Strona główna Ezo Strefa Horoskop partnerski dla Ryby

Horoskop partnerski dla Ryby

przez admin
Ryby są osobami bardzo wrażliwymi, delikatnymi i subtelnymi. Marzą o kochanku romantycznym. Przypadkowe przygody w nietypowym miejscu mogą działać na ich wyobraźnię, póki pozostają w sferze marzeń. Ryby cenią długie, rozbudowane gry wstępne, w której partner wykaże inwencję i kreatywność. Na pieszczoty reagują mocno pomimo, że same nie są zbyt aktywne. Delikatny i namiętny masaż stóp spowoduje, że Ryby rozpłyną się w rozkoszy. Najważniejsza jest dla nich czułość. Ryby są tajemnicze i zmysłowe. Sprawiają wrażenie kogoś niedostępnego. Ważna jest w ich przypadku znajomość psychologii i umiejętność znoszenia wszystkich kaprysów i humorków. W sypialni potrafią obudzić największego śpiocha serwując mu dawkę wspaniałych doznań. W całym zodiaku jest to najlepszy kochanek.
Odpowiednimi partnerami dla Ryby są Byk, Rak, Panna, Skorpion i Koziorożec.

RYBY I BARAN
Związek ten będzie miał zarówno zalety, jak i wady. Pan Ryby jest osobą sentymentalną, wrażliwą, natomiast Pani Baran jest przebojowa, silna, odważna. On jest uległy i łagodny, chętnie pozwoli, aby władzę przejęła partnerka. Aktywna i dominująca Pani Baran może być dla niego dobrym uzupełnieniem, stanie się dla niego motywacją i inspiracją. Jego uległość może ją denerwować i prędzej czy później zacznie nim pomiatać. W sypialni to także ona nadawać będzie ton i spełniać zachcianki partnera. W pewnym momencie Pani Baran dojdzie do wniosku, że Pan Ryby jest dla niej zbyt mało namiętny.

RYBY I BYK
Razem stworzą zgodną i dopasowaną parę. Oboje mają podobne poglądy i zainteresowania. Cenią spokojne życie, bez większych zmian. Łagodny temperament Pana Ryby będzie odpowiadał silniejszej i aktywniejszej Pani Byk. Ona będzie dla niego ostoją i oparciem, ale rola osoby decydującej o wszystkim sprawi jej radość. Nie będzie miała problemów z praktycznym podejściem do życia i weźmie na siebie ciężar odpowiedzialności za rodzinę, dzieci i ważne decyzje.Ich codzienne życie będzie spokojne i harmonijne. W sypialni oboje są namiętni. Pan Ryby oczaruje swoją partnerkę czułością i delikatnością.

RYBY I BLIŹNIAK
Po pierwszej fascynacji przyjdzie zmierzenie się z rzeczywistością. Marzycielski i delikatny Pan Ryby nie będzie pasował do ruchliwej i pobudliwej Pani Bliźniak. Oboje z natury są zmienni i słabi psychicznie. W partnerze poszukują wsparcia, którego wzajemnie nie będą potrafili sobie dać. Ich spojrzenie na świat znacznie się różni, oboje mają zupełnie inne zainteresowania. Pani Bliźniak najchętniej spędzałaby cały wolny czas na spotkaniach z przyjaciółmi, domem zajmować się nie lubi. Pan Ryby jest domatorem, który lubi oglądać filmy i słuchać muzyki. Ona jest intelektualistką, on kieruje się uczuciami, intuicją. Oboje myślą w pierwszej kolejności o zaspokajaniu własnych potrzeb.

RYBY I RAK
Mogą cieszyć się wspólnym życiem bez niespodzianek. Mają podobne temperamenty, często rozumieją się bez słów. Oboje są wrażliwi i uczuciowi, łączy ich duchowa więź. Pragną mieć przytulne mieszkanko, dzieci i bezpieczeństwo. Świetnie się dogadują, komunikują się tym samym językiem. Pani Rak obdarzy Pana spod znaku Ryby opieką, czułością i miłością. On natomiast, uzna ją za ideał kobiety. Między nimi rzadko pojawiać się będą kłótnie. Jeśli nawet tak się zdarzy, to problemy rozwiązywać będą z grzecznością i kulturą. W sypialni atmosfera będzie doskonała. Oboje są namiętni, uczuciowi i wrażliwi na potrzeby partnera.

RYBY I LEW
Pan Ryby może mieć problemy, aby nadążyć za energiczną, pełną optymizmu Panią Lew. Ona potrzebuje stałej adoracji, ruchu  i świeżości wokół siebie. Wciąż zaprasza do siebie gości i organizuje imprezy do białego rana. Pan Ryby potrzebuje ciszy i miejsca, w którym spokojnie odpocznie. Pani Lew trzeba imponować dużymi osiągnięciami, tymczasem jemu nie zależy na zaszczytach. Szybko zacznie pomiatać nim i traktować jak podnóżek. W sferze seksu również nie będzie między nimi porozumienia. Pani Lew, która ma duży temperament potrzebuje kochanka namiętnego, a jemu trudno będzie sprostać jej wymaganiom.

RYBY I PANNA
Będą czuć wzajemną fascynację i przyciąganie, jednak nie będzie to związek łatwy. Pani Panna jest konkretna i rzeczowa, surowo będzie oceniać jego zmienne nastroje, decyzje i niestałość. W efekcie jego chwiejność emocjonalna zwiększy się, co źle wpłynie na jego kondycję psychiczną. Jej cięty język spowoduje, że Pan Ryby zacznie popadać w stany depresyjne. W sprzeczkach ona będzie zawsze stawiała na swoim, przez co on zacznie uciekać w swój świat marzeń i wyobrażeń. W sypialni również będą się znacznie różnić. Panna okaże się dla niego zbyt oschła, a jego fantazje erotyczne wydawać jej się będą zbyt nietypowe. Porozumienie znajdą jedynie w sprawach dotyczących wychowywania dzieci.

RYBY I WAGA
Pan Ryby kieruje się w życiu odczuciami, intuicją i emocjami, Pani Waga rozumem i intelektualnymi rozważaniami. Nadmierna uczuciowość ją płoszy i odstrasza. Ona, co prawda jest dość elastyczna i potrafi się dostosować, to jednak nie kieruje się jego dobrem, tylko własnym poczuciem bezpieczeństwa i spokoju. Oboje lubią życie w dobrobycie, ale żadne z nich nie lubi zbyt ciężko pracować. Inaczej odbierają i rozumieją sztukę, choć oboje mają do niej zamiłowanie. W sypialni mogą dojść do porozumienia i zadowolenia, znacznie łatwiej niż w innych sferach życia.

RYBY I SKORPION
Oboje są wrażliwi, uczuciowi i rozwinięci duchowo. W życiu zarówno Pan Ryby, jak i Pani Skorpion kierują się emocjami i intuicją. Najlepiej czują się we własnym mieszkaniu i nie przepadają za tłumami. Pan Ryby szybko zauważy, że jego partnerka lepiej radzi sobie z rzeczywistością i bez żadnego sprzeciwu podporządkuje się jej. Nie będzie narzekał na despotyzm Pani Skorpion, bo tak naprawdę bierne życie mu odpowiada. Ona, pełna temperamentu i wewnętrznego uroku zmobilizuje go do działania. Pan Ryby, zakochany po uszy, zrobi dla niej wszystko. Są doskonale do siebie dopasowani również w sferze seksualnej. On będzie zadowolony, że Pani Skorpion przejmie całą inicjatywę i będzie dominować spełniając marzenia i fantazje.

RYBY I STRZELEC
Pani Strzelec nie będzie ideałem kobiety Pana Ryby. Ona jest aktywna, lubi częste kontakty z przyjaciółmi, uwielbia podróże, znajduje się w ciągłym ruchu. On woli samotność, spokój, harmonię. Mogą mieć problemy ze znalezieniem wspólnego języka, gdyż Pani Strzelec jest kobietą wykształconą, ceni rozmowy intelektualne i filozoficzne. Pan Ryby stawia przede wszystkim na własne przeczucia, sny i wizje. Dla niego ważna jest ciepła atmosfera w domu, tymczasem ona nie będzie umiała na dłuższy czas zajmować się gotowaniem i sprzątaniem. W sypialni Pani Strzelec szybko znudzi się powolnością i rozmarzeniem Pana Ryby.

RYBY I KOZIOROŻEC
Związek ten pomoże Pani Koziorożec poczuć się bezpiecznie, otworzyć na uczucia, sprawić, że poczuje się bardziej kobieca. Rozmarzony Pan Ryby zrobi na niej dobre wrażenie. Jemu imponować będzie jej racjonalne podejście do rzeczywistości i radzenie sobie w codziennych sytuacjach. Ona będzie w tym związku silniejsza i problem może pojawić się, kiedy poczuje się przytłoczona nadmiarem obowiązków. Najchętniej wpadłaby wtedy w depresje, ale nie będzie mogła, bo już w depresji będzie jej partner. Przy dobrych chęciach obu stron mogą stworzyć całkiem udany i solidny związek.

RYBY I WODNIK
W tym związku mogą pojawić się problemy. Choć oboje zainteresowani są sprawami duchowymi, to każdy z nich inaczej je odbiera. Z natury Pan Ryby jest wrażliwy i uczuciowy, nastawiony na pomaganie drugiemu człowiekowi. Pani Wodnik widzi innych jako całość, a nie poszczególne jednostki. On pomaga konkretnym osobom potrzebującym pomocy, ona wymyśla, jak może pomóc tysiącom. Zarówno Pan Ryby, jak i Pani Wodnik mają wizje, jednak ona je tworzy, a on je widzi. W sypialni mogą być dla siebie długi czas atrakcyjni, jednak Pan Ryby nie poczuje się przez partnerkę zrozumiany.

RYBY I RYBY
Bardzo dobrze się wzajemnie rozumieją. W życiu kierują się przeczuciami, intuicją i marzeniami. Związek ten będzie pełny namiętności. Wspólnie czytać będą wiersze, słuchać muzyki, oglądać filmy. W sypialni rozumieć się będą bez słów odgadując i realizując swoje najskrytsze pragnienia. Trudności mogą pojawić się w życiu codziennym, kiedy okaże się, że ani Pan, ani Pani Ryby nie potrafią podejmować decyzji i rozwiązywać problemów. Oboje potrzebują partnera silniejszego, dominującego w związku. Nie będą także potrafili być wzajemnie dla siebie oparciem.Mogą sobie nadmiernie pobłażać, co może przerodzić się we wspólny nałóg, gdyż oboje uciekać będą od problemów w alkohol, czy inne używki.

Horoskop został opracowany przez Viversum.

.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej