Strona główna Ezo Strefa Horoskop partnerski dla Wodnika

Horoskop partnerski dla Wodnika

przez admin
Wodniki są ruchliwe, energiczne. Nie lubią siedzieć bezczynnie w miejscu, męczy je to bardziej niż intensywny wysiłek fizyczny. Mnóstwo czasu spędzają podróżując. Z ogromną pasją odkrywają świat. Fascynuje je wszystko co nieznane: niewyjaśnione dotąd zagadnienia życia, ezoteryka, szeroko pojęta duchowość. Często można spotkać Wodniki bujające w obłokach, niełatwo wtedy sprowadzić je na ziemię. Są rozrzutne, nie potrafią planować, wolą cieszyć się chwilą. Zwariowane pomysły Wodników sprawiają, że nie sposób nudzić się w ich towarzystwie. Kochają obcować z innymi ludźmi, usychają kiedy nie mogą spotkać się z przyjaciółmi. Chętnie bywają na hucznych imprezach i wszędzie tam, gdzie coś się dzieje, ale równie często zapraszają gości do swojego domu. Nie pozostają obojętne na krzywdę zwierząt. Ich upór i brak skłonności do kompromisu często bywa dla nich zgubna, zwłaszcza w związkach. Choć z natury nie są kłótliwe, łatwo je sprowokować i wciągnąć w spory oraz kłótnie. Wodnik to doskonały kochanek, ekscentryczny, z głową pełną pomysłów.

WODNIK I BARAN mają szanse na stworzenie udanego związku, ale wymagać to będzie wielu kompromisów. Oboje są energiczni, optymistycznie patrzą na świat, nie lubią nudy, mają sto pomysłów na minutę, dlatego wspólne spędzanie czasu będzie dla nich ogromną przyjemnością. Oboje będą chcieli dominować w związku i sypialni, co może okazać się przyczyną nieporozumień. Ważne by odstawić na bok upór cechujący oboje partnerów i doprowadzić do zażegnania problemu w jego początkowej fazie, wtedy na pewno uda się zbudować coś pięknego i trwałego.

WODNIK I BYK za bardzo się różnią by mogło im się udać.  Oboje są uparci, żadne z nich nie jest skłonne do kompromisu. Pan Wodnik lubi planować, wybiega myślami w przyszłość a przy tym często buja w obłokach, co dla konkretnej, nastawionej na teraźniejszość Pani Byk może okazać się nie do zaakceptowania. Ona chciałaby założyć rodzinę a jemu się do tego nie spieszy. Może okazać się, że Pani Byk i Pan Wodnik będą trwać w tym związku tylko dlatego, że nie lubią drastycznych zmian w życiu. Życie łóżkowe będzie kompletną klapą.

WODNIK I BLIŹNIAK doskonale do siebie pasują. Nigdy nie kończą się im tematy do rozmów, podobnie patrzą na życie i świat. Stworzą związek oparty na prawdziwej i szczerej przyjaźni, będą dla siebie wsparciem w trudnych chwilach. Oboje lubią prowadzić aktywne życie towarzyskie, w ich domu często będą pojawiać się goście. Istnieje obawa, że więź emocjonalna po jakimś czasie może osłabnąć, ale również wtedy na pewno pozostaną przyjaciółmi. Pan Wodnik i Pani Bliźniak nie lubią nudy w sypialni, przeżyją w łóżku niezapomniane chwile.

WODNIK I RAK to niedobre połączenie. Pan Wodnik oczekuje związku opartego na przyjaźni i wzajemnym wsparciu, dlatego może poczuć się rozczarowany kiedy okaże się, że Pani Rak chce mu matkować. Ona z kolei jest samotnikiem z wyboru i będzie w stanie zaakceptować, że jej partner nieustannie zaprasza do domu gości i nie opuści żadnej imprezy towarzyskiej. Pan Wodnik nie będzie w tym związku zbyt wylewny a jego partnerka poczuje się niedowartościowana. Mają inne preferencje seksualne, nie znajdą porozumienia w sypialni.

WODNIK I LEW to trudne połączenie. Temu związkowi zawsze będą towarzyszyły kłótnie, które  przeradzać się będą w awantury, wszystko przez niedopasowane charaktery. Pani Lew będzie rozczarowana brakiem zainteresowania ze strony partnera, który będzie wykazywał spory dystans i chłód. By związek miał szansę trwać, Pani Lew musiałaby przymknąć oko na wiele niezrozumiałych dla niej zachowań partnera, a Pan Wodnik powinien postarać się, by jego druga połówka poczuła się dowartościowana.

WODNIK I PANNA znacznie się różnią. Pan Wodnik planuje, nieustannie wybiega myślami w przyszłość, wykazuje tendencję do bujania w obłokach czego analityczny umysł Panny nie jest w stanie zrozumieć.  Pesymizm Panny będzie kolidował z optymizmem Wodnika, co będzie rodziło sprzeczki i nieporozumienia. Ona będzie krytyczna i zgryźliwa a on będzie uciekał do przyjaciół i znajomych, których bardzo mocno sobie ceni. Między tą parą nie ma między chemii i przyciągania. Seks nie będzie przyjemnością.

WODNIK I WAGA są doskonale dopasowani. Duża szansa na miłość od pierwszego wejrzenia. Niekończące się tematy do rozmów, silna więź emocjonalna, podobny tok rozumowania, zamiłowanie do sztuki – ta para nie będzie nudzić się w swoim towarzystwie.  Stworzą związek oparty na przyjaźni i więzi duchowej. Są dla siebie bardzo atrakcyjni seksualnie, doskonale rozumieją swoje potrzeby a ekscentryczne pomysły Pana Wodnika z pewnością znajdą zrozumienie u partnerki.

WODNIK I SKORPION to mieszanka wybuchowa. Pan Wodnik nie będzie potrafił podporządkować się żądnej władzy Pani Skorpion, co może zaowocować licznymi nieporozumieniami. On poczuje się ograniczony, zapragnie wolności, będzie uciekał jak najdalej od zaborczej towarzyszki życia.  Zrozumienie znajdzie u swoich przyjaciół a Pan Skorpion nie jest zbyt towarzyska, goście w domu będą jej przeszkadzać. Pan Wodnik nie będzie w stanie zaspokoić potrzeb seksualnych partnerki. Zbyt wiele ich różni by ten związek miał szansę przetrwać.

WODNIK I STRZELEC mają ze sobą wiele wspólnego. Pana Wodnika i Panią Strzelec łączy silna więź intelektualna i duchowa, stworzą związek oparty na szczerej przyjaźni. Nie ma tu miejsca na zazdrość, niedomówienia i nieporozumienia. Oboje chętnie spędzają czas w towarzystwie innych ludzi, są empatyczni, otwarci na problemy innych, lubią zwierzęta – obok żadnego nie przejdą obojętnie. Barierą może być ich brak tolerancji dla więzi emocjonalnej w związku, przy poważnym kryzysie mogą oddalić się od siebie i co gorsze może okazać się, że nie ma już powrotu.

WODNIK I KOZIOROŻEC mają szansę na zbudowanie związku, ale niekoniecznie będą w nim szczęśliwi. Pan Wodnik jest lekkoduchem, buja w obłokach, nie podchodzi do życia poważnie, co jest sprzeczne z oczekiwaniami jego partnerki. Pani Koziorożec potrzebuje czuć się bezpiecznie a on nie jest w stanie jej tego zapewnić. Bez wahania wyda ich ostatnie pieniądze na zupełnie niepotrzebną rzecz, co doprowadzi ją do furii. Pan Wodnik i Pani Koziorożec mają zupełnie odmienne potrzeby seksualne. Może okazać się, że trwają w związku jedynie z przyzwyczajenia.

WODNIK I WODNIK odnajdą porozumienie w sferze intelektualnej. Zafascynują się sobą nawzajem, z radością będą odkrywać łączące ich podobieństwa. A jest ich naprawdę sporo: oboje chętnie spędzają czas w gronie przyjaciół, lubią podróże, są otwarci na świat i nowości, mają podobne poczucie humoru, chcą nieustannie być w ruchu. Mogą mieć różne zainteresowania i sporo czasu spędzać osobno, ale nie przeszkodzi im to w stworzeniu udanego związku. W sypialni wykażą się niemałą pomysłowością, co da im sporo satysfakcji.   

WODNIK I RYBY nie pasują do siebie. Wrażliwa, delikatna i uczuciowa Pani spod znaku Ryb nie będzie czuła się dobrze u boku obojętnego, chłodnego i zdystansowanego Wodnika. On natomiast potrzebuje dużej swobody, z którą ona nigdy nie będzie w stanie się pogodzić. Łączy ich zainteresowanie niewyjaśnionymi zagadnieniami życia, fascynacja duchowością i wszystkim co nieznane. Ostatecznie jednak w tym związku zrodzi się mnóstwo nieporozumień, które na dobre poróżnią partnerów.    

Horoskop został opracowany przez Viversum.

.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej