Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 26 marca do 1 kwietnia

Horoskop tygodniowy od 26 marca do 1 kwietnia

przez admin

BARAN
Barany na początku tygodnia mogą być nieco rozleniwione, niechętnie będą wdrażać się w codzienne obowiązki. Wtorek przyniesie im znaczne ożywienie, dostaną dobre wiadomości, będą miały mnóstwo okazji, żeby je omówić z innymi, będą bardzo towarzyskie. W weekend będą musiały poświęcić więcej czasu sprawom domowym i rodzinie i dopiero w niedzielne popołudnie pomyślą o rozrywkach.

BYK
Byki na początku tygodnia będą w doskonałej formie, będą wiosennie ożywione, wypoczęte po weekendzie i ochoczo wezmą się za pracę. Od wtorku mogą czuć się nieco rozproszone nadmiarem informacji, sporo się będzie działo, ale będą to same korzystne dla nich rzeczy. Od piątku będą nastawione uczuciowo, rodzinnie, zajmą się domem i wiosennymi porządkami. W niedzielne popołudnie mogą mieć chandrę.

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta rozpoczną tydzień trochę rozleniwione, praca będzie wydawała się im nudna, a do weekendu daleko. Od wtorku odżyją, odzyskają formę, będą ruchliwe i ciekawskie, będą musiały być w centrum wydarzeń. Od piątku skupią się na sprawach domowych i rodzinnych, mogą przymierzyć się do przedświątecznych porządków, a w niedzielę najwięcej radości sprawią im żarty primaaprilisowe.

RAK
Raki na początku tygodnia będą nastawione rodzinnie, będą tworzyć wokół siebie ciepłą atmosferę, mogą odczuć poprawę w finansach lub dostać propozycje pracy. Od wtorkowego popołudnia mogą poczuć się roztargnione, ciężko będzie im podejmować decyzje. W weekend mogą liczyć na dobre relacje z ludźmi, zajmą się domem, sprzątaniem na święta, a w niedzielę będą dobrze się bawić żartami primaaprilisowymi.

LEW
Lwy na początku tygodnia będą w nienajlepszym humorze, nic nie będzie się układać po ich myśli, mogą się z kimś pokłócić. Dopiero wtorkowe popołudnie przyniesie im zmianę nastroju, dostaną dobre wiadomości, będą spotykać się ze znajomymi i przyjaciółmi. W weekend poświęcą czas rodzinie, mogą zająć się porządkami na święta, a w niedzielę będą pełne inwencji w robieniu psikusów primaaprilisowych.

PANNA
Panny na początku tygodnia zajęte będą pracą, gromadzeniem zapasów na święta, zaczną robić porządki w domu. Od wtorkowego popołudnia poczują się zmęczone, dużo będzie się działo, będą odbierać dużo telefonów i mogą mieć nowe propozycje, którym jednak powinny dobrze się przyjrzeć. W weekend wrócą do przedświątecznych przygotowań, mogą liczyć na pomoc rodziny.

WAGA
Na początku tygodnia Wagi będą bardzo kreatywne, wyczulone na harmonijne współżycie z innymi i nastawione pokojowo. Od wtorku będą bardzo towarzyskie, w pracy będą zawzięcie plotkować i flirtować, będą miały dobre pomysły. W weekend mogą czuć się źle, może dopaść je chandra, nie będą miały ochoty na życie rodzinne. W niedzielę odżyją i pójdą do teatru lub na duże zakupy.

SKORPION
Skorpiony na początku tygodnia mogą spodziewać się napływu gotówki lub nowych zadań w pracy. Od wtorku czeka je dużo kontaktów z ludźmi i telefonów, które mogą je zmęczyć. Odetchną w piątek, mogą wtedy liczyć na ciepłe relacje z partnerem, wolne Skorpiony mogą zamarzyć o związku na stałe i być może się zadeklarują. W niedzielę będą nie w formie, żarty primaaprilisowe zupełnie nie będą ich cieszyć.

STRZELEC
Strzelce na początku tygodnia będą się czuły nadmiernie obciążone pracą i obowiązkami, ale już we wtorek poczują się świetnie, będzie wokół nich dużo ruchu i zmian, dużo nowości, będą towarzyskie i ożywione. Od piątku ważne się staną sprawy rodzinne, trzeba będzie się zacząć przygotowywać do świąt i domownicy będą oczekiwać pomocy. W niedzielę będą się świetnie bawić robiąc żarty primaaprilisowe.

KOZIOROŻEC
W poniedziałek Koziorożce będą zadowolone z życia, dobrze wykonana praca i zarobki będą satysfakcjonujące. Od wtorku sporo zamieszania, nowych znajomości, telefonów, ale też dobre wiadomości i nowe możliwości zawodowe. W weekend będą bardzo uczuciowe, nastawione rodzinnie, zaczną myśleć o świątecznych przygotowaniach. W niedzielę postarają się odpocząć przed nowym tygodniem pracy.

WODNIK
Wodniki rozpoczną tydzień w kiepskiej formie, w domu mogą czuć się ograniczane, inni będą mieli wobec nich duże wymagania. Od wtorkowego popołudnia odżyją, poczują się znacznie lepiej, spotkania z przyjaciółmi poprawią im humor. W weekend trzeba będzie podporządkować się sprawom rodzinnym, a w niedzielę będą prowadzić życie kulturalne, wyjdą do teatru albo na koncert.

RYBY
Na początku tygodnia Ryby będą zajęte sprawami materialnymi, mogą zająć się sprzątaniem lub pierwszymi pracami w ogródku. We wtorek poczują się bardzo zmęczone i rozproszone, wszystko będzie leciało im z rąk. Od piątku skupią się na rodzinie i uczuciach, zaopiekują się najbliższymi i to zdecydowanie poprawi im nastrój. W niedzielę innym uda się zrobić im primaaprilisowe żarty. 

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej