Strona główna Ezo Strefa Horoskop partnerski dla Raka

Horoskop partnerski dla Raka

przez admin
Raki słyną ze swej wrażliwości i delikatności. Stawiają uczucia ponad rozumem, mają silną potrzebę bliskości, tego samego wymagają od partnera. Potrafią wczuć się w problemy drugiej osoby i pomóc skutecznie je rozwiązać. Nie mają problemów z porozumieniem nawet z dominującymi partnerami, od osoby, z którą są w związku bezwzględnie oczekują wsparcia i zrozumienia w trudnych chwilach. Cenią sobie spokojne życie, nie lubią szaleństw, doceniają czas spędzony u boku rodziny i ukochanej osoby. Najważniejsze są dla nich dzieci. Dom jest azylem, z którego niechętnie wychodzą, lubią kameralne spotkania w gronie najbliższych osób, unikają tłoku i hałasu. Nie potrzebują do szczęścia luksusów, dobrze czują się wiodąc skromne życie. Raki nie odkrywają szybko kart a ich wrodzona nieśmiałość bywa dla drugiej strony wręcz pociągająca. Nie lubią eksperymentów w sypialni, nie szukają przygód, są w tym względzie konserwatywni. Są namiętnymi i zmysłowymi kochankami, ale potrafią pokazać to dopiero wtedy kiedy czują się w związku bezpiecznie.

RAK I BARAN nie znajdą porozumienia. To związek, który prędzej czy później zakończy się rozstaniem. Żywiołowość i dynamiczność Pani Baran nie pójdzie w parze z uczuciowością i delikatnością Pana Raka, który może czuć się źle u boku dominującej partnerki. Choć początki mogą wydać się dla obu stron obiecujące, kompletne niedopasowanie charakterów prędzej czy później da o sobie znać. Szybko okaże się, że w różny sposób patrzą na świat, mają inne pomysły na spędzanie wolnego czasu oraz odmienne preferencje seksualne. Szkoda czasu i nerwów.

RAK I BYK wzajemnie się uzupełniają. Pan Rak – łagodny, potrafiący ustąpić zaakceptuje chęć dominacji i upór Pani Byk a jej spokój i opanowanie przyniesie mu ukojenie w trudnych chwilach. Oboje są silnie skoncentrowani na rodzinie, dzieciach, cenią sobie miłość, mają potrzebę bezpieczeństwa. Sprawy łóżkowe ułożą się idealnie, bo w grę wchodzą podobne oczekiwania. Nie lubią nowości i ekstrawagancji a sypialnia i nastrojowa muzyka jest tym, czego im potrzeba. Oboje nie przepadają za zmianami, będą wieść spokojne, bezpieczne życie.

RAK I BLIŹNIAK bardzo się różnią. Zmienna i niestabilna uczuciowo Pani Bliźniak nie jest w stanie zapewnić poczucia bezpieczeństwa wrażliwemu, niechętnemu na zmiany Panu Rakowi. W konsekwencji będzie on manifestował swoją zazdrość o partnerkę, co dla obojga będzie przyczyną frustracji i niezadowolenia. Odmienne preferencje seksualne jeszcze bardziej ich poróżnią, bo nawet w sypialni nie znajdą porozumienia. Początkowe silne przyciąganie szybko odejdzie w niepamięć i każde pójdzie w swoją stronę.

RAK I RAK mają dużą szansę na stworzenie udanego związku.  Oboje są uduchowieni, wrażliwi, otwarci na problemy drugiej osoby. Będą dla siebie wsparciem w trudnych chwilach. Dobre porozumienie emocjonalne przekładają ponad szeroko pojęty erotyzm, dlatego pozostaną blisko siebie także w jesieni życia. Pani Rak traktuje swego partnera po matczynemu a jemu taki układ bardzo odpowiada. Oboje nie przepadają za zmianami i nowościami. Chętniej niż w podróży spędzą wolny czas odpoczywając w domu.

RAK I LEW przy odpowiednim podejściu mają szansę stworzyć stabilny związek. Bez wątpienia dominować będzie Pani Lew, która okaże się podporą dla niestabilnego emocjonalnie Pana Raka. Otoczy go opieką, będzie rządzić, a on z chęcią się temu podda. Swoje ambicje zaspokoi w pracy, szybko pnąc się po szczeblach kariery. Elementem scalającym związek będzie silna miłość do dzieci. Mogą poróżnić ich pomysły na spędzanie wolnego czasu. W sypialni Pan Rak może poczuć się przytłoczony temperamentem partnerki.

RAK I PANNA mogą spotkać się z trudnościami w początkowej fazie związku. Nieśmiałość obojga partnerów może utrudniać relacje. Jest jednak duża szansa na to, że szybko obdarzą się wzajemnym zaufaniem i początkowe problemy pójdą w niepamięć. Okaże się, że podobnie patrzą na świat, są empatyczni, skoncentrowani na potrzeby partnera i uważają, że najważniejszą wartością jest rodzina. Będą zadowoleni z życia łóżkowego, chociaż wstyd przed mówieniem o swoich pragnieniach może przyczynić się do szybkiego znudzenia sobą.

RAK I WAGA to dwa różne światy. Nie ma tu szans na znalezienie porozumienia. Egoistyczna i wpatrzona w siebie Pani Waga szybko znudzi się partnerem i zapragnie zasmakować czegoś innego, czego w jej mniemaniu Pan Rak nie będzie w stanie jej ofiarować. On natomiast potrzebuje spokoju i stabilizacji, dąży do tego, by wspólne życie było uporządkowane.  Mają różny temperament, więc nie spełnią się w życiu łóżkowym. Niestety nie będą w stanie zrozumieć swoich potrzeb.

RAK I SKORPION mają szansę na stworzenie udanego związku, jeśli wybuchowa i żywiołowa Pani Skorpion uszanuje potrzeby delikatnego Raka. To kobieta będzie dominowała w tym związku, ważne jednak by nie zatraciła się w tym, bo to pierwszy krok do utraty emocjonalnego porozumienia. Pan Rak musi postarać się wzmocnić swoją siłę , wtedy Pani Skorpion z pewnością to doceni a ich relacje ułożą się zdecydowanie lepiej. Jeśli wzajemnie uszanują swoje potrzeby,  życie erotyczne może być udane.

RAK I STRZELEC nadają na zupełnie różnych falach. Nie znajdą porozumienia w żadnym temacie. Mają inne podejście do życia, miłości, rodziny. Kłótnie o pozornie błahe sprawy mogą przerodzić się w wielkie awantury. Pani Strzelec ceni sobie wolność, uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, przeżywać przygody. Pan Ran natomiast najchętniej odpoczywałby w domowym zaciszu, jest niechętny wszelkim zmianom, ma wysoką potrzebę stabilizacji. Mają odmienne preferencje seksualne. Dwa tak różne charaktery nie mogą być ze sobą szczęśliwe.

RAK I KOZIOROŻEC mają co prawda różne temperamenty, ale pojawia się tu duża szansa na stworzenie szczęśliwego związku. Jest między nimi sporo różnic, ale oboje są nimi bardzo zafascynowani. Idealnie się uzupełniają. W wielu kwestiach są również zgodni. Cenią sobie wartości rodzinne, dążą do tego by wieść spokojne i skromne życie. Pan Rak i Pani Koziorożec odczuwają silny pociąg seksualny, potrafią rozmawiać o swoich pragnieniach, przez co odnajdą idealne porozumienie w sypialni. 

RAK I WODNIK mają małe szanse na wspólną przyszłość. Pani Wodnik potrzebuje swobody i wolności, czego Pan Rak nigdy nie będzie w stanie zaakceptować, bo sam potrzebuje czuć silną więź emocjonalną i zawsze mieć partnerkę bardzo blisko siebie. Błyskawicznie doprowadzi to do zazdrości i wyrzutów, które mogą przyczynić się do rozpadu tego chwiejnego związku. Sprawy łóżkowe nie będą układać się pomyślnie. Pragnący wieść bujne życie seksualne Pan Rak może być zawiedziony oziębłością Pani Wodnik.

RAK I RYBY stworzą idealny związek. Doskonale rozumieją swoje potrzeby, mają podobne oczekiwania, tak samo patrzą na świat. Niewątpliwie stworzą trwały związek oparty na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Cechuje ich podobna wrażliwość. Bogate wnętrze partnera stawiają ponad cechami zewnętrznymi, przez co nie znudzą się sobą nawet w jesieni życia. Nie lubią szaleństw i nowości, wolny czas wolą spędzać w domu, z rodziną. Będą zadowoleni z życia erotycznego, gdzie wszelkie różnice między nimi okażą się dla obojga niezwykle fascynujące.

Tekst został opracowany przez Viversum

.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej