Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 9 do 15 kwietnia 2012

Horoskop tygodniowy od 9 do 15 kwietnia 2012

przez admin
BARAN
W poniedziałek Barany będą wykorzystywać śmigusa, żeby dokuczyć nielubianym osobom. Od wtorku energia będzie je rozpierać, będą w rozjazdach, w ciągłym ruchu, będą miały sto pomysłów na minutę. Czwartek przyniesie im pogorszenie nastroju, trzeba będzie wrócić do codzienności i obowiązków, a to zawsze jest przykre. Weekend poświęcą na życie towarzyskie, mogą poznać nowych ludzi.

BYK
Drugi dzień świąt Byki spędzą z rodziną, najchętniej w domowych pieleszach, będą wygrzewać się w cieple domowego ogniska. Od wtorku życie stanie się dla nich zbyt zmienne, nowe możliwości będą interesujące, ale często ryzykowne, więc będą podchodzić do nich ostrożnie. Od czwartku wszystko wyda im się bardziej stabilne i warte zachodu. W weekend mogą się czuć nienajlepiej.

BLIŹNIĘTA
W drugi dzień świąt Bliźnięta mogą być zmęczone jedzeniem, brakiem ruchu i towarzystwa. We wtorek z radością przyjmą nowy dzień pracy, wokół nich będzie mnóstwo ludzi, ruchu i zmian, a w takiej atmosferze Bliźnięta czują się jak ryba w wodzie. Od czwartku mogą czuć się zmęczone pracą, przytłoczone obowiązkami. Weekend spędzą w towarzystwie przyjaciół i nowopoznanych ludzi.

RAK
Dla Raków drugi dzień świąt będzie wyjątkowo udany, będą miały dobre relacje z rodziną. Od wtorku mogą się czuć mocno rozproszone, za dużo na raz będzie się działo i będą miały chęć schować się przed światem w domu. Od czwartku uspokoją się, zajmą się codzienną pracą i obowiązkami, podejmą się odpowiedzialnych zadań. Weekend przyniesie im nowe znajomości.

LEW
Lwy w drugi dzień świąt mogą czuć się nienajlepiej, powinny uważać na przejedzenie, mogą być kłótliwe i trudno będzie się im dogadać z bliskimi. Od wtorku będą w wyśmienitym humorze, pełne energii i zapału, będą miały okazję zabłysnąć w pracy. Od czwartku będą musiały się podporządkować odgórnym zaleceniom i wytrwale pracować. W weekend spędzą w większym towarzystwie, poznają nowych ludzi.

PANNA
W drugi dzień świąt Panny poświęcą się dla rodziny, będą nastawione na stworzenie ciepłej, świątecznej atmosfery. Od wtorku czeka je sporo problemów, mogą czuć się zalatane, zabiegane i zmęczone. W czwartek mogą mieć osiągnięcia w pracy, a dobra organizacja czasu poprawi im samopoczucie, w związkach osiągną porozumienie. W weekend pozwolą sobie na spotkanie z przyjaciółmi.

WAGA
Dla Wag drugi dzień świąt może okazać się trudnym dniem, w domu może dojść do spięć, atmosfera będzie ciężka. Od wtorku poczują wiatr w żaglach, będą miały świetne pomysły, pojadą gdzieś za miasto lub choćby na spacer po parku, poczują się kochane i lubiane. Od czwartku mogą mieć gorsze samopoczucie i mogą czuć się przeciążone pracą. Weekend spędzą z przyjaciółmi.

SKORPION
W drugi dzień świąt Skorpiony nastawią się na stworzenie świątecznej atmosfery, mogą mieć gości i dobrze będą się bawić. Od wtorku mogą czuć się nieco rozkojarzone nadmiarem możliwości i dla uspokojenia wybiorą się na kort tenisowy lub spróbują swych sił w jakimś nowym ekstremalnym sporcie. Od czwartku będą solidnie pracować, a w weekend wpadną w wir życia towarzyskiego.

STRZELEC
Strzelce w drugi dzień świąt zmagać się będą z niełatwą, świąteczną atmosferą, nawet śmigus nie rozładuje atmosfery. Od wtorku poczują niewymowny pociąg do podróży i sportów. W czwartek niestety będą musiały zająć się obowiązkami i pracą i niewiele czasu im zostanie na przyjemności. Nadrobią to w weekend, kiedy będą sobie mogły pozwolić na włóczęgę i spotkania z przyjaciółmi.

KOZIOROŻEC
Koziorożce drugi dzień świąt spędzą z najbliższą rodziną, będą w dobrym nastroju. Od wtorku będą trochę lżej podchodzić do obowiązków, pozwolą sobie na rozrywki i przyjemności. Od czwartku będą solidnie pracować, przejęte swoimi zadaniami i obowiązkami, ze wszystkim świetnie sobie poradzą. Weekend będzie dla nich prawdziwym wypoczynkiem.

WODNIK
W drugi dzień świąt Wodniki będą w niezbyt dobrej formie, w domu mogą się spotkać z krytyką, a nie będzie gdzie uciec od złej atmosfery. Powrót do pracy we wtorek powitają z radością, zajmą się pracą, wynajdą ciekawe rzeczy do zrobienia. Od czwartku dopadną je biurokratyczne zajęcia, niezbędne do dalszego funkcjonowania. W weekend będą miały niezwykłe pomysły na spędzenie wolnego czasu.

RYBY
W drugi dzień świąt Ryby będą cieszyć się rodziną atmosferą, będą w dobrym nastroju. Od wtorku nastrój im się zmieni, poczują się słabe i chore, wszystko nabierze tempa, za którym trudno im będzie nadążyć. Od czwartku codzienne obowiązki sprowadzą je na ziemię, trzeba będzie zorganizować się i pomóc innym. Weekend spędzą w towarzystwie przyjaciół na oryginalnych rozrywkach.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej