Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 11 do 17 lutego 2013

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 lutego 2013

przez admin

Od 11 do 17 lutego 2013

BARAN
Barany rozpoczną tydzień rozleniwione, rozmarzone i trudno będzie im się zabrać do pracy. We środę nabiorą wigoru, praca będzie im szła jak z płatka, ale mogą być niecierpliwe i niedokładne. W weekend będą mogły poświęcić więcej czasu rodzinie, zajmą się domem, zakupami, może pokuszą się o mały remont lub generalne porządki. W związkach będą w dobrych relacjach z partnerem.

BYK
Byki spędzą ten tydzień bardzo pracowicie, w sprawach zawodowych mogą liczyć na sukcesy i nowe możliwości. W poniedziałek będą miały dobrą intuicję, która pozwoli im dokonywać właściwych wyborów. Od środy staną się nieco nerwowe, wszystko będzie działo się zbyt szybko. W weekend będą cieszyć się życiem domowym i rodzinnym, będą sobie sprawiać przyjemności.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta w tym tygodniu mogą mieć gorsze samopoczucie, mogą mieć zimową chandrę. W poniedziałek mogą czuć się zmęczone, może dopaść je przeziębienie i powinny zadbać o odporność organizmu. Od środy poczują się lepiej, będą miały więcej energii i więcej entuzjazmu. W weekend chandra minie, będą miały okazję spotkać się z przyjaciółmi, z dalszą rodziną.

RAK
Raki na początku tygodnia będą spokojne, uczuciowe, będą miały skłonność do sentymentalizmu. Od środy mogą stać się nerwowe, w rozmowach mogą wchodzić w konflikty i ktoś może je przy tym zranić. Weekend zaplanują w gronie rodziny, najchętniej w domu, ale może dadzą się namówić na wypad na łono przyrody, na narty lub spacer po parku, na pewno dobrze im to zrobi.

LEW
Lwy na początku tygodnia mogą czuć się rozkojarzone, mogą mieć wrażenie, że nic da się załatwić. Od środy dostaną potężny zastrzyk energii, odżyją, ożywią się, będą w stanie bardzo dużo zdziałać, ale w relacjach uczuciowych mogą doprowadzać do konfliktów na tle spraw praktycznych. W weekend mogą mieć gorszy nastrój, który będą chciały sobie poprawić romansowaniem.

PANNA

Panny w tym tygodniu będą zajęte przede wszystkim pracą, obowiązkami, sprawami rodziny i dzieci. W poniedziałek będą nastawione bardzo opiekuńczo wobec innych, będą bardzo uczuciowe. Od środy będą miały więcej zajęć, większe spięcie w pracy, mogą mieć wrażenie, że nie nadążają za tokiem wydarzeń. W weekend odpoczną, zabiorą rodzinę na spacer lub na wycieczkę.

WAGA

Wagi na początku tygodnia mogą czuć się rozkojarzone, niełatwo będzie im się pozbierać i zabrać za obowiązki, co może być źle widziane w pracy. Od środy staną się energiczne, pewne siebie i doskonale będą wiedziały, czego chcą, dobrze będą sprawdzać się w pracy. W weekend będą rozleniwione, nastawione na życie rodzinne, domowe, choć nie odmówią wizyty u przyjaciół lub w teatrze.

SKORPION

Skorpiony skupią się w tym tygodniu na pracy, na obowiązkach i na sprawach domowych i rodzinnych. Będą dobrze zorganizowane i metodyczne. W poniedziałek będą miały wyostrzoną intuicję, więc mogą podejmować decyzje inwestycyjne. Od środy będą miały sporo zajęć, wszystko będzie się działo szybko i wiązać się to będzie z większym stresem. Weekend poświęcą rodzinie.

STRZELEC

Strzelce mogą w tym tygodniu czuć się niepewne, zmęczone, przytłoczone rutyną i ciężką pracą. W poniedziałek mogą mieć problemy ze zdrowiem, do głosu mogą dojść alergie. Od środy odżyją, poczują wiatr w żaglach i wezmą się ostro do pracy, a po pracy rzucą się w wir zajęć sportowych. W weekend mogą się nudzić w domu, ważna będzie rodzina, ale najchętniej wyciągną rodzinę na narty.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będą w tym tygodniu pracować, pracować i jeszcze raz pracować. W poniedziałek będą nastawione na uczucia, wolne Koziorożce mogą spotkać bratnią duszę i się zakochać. Od środy mogą mieć gorszy nastrój, w pracy mogą być problemy, spięcia, może dochodzić do konfliktów w domu. Dopiero w sobotę atmosfera się zmieni na bardziej sprzyjającą i w weekend będą mogły odpocząć.

WODNIK

Wodniki będą w tym tygodniu znudzone pracą i obowiązkami, dobijać je będzie rutyna i monotonia. W poniedziałek będą bujać w obłokach i ciężko im będzie wywiązać się z założonych planów. Od środy poczują się znacznie lepiej, więcej będzie się działo, będą w ruchu, będą miały wielkie wizje. W weekend mogą czuć się osaczone, mogą zupełnie nie rozumieć się z partnerem.

RYBY

Ryby na początku tygodnia będą uczuciowe, sentymentalne, wrażliwe i nastawione na pomaganie innym. Od środy mogą czuć się przytłoczone tempem życia, nie będą nadążać za wydarzeniami. Praca może sprawiać im problemy. W weekend będą czuły się wspaniale, będą miały oparcie w rodzinie, będą nastawione na przyjemności zmysłowe. Niedzielny wieczór może być trudny.

Alejakobiet.pl / Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej