Strona główna Ezo Strefa Horoskop tygodniowy od 26 grudnia do 1 stycznia

Horoskop tygodniowy od 26 grudnia do 1 stycznia

przez admin
BARAN
Drugi dzień świąt będzie dla Baranów męczący, będą w nienajlepszej formie fizycznej, najprawdopodobniej z powodu przejedzenia. We wtorek i środę będą bardzo towarzyskie i będą robić plany na Sylwestra, będą miały dobry nastrój. Od czwartku mogą czuć się nieco zgaszone, ale w noc sylwestrową będą najlepiej się bawić ze wszystkich, będą też najlepszymi tancerzami.

BYK
Byki w drugi dzień świąt będą rozkoszować się świątecznymi smakołykami i rodzinnymi spotkaniami. We wtorek i środę mogą mieć gorsze samopoczucie, szczególnie jak przymierzą sylwestrową kreację i okaże się, że mają o dwa centymetry za dużo w talii po świątecznym przejedzeniu. W wieczór sylwestrowy będą dużo tańczyć, więc uda im się te zbędne kilogramy zrzucić. 
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta w drugi dzień świąt mogą być zmęczone świętowaniem i rodzinnymi imprezami. We wtorek i środę będą szykować się na Sylwestra, wymieniać plotki i informacje o innych ludziach. Od czwartku mogą czuć się gorzej pod względem zdrowotnym, ale w noc sylwestrową będą już zdrowe jak rydz, będą świetnie się bawić, energia będzie je rozpierać i będą wykorzystywać ją na parkietach.
RAK
Raki w drugi dzień świąt mogą czuć się zmęczone, niemniej jednak spotkania rodzinne będą dla nich ważne i ich nie ominą. We wtorek i środę będą nadrabiać zaległości towarzyskie, mogą też wybrać się po zakup kreacji sylwestrowej. Od czwartku wyciszą się, będą snuć wspomnienia z całego roku. W wieczór sylwestrowy mogą mieć nienajlepszy nastrój, choć będą działać magnetycznie na płeć przeciwną. 

LEW
Lwy w drugim dniu świąt będą miały ochotę na ruch, dobrze zrobi im spacer i świeże powietrze. Wtorek i środę spędzą na plotkowaniu, flirtowaniu i przygotowywaniu kreacji sylwestrowej. Czwartek przyniesie im zmianę nastroju, mogą stać się rozmarzone i sentymentalne, ale w noc sylwestrową będą już pełne energii, będą szaleć na parkietach i świetnie się bawić. 
 
PANNA
Panny w święta będą nastawione bardzo rodzinnie i drugi dzień świąt spędzą bardzo tradycyjnie. Od wtorku będą ożywione, towarzyskie, będą myśleć o Sylwestrze i sylwestrowych kreacjach. Czwartek przyniesie nastrój romantyczny, ale w wieczór sylwestrowy będą się bawić w najlepsze, będą pełne inwencji i dobrego humoru, a w Nowy Rok będą robić plany na następny rok. 

WAGA
Wagi w tym roku mogą nie znosić najlepiej świętowania, mogą być zmęczone lub chore. Od wtorku poczują się znacznie lepiej, na co będą mieli wpływ przyjaciele i możliwość poplotkowania, będą mogły zadbać o swój wygląd i strój na Sylwestra. Od czwartku będą rozkojarzone, ale w wieczór sylwestrowy będą w doskonałej formie, będą atrakcyjne dla płci przeciwnej, co sprawi, że dobrze będą się bawić. 
SKORPION
Skorpiony drugi dzień świąt spędzą w gronie rodzinnym, będą się cieszyć ciepłą, serdeczną atmosferą. We wtorek i środę będą zgryźliwe i źle nastawione do całego świata. Od czwartku uspokoją się, będą miały wielką intuicję, ale przeszkadzać im będzie wizja sylwestrowej imprezy. Mimo to, wbrew swoim obawom, bawić się będą w Sylwestra wspaniale, będą pełne inwencji i dowcipne. 
STRZELEC
Strzelce w poniedziałek będą już nieco zmęczone świętowaniem i rodzinną atmosferą. Od wtorku rozluźnią się, będą bardzo towarzyskie, będą robić plany na wieczór sylwestrowy. Od czwartku mogą mieć gorszy nastrój, mogą czuć się chore, ale w wieczór sylwestrowy odżyją, będą tryskać dobrym humorem i dowcipem, będą duszą towarzystwa. W Nowy Rok będą pełne entuzjazmu i energii. 
KOZIOROŻEC
Koziorożce drugi dzień świąt spędzą rodzinnie, wśród bliskich osób. We wtorek i środę mogą czuć się nienajlepiej, drażnić je może podniecenie ludzi końcem roku i Sylwestrem. Od piątku będą wyciszone, pogodne, powinny wykorzystać ten czas, aby pozytywnie nastawić się do Sylwestra, bo w wieczór sylwestrowy mogą mieć kiepskie samopoczucie i przyda im się odrobina optymizmu. 
WODNIK
Wodniki w drugi dzień świąt mogą mieć już dość siedzenia przy stole, objadania się i rodzinnych spotkań. Po świętach odetchną, będą mogły wreszcie polatać po mieście i poplotkować, a przede wszystkim pomyśleć o sylwestrowej kreacji. Od czwartku mogą stać się senne, niepewne siebie, będą bujać w obłokach, ale w wieczór sylwestrowy obudzą się i będą bardzo ożywione. 
RYBY
W drugi dzień świąt Ryby będą bardzo stabilne emocjonalnie, atmosfera świąt wprawiała je w dobry nastrój, udało im się wypocząć. Od wtorku mogą być roztargnione i niepewne siebie, ale będą brać żywy udział w życiu towarzyskim. Od czwartku będą rozmarzone, będą żyć fantazjami i kierować się będą intuicją. Sylwestra spędzą dobrze się bawiąc, ale muszą uważać na nadmiaru alkoholu. 
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej