Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 4 do 10 czerwca

Horoskop tygodniowy od 4 do 10 czerwca

przez admin
BARAN
Barany będą w tym tygodniu pełne wigoru, energii i będą tryskać dobrym humorem. W pierwszych dniach będą nastawione na podróże, wycieczki i zwiedzanie nowych miejsc. Od środy może dojść do głosu zmęczenie, różne ważne sprawy mogą potoczyć się nie po ich myśli. W weekend będą niezmiernie towarzyskie, wszystko będzie sprzyjało poznawaniu nowych ludzi.

BYK
Byki mogą mieć teraz nerwowy czas. Wiele nowości, zmian i częste podróże będą wpływać źle na ich nastrój, szczególnie na początku tygodnia. Od środy skupią się na codziennych obowiązkach i lepiej będą dzięki temu funkcjonować. W weekend mogą być poirytowane i źle będą znosić obecność innych ludzi i dopiero niedziela przyniesie im zmianę nastroju i lepsze samopoczucie.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta będą w tym tygodniu bardzo towarzyskie, niecierpliwe i ruchliwe. Na początku tygodnia będą w ciągłym ruchu, będą jeździć, uprawiać sporty, spotykać się z przyjaciółmi. Od środy ważne staną się sprawy zawodowe, praktyczne i materialne, Bliźnięta będą musiały się zdobyć na wytrwałość. Weekend spędzą bardzo atrakcyjnie, będą błyszczeć intelektem i dowcipem, poznawać nowych ludzi.

RAK
Raki będą prowadzić w tym tygodniu bardzo urozmaicone i atrakcyjne życie. W poniedziałek i wtorek mogą być w podróży lub będą zajmować się sportem. Od środy więcej czasu będą musiały poświęcić obowiązkom lub pracy, mogą popadać w melancholijne nastroje. Weekend zapowiada się rozrywkowo, a w niedzielę będą miały dobry dzień dla uczuć, samotne Raki mogą się zakochać.

LEW
Lwy będą miały w tym tygodniu dużo czasu na zabawy, rozrywki i życie towarzyskie. Początek tygodnia będzie bardzo udany pod względem zawodowym, mogą udać się w podróż służbową. Od środy trzeba będzie wywiązać się z jakichś obowiązków, a w pracy mogą wejść w konflikt z szefem. W weekend będą nastawione towarzysko, będą brać udział w niejednej imprezie kulturalnej.

PANNA
Panny na początku tygodnia mogą czuć się zmęczone, przygaszone i ciężko będzie im się przełamać, żeby coś zrobić. Od środy będą czuły się znacznie lepiej, dobra organizacja i w pracy i w domu zrobi swoje, będą się czuły bezpiecznie i komfortowo. Weekend przeznaczą na nadrabianie zaległości towarzyskich, a w niedzielę mogą liczyć na piękne chwile z ukochaną osobą.

WAGA
Wagi będą w tym tygodniu mocno zaangażowane w życie towarzyskie. Na początku tygodnia mają dobry czas na podróżowanie, wyjazdy służbowe i w interesach. Od środy mogą być zmęczone, przeciążone obowiązkami, mogą też poczuć się gorzej pod względem zdrowotnym. W weekend będą miały okazję do zabłyśnięcia na większym forum, będą bardzo sprawne intelektualnie.

SKORPION
Skorpiony na początku tygodnia mogą oczekiwać dużego zamieszania w życiu, wielu zmian, nowości, drobnych uciążliwości i dużego ruchu. Lepiej będą się czuły we środę i czwartek, kiedy życie stanie się uporządkowane i bezpieczne, choć nieco nudne. W weekend mogą się czuć nienajlepiej, szczególnie, gdy wpadną do nich niespodziewani goście. Dopiero w niedzielę uda im się naprawdę odpocząć.

STRZELEC
Strzelce będą w tym tygodniu tryskać dobrym humorem i energią. Szczególnie dobrze będą się czuć na początku tygodnia, będzie to czas sprzyjający podróżom, włóczęgom, uprawianiu sportów, a w pracy mogą liczyć na duży ruch. We środę i czwartek mogą się nudzić i męczyć je będą codzienne obowiązki. Natomiast weekend zapowiada się wspaniale i tylko w niedzielę mogą mieć gorszy nastrój.

KOZIOROŻEC
Koziorożce w pierwszych dniach tygodnia mogą czuć się rozproszone, za dużo będzie zmian i ciężko będzie im się dogadać z otoczeniem. Środa i czwartek będą dobre do pracy, będą realizować bez problemów plany zawodowe, mogą liczyć na osiągnięcia. Weekend spędzą w otoczeniu przyjaciół, a niedzielny nastrój szczególnie będzie sprzyjać uczuciom, umawianiu się na randki i miłosnym zbiegom.

WODNIK
Wodniki będą w tym tygodniu miały dużo szczęścia, będą bardzo ożywione i towarzyskie i tylko w środę i czwartek mogą mieć poczucie, że szara rzeczywistość je przytłacza, będą musiały się dostosować do przepisów i zasad, co może je wyprowadzać z równowagi. W weekend będą się świetnie bawić, będą zadowolone z życia. W niedzielę mogą być zmęczone i oddadzą się zajęciom relaksującym.

RYBY
Ryby w pierwszych dniach tygodnia mogą czuć się zmęczone i wyczerpane, mogą mieć chęć na ucieczkę od problemów i skłonność do wchodzenia w konflikty. Od środy ich samopoczucie ustabilizuje się, w pracy będzie szło wszystko zgodnie z planem, a w domu mogą liczyć na wsparcie emocjonalne. Na weekend mogą zaplanować towarzyskie spotkania w większym gronie.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej