Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 18 do 24 lutego 2013

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 lutego 2013

przez admin

BARAN
Barany przez większość tygodnia będą czuły się świetnie, ale mogą mieć problemy z dogadaniem się z najbliższymi. Również w pracy może dochodzić do spięć. Lepiej będzie na początku tygodnia, kiedy będą miały łatwość rozumienia innych osób, ale gorzej w środku tygodnia, kiedy wszystko będzie im szło pod górkę. W weekend to nadrobią, będą bardzo towarzyskie i zadowolone.

BYK
Dla Byków początek tygodnia będzie trudny, zwalą się im na głowę różne niespodziewane, choć drobne sprawy, w pracy ludzie będą wymyślać dziwne rzeczy, a w domu trudno będzie się porozumieć z bliskimi. Od czwartku odetchną z ulgą i zajmą się spokojnie swoimi sprawami, będą miały dobrą intuicję i mogą dobrze zainwestować pieniądze. W weekend mogą mieć gorszy nastrój.

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta na początku tygodnia będą w siódmym niebie, będą brały udział w wielu spotkaniach towarzyskich i będą miały sto tysięcy pomysłów na minutę w sprawach zawodowych. Od czwartku nastrój im się zmieni, trudno będzie im nawiązać dobre relacje z innymi. Nadejście weekendu przyjmą z prawdziwą radością, będą się dobrze bawić, nie opuszczą żadnej imprezy.

RAK
Na początku tygodnia Raki będą zmuszone do przeprowadzenia wielu rozmów, spotykania się z ludźmi i będą tym zmęczone. W czwartek spróbują się trochę odsunąć od biegu wydarzeń i odpocząć, dobrze im zrobi medytacja, w związkach poczują się kochane, a wolne Raki mogą poznać kogoś miłego. Weekend spędzą w towarzystwie innych ludzi, w ruchu i na imprezach towarzyskich.

LEW

Na początku tygodnia Lwy będą błyszczeć w towarzystwie, będą niezwykle kreatywne w pracy, a w relacjach z innymi będą bardzo otwarte i będą poznawać wiele nowych osób. Od czwartku więcej uwagi będą musiały skierować na sprawy rodzinne, potomstwo może wymagać opieki. W weekend będą miały mnóstwo okazji do zabawy, spędzą go na uprawianiu sportów, na imprezach towarzyskich.

PANNA

Na początku tygodnia umysł Panien będzie pracował na pełnych obrotach, będą miały dobre pomysły, ale szybko mogą się męczyć i nerwowo reagować na wydarzenia. Od czwartku będą miały dobry czas na miłość, będą nastawione bardzo romantycznie i marzycielsko, dobrze im zrobi medytacja lub ćwiczenia jogi. Weekend spędzą w ruchu, ożywi się ich życie towarzyskie.

WAGA
Wagi w tym tygodniu często będą się wahać między różnymi opcjami, mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji i w relacjach z najbliższymi. Na początku tygodnia będą bardzo towarzyskie, nastawione na kontakty międzyludzkie, co może im sprzyjać w pracy zawodowej. Od czwartku mogą mieć trudności w układach rodzinnych. Za to w weekend będą świetnie się bawić.

SKORPION
Skorpiony w tym tygodniu będą w nienajlepszym nastroju, ludzie będą je irytować i działać im nerwy nadmiernym optymizmem. Na początku tygodnia będą zmęczone towarzystwem ludzi i ilością rozmów przez telefon, choć może się to korzystnie odbić na finansach. Od czwartku będą nastawione bardzo rodzinnie i uczuciowo, ale weekend będzie dla nich męczący i trudny.

STRZELEC

Strzelce będą tryskać radością i energią, życie będzie wydawało im się piękne, a ludzie wspaniali. Na początku tygodnia będą miały okazję do podróżowania, będą w ruchu i będą nastawione na kontakt z ludźmi. Od czwartku ważne staną się sprawy rodzinne, podopieczni będą wymagali uwagi. Za to w weekend będą imprezować aż miło, nie obejdzie się bez nich żadna zabawa w okolicy.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będą w tym tygodniu nastawione przede wszystkim na pracę i obowiązki. Na początku tygodnia mogą mieć z tym problemy, gdyż wszystko będzie im się wymykać spod kontroli, a na drodze będą stawać drobne, ale irytujące przeszkody. Od czwartku poświęcą więcej czasu rodzinie, będą bardziej skłonne do czułości. W weekend czeka je sporo rozrywek i zabawy.

WODNIK

Wodniki w tym tygodniu mogą czuć się nieco przytłoczone relacjami rodzinnymi, za dużo będzie spotkań rodzinnych, a latorośle będą wymagały dodatkowej uwagi. Początek tygodnia będzie dla nich szczęśliwy pod względem towarzyskim i zawodowym, mogą mieć jakieś nowe propozycje. Od czwartku mogą czuć się ograniczone przez kontakty z bliskimi osobami. Weekend będzie czasem zabawy i radości.

RYBY
Ryby będą w tym tygodniu miały zmienne nastroje. W pierwszych dniach tygodnia będą zmęczone, nerwowe i ciężko będzie im się dogadać z ludźmi, wieczorami będą wyczerpane. Od czwartku czas będzie sprzyjał miłości i sprawom domowym i rodzinnym. Wolne Ryby mogą się w tych dniach zakochać. Weekend będzie okazją do spotkań z przyjaciółmi lub udziału w jakiejś większej imprezie.

Alejakobiet.pl / Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej