Strona główna Ezo Strefa Dowiedz się więcej od wróżki

Dowiedz się więcej od wróżki

przez admin
Wróżki to mistyczne postacie, które nie posługują się jedynie kartami, kulą lub runami. To osoby, które posiadają niesamowitą intuicję, za pomocą której są w stanie przepowiedzieć nam przyszłość i wskazać odpowiedni kierunek w życiu.
Dobra wróżka
Istnieją dwa typy wróżek: te, które mają dar, i te, które go nie posiadają. Nie oznacza to jednak, że któreś z nich jest lepsza. Wróżki, które posiadają wysoki poziom intuicji, które są obdarzone wielką empatią oraz innymi zdolnościami mają dużo łatwiej od wróżek, które tą sztukę dopiero poznają. Nabycie takich umiejętności w przypadku osób, które wróżbiarstwa się dopiero uczą jest możliwe, wymaga jednak dużego nakładu pracy oraz energii. Dlatego nie istnieje coś takiego jak „zła wróżka”.
Niezależnie od tego z jakim rodzajem wróżki mamy do czynienia, każda z nich posiada swoją etykę. Dobra wróżka nigdy nie wyjawi nam bardzo złych zdarzeń, które mają nastąpić (np. śmierć kogoś bliskiego, tragiczny wypadek lub inne tego typu sytuacje). Takie informacje zostaną udzielone tylko w przypadku wyraźnej prośby. Wróżka powinna w delikatny sposób dać nam wskazówki, niczego nie narzucając. Wynika to z mentalności ludzi. Jeśli wróżka nam powie, że mężczyzna naszego życia będzie rudy, to normalnym będzie zachowanie odrzucanie mężczyzn każdego innego koloru włosów.
Jak powinniśmy się przygotować na kontakt z wróżką?
Przygotowanie przed spotkaniem jest bardzo istotne. Przed kontaktem z wróżką, należy przygotować swój problem. Zastanowić się kilka razy czy porada wróżki jest nam niezbędna, czy jest to tylko nasz kaprys. Przed spotkaniem lub telefonem do osoby, która nam pomoże, najlepiej jest sporządzić sobie listę z pytaniami, jakie chcemy zadać. Powinniśmy dokładnie przemyśleć to, czego chcemy się dowiedzieć, ponieważ z każdym pytaniem wiąże się utrata energii wróżki.
Warto przed konsultacją się wyciszyć. Może to być relaksujący spacer lub ulubiona muzyka. Relaks sprzyja naszej otwartości, co pomaga we wróżbie. Absolutnie nie wolno pić alkoholu dla tzw. „kurażu”. Najlepiej do spotkania z wróżką podejść z dystansem, który spowoduje, że będziemy spokojniejsi i bardziej otwarci na wróżbę.
Wróżby są czymś tajemniczym i intrygującym tak samo jak wróżki. Aż ciężko uwierzyć, że są to ludzie niczym niewyróżniający się z tłumu, a tak bardzo pomagający innym w życiu. Naturalnie, wróżby posiadają swoich zwolenników i przeciwników, natomiast należy pamiętać, że osoby, które zgłaszają się do wróżki robią to z własnej woli, a nie zostają przyciągnięte tajemnymi mocami. Każdy jest kowalem swojego losu, czemu nie przeczą wróżki, a wręcz przypominają o tym na każdym spotkaniu.
Artykuł powstał przy współpracy z serwisem http://www.kosmica.pl
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej