Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 31 października do 6 listopada

Horoskop tygodniowy od 31 października do 6 listopada

przez admin

Horoskop tygodniowy od 31 października do 6 listopada.

BARAN
Od poniedziałku Barany będą w kiepskim nastroju, Święto Zmarłych nie będzie wpływać na poprawę ich nastroju. Bliscy mogą mieć o coś pretensje i trudno będzie się z nimi dogadać. Od środy zaświeci dla nich słońce, będą poznawać nowych ludzi, prowadzić bujne życie towarzyskie, będą miały świetne pomysły w pracy. W piątkowe popołudnie staną się rozmarzone i uczuciowe, weekend spędzą romantycznie.

BYK
Na początku tygodnia Byki będą zajęte organizowaniem rodziny i planowaniem Święta Zmarłych. Od środy czeka je trudny czas, mogą wejść w konflikt z kimś w pracy, a w domu trudno będzie o zgodę. Mogą być osłabione i w złym humorze. W piątkowe popołudnie nastrój im się zdecydowanie poprawi, będą miały dobrą intuicję i weekend spędzą w dobrych relacjach z bliskimi.

BLIŹNIĘTA
Początek tygodnia będzie dla Bliźniąt trudny, będą musiały poświęcić się obowiązkom rodzinnym i przygotowaniom do Święta Zmarłych. Od środy będą w swoim żywiole, pojawią się nowe znajomości, nowe sytuacje, życie towarzyskie rozkwitnie i na pewno nie będą się nudzić. W weekend będą strasznie roztrzepane i roztargnione, mogą czuć się gorzej pod względem zdrowotnym.

RAK
Od poniedziałku Raki będą dobrze zorganizowane, poświęcą się sprzątaniu na grobach i goszczeniu bliższej i dalszej rodziny. Od środy łatwiej niż zwykle przyjdzie im się kontaktować z ludźmi, mogą poznać kogoś nowego, mogą spotkać się z przyjaciółmi. W weekend staną się bardzo uczuciowe, marzycielskie, będą miały doskonałą intuicję, a wolne Raki mogą się zakochać.

LEW
Lwy w poniedziałek poczują się zmęczone, zanim jeszcze wezmą się do pracy, przytłoczą je obowiązki rodzinne i Święto Zmarłych. Od środy praca da im więcej satysfakcji, będą mogły wykazać się kreatywnością, będą miały świetne pomysły, a życie towarzyskie bujnie rozkwitnie. W weekend będą nastawione uczuciowo i sentymentalnie, mogą umówić się na randkę lub zorganizować kolację przy świecach we dwoje.

PANNA
Na początku tygodnia Panny będą bardzo zapracowane, skupione na obowiązkach rodzinnych i związanych z dniem Wszystkich Świętych. Od środy więcej czasu poświęcą na życie towarzyskie, mogą spotkać się z przyjaciółmi lub umówią się na randkę w ciemno. W pracy umysł będzie im pracował na wysokich obrotach. W weekend poczują się spokojne, odpoczną, wybiorą się na spacer, a ich życie miłosne nabierze blasku.

WAGA
Na początku tygodnia Wagi będą czuły się fatalnie, mogą mieć trudności z koncentracją, obowiązki związane ze Świętem Zmarłych będą je męczyć. Od środy aura wokół nich wyraźnie się zmieni, będą uśmiechnięte, zadowolone, będą brać udział w życiu towarzyskim, wysłuchają plotek, wezmą udział w wydarzeniach artystycznych. W weekend mogą być rozkojarzone, trudno przyjdzie im podjąć jakąkolwiek decyzję.

SKORPION
Skorpiony rozpoczną tydzień rozmyślając o swoich zmarłych, będą spotykać się z rodziną przy okazji święta. Od środy muszą uważać na to, co mówią, bo grożą im konflikty w pracy, będą poirytowane i rozdrażnione, mogą się pokłócić z bliską osobą. W piątkowe popołudnie zwolnią tempo, staną się rozmarzone, zaangażują się w sprawy uczuciowe. Będą skłonne do pomagania innym ludziom.

STRZELEC
Od poniedziałku Strzelce będą spełniać swoje obowiązki wobec rodziny i wraz z bliskimi będą odwiedzać cmentarze. Od środy będą miały dobry czas, pojawią się przed nimi nowe możliwości i Strzelce z zapałem rzucą się do nowych zadań. Również w miłości będą miały lepsze dni. W weekend będą rozproszone, roztargnione i trudno będzie im się skoncentrować i nadążyć za innymi.

KOZIOROŻEC
Koziorożce od poniedziałku będą zajęte sprzątaniem na grobach, kupowaniem zniczy i kwiatów, obchodami Święta Zmarłych. Od środy wrócą do normalności, ale będą miały problemy ze skupieniem się na pracy. Będą dużo rozmawiać, plotkować i spotykać się z przyjaciółmi. W weekend mogą liczyć na swoją intuicję, w związkach Koziorożców będzie romantycznie i namiętnie.

WODNIK
Wodniki na początku tygodnia będą świętować wraz z rodziną Święto Zmarłych, będą w rozjazdach i wezmą udział w rodzinnych uroczystościach. Od środy życie towarzyskie nabierze barw, Wodniki się ożywią, pojawią się w ich życiu nowi ludzie, będą miały niezwykłe pomysły. W weekend mogą mieć skłonność do leniuchowania, jesienna aura wpłynie na nie usypiająco.

RYBY
Od poniedziałku Ryby będą musiały zająć się porządkowaniem na cmentarzach, będą wspominać swoich bliskich zmarłych. Od środy zaczną bujać w obłokach, wyobraźnia będzie je ponosić i trudno będzie im się zabrać za praktyczne czynności. W weekend będą miały dobry czas dla miłości, zapowiadają się upojne chwile w związkach, a wolne Ryby będą miały okazję się zakochać.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej