Strona główna Różnorodności Piloty Telis marki Somfy – inteligentny dom w Twoich rękach

Piloty Telis marki Somfy – inteligentny dom w Twoich rękach

przez admin

„Inteligentny dom” to pojęcie, które ostatnio zyskuje na popularności. Nie powinno to jednak nikogo dziwić – personalizacja instalacji, programowanie urządzeń sprawia, że codzienne życie przebiega bez zakłóceń i pozbawione jest zbędnych ograniczeń. Za pomocą zaledwie kilku elektronicznych urządzeń możemy usprawnić działanie naszego domu czy mieszkania. Jednym z takich sprzętów są piloty Telis marki Somfy. Ich zróżnicowana oferta pozwala zaprogramować prawie każde nasze życzenie dotyczące zarówno komfortu życia, jak i jego bezpieczeństwa.

„Inteligentny dom” to nic innego jak zintegrowany zestaw czujników oraz urządzeń wykonawczych działających w technologii radiowej. Pod pojęciem tym kryje się również prawie nieograniczona liczba rozwiązań, jakie możemy stworzyć za pomocą urządzeń sterujących. Nowoczesna technologia maksymalizuje wygodę, ale również zwiększa bezpieczeństwo domu. Taki właśnie komfort gwarantują piloty Telis.

Jeden przycisk – tysiąc rozwiązań
Niezależnie od pomieszczenia, w którym się aktualnie znajdujesz – za pomocą bezprzewodowych pilotów sterować możesz wszystkimi osłonami okiennymi w całym domu. Za pomocą jednego przycisku opuścisz rolety w kuchni, przyciemnisz żaluzje w salonie czy wreszcie złożysz rozwiniętą nad patio markizę. Naciskając guzik, sam wybierasz – sterowanie pojedynczymi osłonami czy też całą, wcześniej wybraną ich grupą.

Zdefiniuj swoje potrzeby
Piloty Telis oferują moc możliwości. Spośród szerokiej oferty pilotów warto wybrać ten, który najlepiej spełni nasze wymagania i oczekiwania.

Telis 4 Soliris RTS jest pięciokanałowym pilotem pozwalającym sterować pięcioma osłonami okiennymi lub ich grupami. Każdy kanał posiada podstawowe funkcje – góra, dół, stop oraz pozycję komfortową „MY”. Pilot obsługuje czujniki Soliris RTS oraz Sunis WireFree RTS, dzięki czemu reaguje w przypadku zmiany warunków atmosferycznych (automatyka słoneczno-wiatrowa). Telis 4 Soliris pozwala również sterować systemem oświetleniowym i grzewczym żaluzji.  Piloty Soliris dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych – każdy znajdzie produkt idealnie komponujący się z domowym wnętrzem. Producent, marka Somfy, do wyboru pozostawia piloty w trzech wersjach kolorystycznych: pure, lounge oraz patio.

Urządzenia sterujące marki Somfy są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami działającymi w systemie Radio Technology Somfy (RTS). Każdy z pilotów wyposażony jest w funkcję „MY”, która ustawia wybrane osłony w najbardziej komfortowej dla nas pozycji.

Jak to działa?
Działanie pilotów Telis w bezprzewodowym systemie RTS jest niezwykle proste. Za pomocą przycisków na pilocie wysyłamy sygnał drogą radiową bezpośrednio do napędu, zainstalowanego na przykład w rolecie czy markizie. Jest to rozwiązanie idealne zarówno dla nowego budownictwa jak również modernizacji już istniejącego. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej Somfy nie jest potrzebny montaż dodatkowych przewodów pomiędzy nadajnikiem (pilotem) a odbiornikiem (np. roleta z napędem). W konsekwencji znacznie redukuje to wydatki, jakie musimy ponieść na instalację. Rozszerzenie konfiguracji lub jej zmiana jest możliwe w każdym momencie eksploatacji.

Stylowy dodatek
Modny, nowoczesny design i kolorystyka pilotów Telis sprawia, że są one nie tylko luksusowym urządzeniem do zarządzania domową automatyką. Piloty od Somfy świetnie komponują się z wnętrzami, są trendy gadżetem. Dzięki specjalnym uchwytom z łatwością możemy zamontować je na ścianie, gdzie również będą spełniać swoją dekoracyjną funkcję.
    
To właśnie Ty, mając w ręku inteligentnego pilota Telis marki Somfy, jesteś domowym centrum dowodzenia.

 
Ceny pilotów w sklepie:
Telis 4 Soliris RTS Pure (wersja biała)-  około 300 PLN netto
Telis 4 Soliris RTS Lounge (wersja czarna)-  około 400 PLN netto
Telis 4 Soliris RTS Patio – około 300 PLN netto    

Więcej na stronie producenta:
http://www.somfy.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej