Strona główna Różnorodności Potrzebujesz tylko 15 sekund – SOMFY® PRZEDSTAWIA DEXXO PRO

Potrzebujesz tylko 15 sekund – SOMFY® PRZEDSTAWIA DEXXO PRO

przez admin

Marka SOMFY, światowy lider w produkcji inteligentnych urządzeń do domów i budynków użyteczności publicznej, prezentuje DEXXO PRO – nowoczesny i profesjonalny napęd do bram garażowych. Dzięki automatyce SOMFY bez zbędnego wysiłku, siedząc w samochodowym fotelu otworzysz i zamkniesz bramę do swojego garażu. DEXXO PRO jest gwarancją bezpieczeństwa dla Ciebie, domowników i całego domu.

System DEXXO PRO jest nowoczesnym rozwiązaniem do garażu w każdym domu. Ten inteligentny system z całą pewnością ulepszy i usprawni każdy dzień. Napęd zaprojektowany został do otwierania oraz zamykania bram garażowych segmentowych i uchylnych o wysokości do 3,15 metra, przy czym ich powierzchnia powinna wynosić do 15 m2. Sterowanie bramy odbywa się bez  żadnego wysiłku, za pomocą jednego kliknięcia na pilocie. Zmierzch czy noc nie stanowi również problemu dla SOMFY – system współpracuje także z oświetleniem, które z łatwością można włączać i wyłączać za pomocą tego samego pilota.

Komfort użytkowania
„Zależy na komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. Napęd zanim trafił na rynek został przetestowany w  90,000 tysiącach cykli otwierania i zamykania.”- podkreśla Alicja Rzeczkowska, marketing manager marki Somfy. DEXXO PRO jest nowoczesnym urządzeniem, którego zalety posiadania w swoim domu docenią zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a automatyczny pilot otworzy bramę, zapali światło w garażu lub na podjeździe – to wszystko bez wysiadania z samochodu. DEXXO PRO działa wyjątkowo szybko – by otworzyć bramę wystarczy tylko 15 sekund. Mechanizm otwiera bramę cicho i delikatnie, dzięki czemu może być używany o każdej porze dnia, bez obawy o wysoki poziom hałasu generowany przez sam napęd.

Pilot steruje ruchy bramy przy zastosowaniu odbiornika radiowego w technologii RTS, która dostępna jest tylko i wyłącznie w produktach marki SOMFY. Napędy, nadajniki oraz piloty, w których zastosowano ten system są ze sobą w pełni kompatybilne. Pozwala to na sterowanie różnymi urządzeniami, jak np. osłonami okiennymi, bramami garażowymi i wjazdowymi, oświetleniem za pomocą jednego pilota.

Jakość i bezpieczeństwo
SOMFY, jako firma z wieloletnią tradycją, ciesząca się światowym uznaniem, stawia na jakość swoich produktów. Napędy DEXXO PRO przeszły szereg testów technicznych, które potwierdziły ich wysoką wytrzymałość i żywotność. Dodatkowo producent obejmuje wszystkie swoje napędy do bram garażowych długą, 5-letnią gwarancją. System DEXXO PRO to również zapewnienie wysokiego standardu bezpieczeństwa. Czujniki automatycznie wykrywają przeszkody, które przypadkowo mogliśmy zostawić pod bramą garażową.  SOMFY pomyślało również o sytuacjach awaryjnych takich jak brak prądu.  W razie usterki, DEXXO PRO wyposażony jest w akumulator zasilania awaryjnego, który w sytuacji braku zasilania pozwoli zamknąć bądź otworzyć bramę od 5 do 10 cykli.

Światowy lider
Firma SOMFY założona została w 1960 roku w Cluses we Francji. Specjalizuje się w produkcji automatycznych napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram. Jako światowy lider w swojej branży, SOMFY ma około 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach na całym świecie, a roczna produkcja napędów do bram garażowych wynosi 7 milionów sztuk. Odnosi wysokie notowania na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu. Z dbałości o większy komfort oraz bezpieczeństwo stale wprowadza innowacje, ulepsza swoje wyroby. W trosce o środowisko naturalne SOMFY przykłada szczególną uwagę do kwestii oszczędności energii, co przekłada się na ergonomię działania wszystkich produktów. Dzięki ich niezawodności marka SOMFY na całym świecie jest synonimem mistrzowskich rozwiązań i nowoczesnej technologii.

Cena:

Dexxo Pro – napęd do bram garażowych, sugerowana cena: około 1500 zł netto

Więcej na stronie producenta:
http://www.somfy.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej