Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 14 do 20 maja 2012

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 maja 2012

przez admin

BARAN
Barany rozpoczną tydzień nieco rozkojarzone, mogą być zakochane i rozmarzone, przez co ciężko będzie im się skupić na pracy. Od środy odczują potężny zastrzyk energii, zabiorą się za pracę i zadania z całym animuszem, na jaki je stać. W piątek osiądą na laurach i oddadzą się przyjemnościom zmysłowym, spotkaniom z przyjaciółmi, mogą wybrać się na weekend na łono natury.

BYK
Byki w tym tygodniu będą bardzo zadowolone z siebie i z wyników swojej pracy. Od poniedziałku wykażą się dużą intuicją, która pomoże im dokonać właściwych wyborów i wskaże najlepsze drogi działania. Od środy dużo się będzie wokół nich dziać, będą zmuszone do rywalizacji i konkurowania z kimś. W weekend odpoczną, poświęcą czas rodzinie, znajdą czas na kontakt z przyrodą.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta na początku tygodnia będą czuły się zmęczone i osłabione, mogą często się denerwować. Od środy poczują się lepiej, z całym zapałem wezmą się do pracy i realizowania swoich pomysłów, będą nastawione na romanse i przygody miłosne oraz uprawianie sportów. Weekend spędzą w gronie rodziny, dobrym pomysłem będzie wyjazd za miasto lub dłuższe wycieczki.

RAK
Raki na początku tygodnia będą w nastroju nostalgicznym, wykazywać się będą dużą intuicją, będą bardzo uczuciowe i rozmarzone. Od środy mogą mieć problemy w kontaktach z innymi ludźmi, mogą popaść w konflikt z szefem w pracy, a w domu nie znajdą zrozumienia. Na szczęście w piątek od południa aura się zmieni na lepszą i weekend Raki spędzą w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

LEW
Lwy na początku tygodnia mogą mieć problemy z wywiązywaniem się ze zobowiązań, działać będą dość chaotycznie, brak im będzie sprecyzowanego planu. Od środy będą tryskać energią i dobrym humorem, wszystko będzie im się dobrze układać, będą bardzo pobudzone seksualnie. W weekend mogą w domu spodziewać się burz z piorunami, sprawy rodzinne mogą wymknąć się spod kontroli.

PANNA
Panny na początku tygodnia będą nastawione uczuciowo, będą skłonne do pomagania innym i poświęcania się, ale powinny zastanowić się, czy to jest konieczne. Od środy odczują przypływ energii, wiele spraw zawodowych może posunąć się do przodu, mogą osiągać sukcesy. W weekend z prawdziwą przyjemnością poświęcą się sprawom domowym i rodzinnym.

WAGA
Wagi na początku tygodnia mogą mieć problemy z koncentracją, mogą czuć się przytłoczone nadmiarem emocji i uczuć w relacjach z ludźmi. Od środy będą czuły się świetnie, mogą spodziewać się szczęśliwych wydarzeń i nastawione będą romansowo. W pracy będą energiczne i ożywione. W weekend będą miały dobry czas na życie kulturalne oraz na kontakt w przyrodą.

SKORPION
Skorpiony w tym tygodniu będą pełne energii i będą miały mnóstwo okazji do działania. Na początku tygodnia będą miały ogromną intuicję, którą uda im się wykorzystać w sprawach biznesowych. Od środy będą bardzo aktywne, ale muszą uważać, żeby nie przeciążać organizmu. Weekend spędzą z rodziną, w domowym zaciszu zbierając siły do pracy w następnym tygodniu.

STRZELEC
Strzelce na początku tego tygodnia będą źle się czuły, mogą mieć problemy ze zdrowiem, mogą czuć się zmęczone i poirytowane. Od środy nabiorą sił i energii do życia, będą miały dużo szczęścia w sprawach zawodowych, również w miłości i wszelkich grach i sportach. Weekend spędzą z rodziną na wycieczce, ale mogą czuć się ograniczone obowiązkami wobec najbliższych.

KOZIOROŻEC
Koziorożce od poniedziałku będą wyjątkowo uczuciowo nastawione do życia, oddadzą się marzeniom, mogą się w kimś zakochać. Od środy ich stan emocjonalny się pogorszy, mogą pokłócić się z bliską osobą lub wejść w konflikt w pracy, mogą czuć się gorzej pod względem zdrowotnym. W piątek popołudniu poczują, że wszystko układa się tak, jak powinno i będą mogły z czystym sumieniem przez weekend odpoczywać.

WODNIK
Dla Wodników tydzień zacznie się niefortunnie, będą za bardzo uciekać od rzeczywistości w wizje przyszłości, co może utrudnić im komunikację z innymi. Od środy zaczną widzieć świat bardziej racjonalnie, więcej energii poświęcą na działanie i dobrze im to zrobi. Mogą też poznać ciekawą i pociągającą osobę płci przeciwnej. W weekend nie będą czuły się swobodnie, mogą często się irytować.

RYBY
Ryby na początku tygodnia oddadzą się marzeniom o sukcesach, a ich wizje mogą się spełnić. Będą bardzo uczuciowe i empatyczne, mogą się zakochać. Od środy będą miały mnóstwo energii i zapału, wokół nich będzie dużo ruchu i działania, co może przełożyć się na sukcesy. W weekend będą mogły zająć się domem i rodziną, znajdą czas na przyjemności zmysłowe i spotkania z najbliższymi przyjaciółmi.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej