Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 12 do 18 marca

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 marca

przez admin
                                         
BARAN
W poniedziałek Barany będą walczyć o swoje prawa i będą nastawione bardzo wojowniczo, mogą też używać zbyt wiele sił do dawno otwartych drzwi. Od wtorkowego popołudnia będą miały w sobie dużo energii i zapału, będą się dużo ruszać, jeździć, uprawiać sporty, mogą zostać wysłane w podróż służbową. Od piątku mogą mieć gorsze samopoczucie i dopiero w niedzielne popołudnie odetchną i wyluzują się. 
BYK
Byki na początku tygodnia z pasją będą angażować się w obowiązki, praca będzie stała u nich na pierwszym miejscu, ale będą też bardzo namiętne i zmysłowe. Od wtorkowego popołudnia życie będzie płynąć lekko i sprawnie, drobne zmiany w pracy okażą się bardzo korzystne. Od piątku poczują się pewnie i bezpiecznie, czas spędzą w gronie rodziny. Natomiast w niedzielę mogą mieć chandrę.
BLIŹNIĘTA
Na początku tygodnia Bliźnięta będą czuły się nadmiernie obciążone obowiązkami, mogą czuć się zmuszone do zrobienia czegoś, na co nie mają ochoty. Od wtorkowego popołudnia poczują przypływ energii, będą poznawać nowych ludzi, nowe miejsca, będą realizować swoje marzenia. Od piątku będą skupione na pracy i dopiero w niedzielę uda im się oderwać od obowiązków i wypocząć w gronie przyjaciół.
RAK
Raki rozpoczną tydzień w doskonałym humorze, będą miały wysoki poziom energii, każde ich przedsięwzięcie zakończy się sukcesem. Samotne Raki mogą poznać kogoś fascynującego. Od wtorkowego popołudnia mogą mieć chęć na zmiany, wszystko będzie się działo dla nich za szybko. Piątek przyniesie im potrzebę uporządkowania swojego otoczenia i wezmą się za sprzątanie. 
LEW
Lwy w poniedziałek mogą mieć fatalne samopoczucie, ciężko będzie im się dogadać z otoczeniem. Od wtorkowego popołudnia nabiorą wigoru, zbliżająca się wiosna natchnie je optymizmem. Od piątku trudno będzie im nadążyć z wypełnieniem zaplanowanych zobowiązań, za dużo będzie obowiązków jak na ich gust. Dopiero w niedzielę będą mogły prowadzić ciekawe życie wśród przyjaciół.
PANNA
Dla Panien początek tygodnia będzie przyjemnie ekscytujący, będą czuły się kochane i doceniane, będą miały sukcesy zawodowe. Od wtorku mogą mieć kiepskie samopoczucie, mogą pojawić się problemy zdrowotne, łatwo będą poddawać się przygnębieniu. Od piątku praca i obowiązki postawią je na nogi, sprzątanie poprawi im nastrój. W niedzielę oddadzą się rozrywkom intelektualnym. 
WAGA
Na początku tygodnia Wagi mogą mieć poczucie, że życie je przerasta, za dużo będą miały wyzwań i trudnych zadań. We wtorkowe popołudnie nastąpi zmiana nastroju, życie stanie się lekkie, łatwe i przyjemne. Od piątku narastać będą konflikty, obowiązki domowe nałożą się na zawodowe i ciężko będzie się ze wszystkiego wywiązać. Niedziela upłynie im na ożywionym życiu towarzyskim. 
SKORPION
Na początku tygodnia Skorpiony będą przeżywać duże namiętności, mogą się zakochać, w pracy będą z pasją oddawać się obowiązkom. Od wtorku mogą czuć się zdezorientowane zmianami, odreagują stres w zajęciach sportowych. Od piątku będą dużo od siebie i od innych wymagać, w domu przybędzie obowiązków. Niedziela przyniesie im chandrę i gorsze samopoczucie. 
STRZELEC
Strzelcom poniedziałek przyniesie sporo wyzwań w pracy, trudnych sytuacji wymagających uwagi. Od wtorkowego popołudnia los będzie dla nich łaskawy i będą mogły gdzieś wyjechać, być może czeka je podróż służbowa, a popołudnia spędzą na uprawianiu ulubionego sportu. Od piątku wezmą się ostro do prac domowych, po to, żeby w weekend móc spotykać się z przyjaciółmi. 
KOZIOROŻEC
Koziorożce od poniedziałku wezmą się z pasją za pracę, będą bardzo obowiązkowe i zdeterminowane do osiągania sukcesów. Od wtorkowego popołudnia trudniej niż zwykle będzie im się skupić na pracy, kontakty z ludźmi będą je rozpraszać. Od piątku będą mogły poświęcić się pracy, pochłoną je obowiązki domowe. W niedzielę pozwolą sobie na luz, rozrywki i zabawę wśród przyjaciół. 

WODNIK
Dla Wodników początek tygodnia będzie bardzo trudny, mogą mieć problemy ze zdrowiem, mogą być bardzo nerwowe. Od wtorkowego popołudnia nastrój im się zmieni, będą pełne energii i zapału, optymistycznie będą patrzeć w przyszłość, będą poznawać nowych ludzi. Od piątku sztywne reguły i normy społeczne dadzą im się we znaki i zepsują humor, ale w niedzielę nadrobią zaległości towarzyskie. 
RYBY
Na początku tygodnia Ryby będą miały ogromną intuicję i wyczucie emocji innych osób, w związkach czeka je dużo namiętności. Od wtorkowego popołudnia pogorszy się im samopoczucie, będą rozdrażnione, kłótliwe i mogą mieć problemy ze zdrowiem. W piątek nastrój im się poprawi, będą rozważnie traktować wszelkie nowe propozycje, czas wolny spędzą w gronie rodzinnym.
 

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej