Strona główna Różnorodności Home Staging – dom na nowo

Home Staging – dom na nowo

przez admin

Home Staging to w wolnym tłumaczeniu „inscenizacja domowa”, która gwarantuje szybką i zyskowną sprzedaż mieszkań i domów. Przygotowujemy nieruchomości swoich klientów do transakcji w taki sposób by przy minimalnych nakładach finansowych dochodziło do ich rychłych sprzedaży. Właściciele nieruchomości, którzy poznali siłę skuteczności home staging’u stanowią doskonałą rekomendację i są drogowskazem dla innych osób chcących dzisiaj sprzedać dom lub mieszkanie.

Usługa home staging’u wywodzi się z USA i jest tam praktykowana od ponad 30-tu lat, jest również  popularna i wykorzystywana od kilkunastu lat w Europie. W krajach rozwiniętych dla 80% osób sprzedających swoje domy czy mieszkania jest oczywiste, że nieruchomość powinna zostać profesjonalnie przygotowana zanim zaprezentuje się ją potencjalnemu kupcowi.  W Polsce firma Home Stagers Network Polska z powodzeniem wspiera swoich klientów od ponad  roku. Z dumą możemy się pochwalić bardzo wysoką skutecznością w sprzedaży i wynajmie nieruchomości, które poddawaliśmy swojemu systemowi przygotowania. W przypadku mieszkań po home staging’u do transakcji dochodziło już w parę dni po ich wystawieniu na sprzedaż, w przypadku domów są to pierwsze tygodnie, miesiąc. Warto tutaj podkreślić, że w aktualnej sytuacji na rynku gdzie podaż mieszkań i domów jest ogromna za to zdolność kredytowa nabywców mocno ograniczona a do tego nad rynkiem unosi się widmo kryzysu, nieruchomości się bardzo trudno sprzedają. Tradycyjne podejście do sprzedaży skazuje właściciela na długi okres wyczekiwania kupca, to mogą być nie tylko miesiące ale i lata.  W związku z tym home staging stał się doskonałym remedium na tą patową i niekorzystną sytuację.

Warto podkreślić, że profesjonalnie przygotowana nieruchomość gwarantuje satysfakcję wszystkim stronom przyszłej transakcji kupna-sprzedaży. Sprzedający proponuje ładny, dobrej jakości, interesujący produkt a kupujący ma szansę ujrzeć cały potencjał nieruchomości, dzięki czemu podejmuje świadomą decyzje o zakupie.

Więcej informacji:

Home Stagers Network Polska Sp. z o.o. http://www.hsnp.pl

AlejaKobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej