Strona główna Różnorodności Zaprogramuj dom według własnych potrzeb.

Zaprogramuj dom według własnych potrzeb.

przez admin

Wyobraź sobie letnie wieczory, kiedy wspólne spotkania na świeżym powietrzu z przyjaciółmi są codziennością. Domownicy wraz z gośćmi spędzają czas na przydomowych tarasach czy patio. Grilllowanie, wspólne imprezy, spotkania przy winie czy tez babskie plotki przy kawie i lekkiej tarcie z gruszkami. Każda okazja jest dobra by spotkać się z przyjaciółmi.

Mimo świetnej zabawy, będąc gospodarzami nie powinniśmy zapominać o bezpieczeństwie  domu. Producent napędów oraz urządzeń do ich sterowania – marka SOMFY – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którym bliska jest nowoczesność, komfort życia, jak i bezpieczeństwo ich przestrzeni życiowej. SOMFY przedstawia piloty Telis 6 Chronis RTS oraz Telis 16 RTS, dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób zorganizujesz pracę swojego domu.

Piloty Telis marki SOMFY to nowoczesne urządzenia, które ułatwiają życie każdego posiadacza mieszkania czy domu. Funkcja centralnego sterowania i programowania czasowego sprawi, że   będziesz zarządzać pracą swojego wnętrza. Rolety, markizy, osłony wewnętrzne, rolety dachowe czy nawet zasłony… Będąc posiadaczem pilota Telis 6 Chronis lub Telis 16 z łatwością zarządzisz ruchem każdej z grup osłon przeciwsłonecznych w poszczególnych strefach domu.

Nagła zmiana pogody? Szybko docenisz komfort i możliwości, jakie oferuje marka SOMFY. Naciskając jeden przycisk z łatwością opuścisz markizę nad tarasem, chroniąc gości przed zbytnim nasłonecznieniem. A może planujesz dłuższy wyjazd na wakacje? Dzięki automatycznemu programowaniu pilotem Telis Twój dom nie stanie się atrakcyjnym łupem dla złodziei. Ustalając, co do minuty pracę rolet, wszyscy będą myśleli, że nadal jesteś w domu. Ze względu na własne bezpieczeństwo i komfort powinniśmy zamykać wszystkie osłony, kiedy udajemy się spać. W mgnieniu oka, jednym kliknięciem zamkniemy wszystkie rolety, bramy, zwiniemy markizy. Wystarczy jedno kliknięcie i możemy spać spokojnie!

Telis 6 Chronis i Telis 16

Piloty z serii Telis to nowoczesne, inteligentne urządzenia działające w radiowej technologii RTS. Wszystkie mechanizmy działające w tej technologii są ze sobą w pełni kompatybilne, dzięki czemu za pomocą jednego pilota można kontrolować wszystkie strefy domu. Oba modele posiadają możliwość manualnego bądź automatycznego programowania ruchu osłon w całym domu.

Telis 6 Chronis RTS pozwala na zaprogramowanie sześciu scenariuszy na różne pory dnia dla każdego z dni tygodnia w trybie automatycznym. W każdym przedziale czasowym to samo polecenie może dotyczyć jednej, kilku lub wszystkich grup sprzętów. W trybie manualnym Telis 6 Chronis może być używany do sterowania z centralnego punktu w domu sześcioma grupami zautomatyzowanych urządzeń: rolet, zasłon, osłon przeciwsłonecznych zewnętrznych i wewnętrznych, markiz itp.

Pilot Telis 16 RTS posiada 16 kanałów i może kontrolować wszystkie rozwiązania w Twoim domu – włączając w to rolety, markizy nad patio lub na tarasie, wewnętrzne osłony, rolety dachowe, zasłony. TELIS 16 RTS to funkcjonalne wzornictwo połączone wyjątkową łatwością użycia.

Nie tylko użyteczne

Piloty Telis to nie tylko sposób na kontrolę wszystkich technicznych rozwiązań w domu. Telis 6 Chronis RTS oraz Telis 16 RTS to pasujący do każdego wnętrza modny gadżet. SOMFY zadbało o wysokiej jakości funkcjonalne wzornictwo w dwóch różnych wariantach kolorystycznych. Biały odcień PURE subtelnie wpasuje się do każdego wnętrza, zaś SILVER będzie wyjątkowym dodatkiem do nowoczesnych domów. Pilot można zawieszać na ścianie, na specjalnie zaprojektowanym, dyskretnym uchwycie – dzięki czemu będzie on zawsze na wyciągnięcie ręki.

Komfort i wygoda

Piloty od SOMFY zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Poręczny kształt oraz duży, wyraźny wyświetlacz zapewniają znakomitą widoczność. Ergonomicznie zaprojektowane przyciski ułatwiają obsługę urządzenia.
    
Światowy lider

Firma SOMFY założona została w 1960 roku w Cluses we Francji. Specjalizuje się w produkcji automatycznych napędów i systemów sterowania do zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych, żaluzji, rolet i bram. Jako światowy lider w swojej branży, SOMFY ma około 60 przedstawicielstw w ponad 40 krajach na całym świecie, a roczna produkcja napędów do bram garażowych wynosi 7 milionów sztuk. Odnosi wysokie notowania na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu. Z dbałości o większy komfort oraz bezpieczeństwo stale wprowadza innowacje, ulepsza swoje wyroby. W trosce o środowisko naturalne SOMFY przykłada szczególną uwagę do kwestii oszczędności energii w swoich produktach. Dzięki ich niezawodności marka SOMFY na całym świecie jest synonimem mistrzowskich rozwiązań i nowoczesnych technologii.

Ceny:

Telis 6 Chronis RTS, cena sugerowana:   730 zł netto
Telis 16 RTS, cena sugerowana : 575 zł netto

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej