Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy 17 października – 23 października.

Horoskop tygodniowy 17 października – 23 października.

przez admin

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 października


BARAN

Barany rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą w ruchu, wśród ludzi, spotkania z przyjaciółmi nie obejdą się bez plotek. Wtorkowe popołudnie przyniesie im zmianę nastroju, mogą mieć skłonność do przeziębień, sprawy uczuciowe mogą układać się gorzej, trudno będzie im się porozumieć z partnerem. Weekend zapowiada się rozrywkowo, Barany będą się bawić na hucznych imprezach.

BYK

Byki na początku tygodnia mogą mieć wrażenie, że dzieje się za dużo, ale z pozornego chaosu mogą wyniknąć dla nich korzyści. Od środy mają dobry czas dla spraw rodzinnych i miłości, w związkach panować będzie ciepła i uczuciowa atmosfera. Od piątku mogą czuć się gorzej, muszą zadbać o swoje zdrowie. W weekend mogą mieć kiepski nastrój, wszystko będzie je irytować.
 
BLIŹNIĘTA

Bliźnięta rozpoczną tydzień pełne optymizmu, będą bardzo kontaktowe, zaangażowane w nowe projekty. W związkach mogą liczyć na zrozumienie i pełnię szczęścia. Od wtorkowego popołudnia będą musiały więcej czasu poświęcić na sprawy domowe i rodzinne, ktoś może wymagać ich opieki. Weekend będzie okazją do spotkań w większym gronie, mogą też wybrać się do teatru.

RAK

Raki na początku tygodnia mogą mieć wrażenie, że zbyt dużo informacji muszą ogarnąć, tempo życia może je męczyć. Od środy atmosfera się zmieni, znajdą więcej czasu dla siebie, a także dla rodziny i ukochanej osoby, ktoś chory może potrzebować ich pomocy i opieki. Od czwartku będą podchodzić do wszystkiego na większym luzie, a w weekend będą nastawione na rozrywki.

LEW
Lwy w poniedziałek będą zadowolone i w dobrym humorze. Wokół nich będzie dużo ruchu, rozmów, będą w centrum wydarzeń. Od wtorkowego popołudnia będą bardziej zwrócone w stronę uczuć, więcej czasu poświęcą rodzinie i partnerowi. Od czwartku będą tryskać energią, będą bardzo twórcze i kreatywne, co będzie niosło za sobą sukcesy. W weekend będą świetnie się bawić.

PANNA
Panny w poniedziałek mogą źle się czuć, mogą być chore lub bardzo zmęczone. Od wtorkowego popołudnia poczują się znacznie lepiej, będą mogły więcej czasu spędzić w domu, zająć się dziećmi i rodziną, co poprawi im samopoczucie. Od czwartku będą działać kreatywnie, wiele spraw mogą załatwić pozytywnie. W weekend mogą zaplanować imprezę, zaproszą gości i dobrze będą się bawić.

WAGA
Wagi w poniedziałek będą w doskonałej formie, rozpoczną dzień od plotek, mogą dostać dobre wiadomości dotyczące pracy. Od wtorkowego popołudnia nastrój im się pogorszy, mogą mieć chandrę, brakować im będzie ruchu i swobody, mogą pojawić się problemy w związkach. W czwartek atmosfera się poprawi, poczują się znacznie lepiej. W weekend będą chciały pójść na koncert lub do teatru.

SKORPION
Skorpiony rozpoczną tydzień w dobrym humorze, ale mogą czuć się rozproszone, trudno będzie się im skupić i zająć tym, co najważniejsze, bo co chwilę będzie się działo coś nowego. Od środy odetchną z ulgą, będą uczuciowe i rodzinne. Czwartek przyniesie im zmianę samopoczucia, wszystko będzie je irytować. W weekend mogą mieć napad złego humoru i trudno się będzie z nimi dogadać.

STRZELEC
Strzelce od poniedziałku będą w świetnym humorze, wszystko będzie im sprzyjać, dobrze będą się im układać relacje z innymi ludźmi. Od wtorkowego popołudnia mogą się poczuć przytłoczone obowiązkami domowymi. Od czwartku będą twórcze, doskonale będą sobie radzić w pracy i mogą liczyć na znaczące osiągnięcia. Weekend spędzą bardzo rozrywkowo, wezmą udział w różnych imprezach.

KOZIOROŻEC

Koziorożce na początku tygodnia mogą dostać pomyślne wiadomości w tematach zawodowych, pojawią się nowe perspektywy na przyszłość. Od środy więcej uwagi skupią na sprawach domu i rodziny, wolne Koziorożce mogą się umówić na randkę. W czwartek i piątek powinny uważać na drogach. W weekend mogą zostać zmuszone do udziału w wielkich i hucznych imprezach.

WODNIK
Wodnikom początek tygodnia przyniesie dobre pomysły, będą towarzyskie, będą obracać się wśród ludzi. Od środy sprawy domowe oderwą ich myśli od pracy, być może będą musiały zaopiekować się kimś chorym, mogą mieć dużo obowiązków. Od czwartku będą kreatywne, pełne inwencji, a w weekend będą planować wyjścia na duże imprezy, do teatru lub na najnowszy film w kinie.

RYBY

Dla Ryb początek tygodnia będzie trudny, będą źle się czuły, mogą mieć kłopoty ze zdrowiem, powinny dbać o siebie i ciepło się ubierać. Od środy będą miały lepsze samopoczucie, będą nastawione uczuciowo, w związkach nastanie czas miłości i ciepła rodzinnego. W weekend poddadzą się wpływom innych, dadzą zaciągnąć się na wielką imprezę lub będą miały gości.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej