Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 7 do 13 maja 2012

Horoskop tygodniowy od 7 do 13 maja 2012

przez admin

BARAN
W poniedziałek Barany natkną się na przeszkody, ale od południa zaświeci dla nich słońce i wszystko będzie się układać pomyślnie, energia będzie je rozpierać, dobry humor nie będzie ich opuszczać. W środę popołudniu może pogorszyć im się nastrój, bo będzie trzeba będzie wytrwale popracować. Weekend poświęcą na życie towarzyskie, mogą poznać nowych, interesujących ludzi.

BYK
W poniedziałek Byki będą mieć wyjątkową intuicję, mogą dokonać korzystnych transakcji. Od wtorku życie stanie się dla nich nieco trudniejsze, spotkają się z nowościami, które zburzą ich uporządkowany tryb życia. Czwartek przyniesie im stabilizację emocjonalną i dobre warunki pracy. W weekend mogą się czuć nienajlepiej, może dokuczać im chandra i nadmiar kontaktów towarzyskich.

BLIŹNIĘTA
W poniedziałek Bliźnięta napotkają na swej drodze przeszkody trudne do pokonania, ale już we wtorek będą radzić sobie doskonale, szef uzna ich pomysły za interesujące, wokół nich będzie mnóstwo ludzi, nowości i zmian. Od czwartku praca, obowiązki i rutyna dadzą im się we znaki. Weekend spędzą w towarzystwie interesujących ludzi, będą miały okazję się zakochać.

RAK
Raki będą miały udany poniedziałek, będą miały dobre relacje z partnerem. Od wtorku mogą się czuć mocno rozproszone, mogą mieć poczucie, że dzieje się za dużo rzeczy na raz i trudno będzie im podejmować decyzje. Od czwartku zajmą się codzienną pracą i obowiązkami, ale mogą mieć odmienne zdanie na każdy temat. Weekend przyniesie im nowe znajomości, rozrywki i zabawę.

LEW
Lwy w poniedziałek nie wzbudzą sympatii otoczenia, będą kłótliwe i napastliwe i dopiero popołudniu humor im się poprawi, będą w wyśmienitym humorze, pełne energii i zapału, mogą mieć pociąg do sportu. Od czwartku będą musiały się podporządkować szefowi, jego zaleceniom i wytrwale pracować. W weekend będą miały okazję poznać nowych ludzi, dobrze będą się bawić.

PANNA
W poniedziałek Panny poradzą sobie z każdym wyzwaniem, będą obdarzone intuicją i dobrze będą sobie radzić. Od wtorku mogą czuć się nienajlepiej, zdrowie może im nie dopisywać, będą zabiegane i zmęczone. W czwartek osiągnięcia w pracy i dobra organizacja czasu pomogą im uporać się z obowiązkami. W weekend znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi i wyjazdy za miasto.

WAGA
Wagi w poniedziałkowy ranek będą miały trudności z pokonywaniem przeszkód w pracy, ale już od południa zdobędą poparcie przyjaciół i wszystko im się uda. Od wtorku poczują się wspaniale, będą miały świetne pomysły. Od czwartku mogą mieć gorsze samopoczucie i mogą mieć poczucie, że pracy jest stanowczo za dużo. W weekend będą miały doskonałe samopoczucie i mogą poznać kogoś sympatycznego.

SKORPION
W poniedziałek rano Skorpiony ostro wezmą się do pracy, nic nie będzie dla nich za trudne. Od popołudnia mogą czuć się roztargnione, trudno będzie im kontrolować sytuację, zdane będą na improwizację. Od czwartku będą solidnie pracować, zajęte będą przede wszystkim obowiązkami, z determinacją będą dążyć do osiągnięcia celów, a w weekend mogą nie odpocząć, bo zapowiada się bardzo towarzysko.

STRZELEC
Strzelce w poniedziałek zmagać się będą z przeciwnościami losu, ale już od południa odczują korzystne wpływy gwiazd, wszystko będzie im się dobrze układać. Zrobią wszystko, żeby znaleźć czas na przygody i sport. W czwartek będą musiały zająć się obowiązkami i pracą, a na rozrywki może nie starczyć im czasu. Nadrobią to w weekend, kiedy czekają je spotkania z przyjaciółmi i podróże.

KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek będą bardzo wytrwałe i żadne przeciwności nie będą w stanie przeszkodzić im w realizacji celów. Od wtorku będą miały dużo nowych propozycji, ale powinny podchodzić do nich ostrożnie. Od czwartku będą solidnie i wytrwale pracować, najważniejsze będą dla nich obowiązki. Weekend poświęcą na spotkania z przyjaciółmi i rozrywki.

WODNIK
W poniedziałek Wodniki będą w fatalnej formie, narażą się na krytykę otoczenia, a problemy z pracy będą zdawały się je przerastać. Od wtorku poczują się wolne jak ptaki, postarają się o zadania poza miejscem pracy, będą w ruchu i to da im zadowolenie. Od czwartku będą musiały zająć się nudnymi, rutynowymi pracami i weekend powitają z prawdziwą radością. Będą miały okazję do spotkań z ciekawymi ludźmi.

RYBY
W poniedziałek Ryby będą miały ogromną intuicję, która pomoże im dokonywać właściwych wyborów. Od wtorku nastrój im się zmieni, mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji i kiepskie samopoczucie. Od czwartku najważniejsza stanie się praca i obowiązki, dom i rodzina też będą wymagały ich uwagi. Weekend spędzą w towarzystwie przyjaciół i znajomych, mogą wybrać się na wycieczkę.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej