruchu, aktywnego działania, walczenia i wojowania z otoczeniem. W niedzielę zrelaksują się na łonie przyrody, a w związkach zapanuje ciepła, serdeczna atmosfera.

STRZELEC
W pierwszej połowie tygodnia Strzelce będą rozdrażnione, wszystkie wcześniejsze plany będą rozłazić się w szwach, irytować je będzie rozlazłość osób w otoczeniu. Dopiero w czwartek atmosfera się zmieni, wszystko nabierze tempa, w którym lepiej się poczują, będą mogły działać, jeździć, zarządzać, a w wolnych chwilach uprawiać sport. W niedzielę spędzą czas z rodziną, w domu lub na łonie natury.

KOZIOROŻEC
W pierwszej połowie tygodnia Koziorożce będą bardzo uczuciowe i romantyczne, mogą się zakochać, a w sprawach zawodowych będą kierować się impulsami i przeczuciami. Mogą mieć trudności ze skupieniem się na pracy. Od czwartku mogą być rozkojarzone, rozdrażnione i niemiłe dla otoczenia, będą wygłaszać sarkastyczne uwagi. W sobotni wieczór nastrój im się poprawi.

WODNIK
W poniedziałek rano Wodniki wyruszą na podbój świata, ale energii im starczy zaledwie do południa. Potem mogą mieć poczucie, że na nic nie mają wpływu, w ich życiu zapanuje marazm. Dopiero w czwartek popołudniu poczują wiatr w żaglach, energię do działania i zaczną realizować swoje ekscentryczne pomysły. W sobotę będą świetnie się bawić, ale w niedzielę poczują się przytłoczone i ograniczone.

RYBY
Ryby w pierwszej połowie tygodnia będą się czuć jak w niebie, będą kochać cały świat i wszystkich ludzi, będą się dla innych poświęcać i snuć wspaniałe plany na przyszłość. W sprawach pracy powinny kierować się intuicją. Od czwartku cudowny nastrój pryśnie, ale za to będą się dziać ważne rzeczy, będą otoczone ludźmi i będą się angażować mocno w pracę. Niedzielę mogą spędzić w zaciszu domowym.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej