Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 19 do 25 grudnia

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 grudnia

przez admin
BARAN
W poniedziałek Barany będą nastawione romansowo i zamiast wziąć się solidnie za przygotowania do świąt, będą flirtować i plotkować. Dopiero we wtorek zabiorą się za pracę i będą w stresie czy uda im się ze wszystkim zdążyć, będą musiały robić wszystko naraz i mogą być zmęczone. Od piątku ogarnie je świąteczny nastrój i w Wigilię od rana będą pełne entuzjazmu. 
BYK
Byki na początku tygodnia będą w dobrym nastroju, zajmą się zakupami, szukaniem prezentów, będą w dobrych relacjach z innymi. Od środy wezmą się ostro za przygotowania do świąt, będą zmęczone, ale zadowolone. W piątek mogą dostać lekkiej histerii, ale wszystko im się uda i zdążą ze wszystkim na czas. W Wigilię, mimo zmęczenia stworzą ciepłą atmosferę i całe święta będą miały doskonałe samopoczucie.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta na początku tygodnia będą podekscytowane zbliżającymi się świętami, będą stroić choinkę, kupować prezenty. Od środy czeka je ciężka praca w domu, przygotowania do świąt będą szły pełną parą. W piątek poczują całą radość ze świąt piekąc ciasta, a w Wigilię będą z niecierpliwością czekać na pierwszą gwiazdkę i uroczystą kolację. W święta mogą czuć się nieco zmęczone. 
RAK
Raki na początku tygodnia będą rozkojarzone, zmęczone, mogą dopatrywać się u siebie choroby. Plany w związku z przygotowaniami do świąt będą je przerażać. We wtorek popołudniu zmobilizują się mocno i do piątku wszystko będą miały zrobione. W piątek zajmą się pieczeniem ciast według starych rodzinnych przepisów. Wigilia w ich domu wypadnie okazale, niczego nie zabraknie na świątecznym stole. 

LEW
Lwy w poniedziałek będą zajęte ostatnimi zakupami i szukaniem prezentów i ozdób na choinkę. Od wtorkowego popołudnia przejmą ster przygotowań do świąt, ale mogą być nerwowe i rozdrażnione, więc atmosfera będzie ciężka. Piątek przyniesie im wspaniałe samopoczucie i w wigilijny wieczór będą w żartobliwym humorze, wprowadzą odpowiedni nastrój, z przyjemnością będą śpiewać kolędy. 
PANNA
Panny na początku tygodnia będą mało zdecydowane, trudno będzie im dokonać wyborów przy świątecznych zakupach. Od środy wezmą się ostro za przygotowania do świąt, będą piec, gotować, sprzątać, wszystko równocześnie, na szczęście będą w dobrej formie i wszystkiemu podołają. W Wigilię będą przez to zmęczone i popsuje im to radość świętowania. 

WAGA
Wagi pierwsze dni tygodnia poświęcą na zakupy przedświąteczne, będą szukać prezentów dla swoich najbliższych. Od środy mogą często być zmęczone, obowiązków będzie dużo i wszystko spadnie na ich głowę. Odetchną w piątek, kiedy zobaczą, że ze wszystkim dały sobie radę i w Wigilię będą we wspaniałym nastroju. Natomiast w dni świąteczne mogą mieć nienajlepsze samopoczucie. 

SKORPION
Skorpiony od poniedziałku będą podchodzić do wszystkiego na dużym luzie i dopiero we wtorek popołudniu ockną się i wezmą do roboty. Przygotowania do świąt pójdą im zgodnie z planem, mogą liczyć na pomoc całej rodziny. W Wigilię przy ich stole zapanuje nastrój lekkości i beztroski, będą się dobrze bawić wraz z najbliższymi. W święta stworzą bardzo ciepłą i rodzinną atmosferę. 

STRZELEC
Początek tygodnia będzie dla Strzelców łatwy, będą w dobrych relacjach z ludźmi, w pracy będą miały sporo luzu. Od wtorku jednak czeka je większe spięcie, bo trzeba będzie na poważnie pomóc w domu przy świątecznych przygotowaniach. Od piątku będą w dobrym nastroju, będą żartować, a w Wigilię ich radość będzie udzielać się innym. Święta spędzą w ciepłej rodzinnej atmosferze. 

KOZIOROŻEC
Koziorożce na początku tygodnia mogą mieć kiepski nastrój, choć w ich życiu wszystko będzie się dobrze układać. Przygotowania do świąt najlepiej będzie jak zaplanują od wtorku, bo lepiej będą się wtedy czuły i więcej będą mogły zrobić. Będą sprawne i dobrze zorganizowane, więc w wigilijny wieczór niczego na ich stole nie zabraknie. Święta spędzą w ciepłej, rodzinnej atmosferze. 

WODNIK
Wodniki będą na początku tygodnia zadowolone z życia, bardzo towarzyskie i chętne do zabawy. Powinny jednak we wtorek zmienić nastawienie, bo w końcu nie uda im się przygotować świąt. Mogą czuć się zmęczone i wszystko będzie je drażnić, co nie będzie sprzyjać dobrej atmosferze w domu. Dopiero w piątek poczują świąteczny nastrój i w Wigilię stworzą sympatyczny nastrój.

RYBY
Ryby na początku tygodnia będą czuły się niepewnie, nie będą umiały podejmować decyzji i przygotowania do świąt będą im przez to źle szły. Od wtorkowego popołudnia otrząsną się, wezmą się po prostu za robienie wszystkiego po kolei i ta taktyka dobrze się sprawdzi, zdążą ze wszystkim na czas. Będą jednak bardzo zmęczone i w Wigilię mogą mieć nienajlepsze samopoczucie. 
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej