Strona główna Relaks Finałowy casting do Miss Warszawy 2012

Finałowy casting do Miss Warszawy 2012

przez admin

Pierwsza marcowa niedziela była szczególnym i emocjonującym dniem dla wielu kandydatek, które zgłosiły się do konkursu Miss Warszawy 2012 oraz Miss Warszawy Nastolatek 2012. O godzinie 12:00 w Belvedere Residence rozpoczął się drugi i ostatni casting dla dziewczyn w wieku 14-24 lat wyłonionych przez organizatorów spośród nadesłanych zgłoszeń internetowych. Na prezentacji mieliśmy okazję oglądać blisko 120 pięknych laureatek pierwszego castingu oraz kandydatek, które nie mogły przyjść w pierwszym terminie lub postanowiły spróbować swoich sił ponownie.

W jury zasiedli:

– Ewa Szabatin – projektantka mody oraz tancerka, znana m.in. z programu Taniec z gwiazdami
– Madox – ekscentryczny, kontrowersyjny i bardzo charakterystyczny woklista
– Lech Daniłowicz – prezez firmy Missland, organizatora konkursu Miss Polski
– Jerzy Szamborski – dyrektor biura konkursu Miss Polski
– Anna Auksel – właścicielka Warszawskiego Centrum Promocji, organizator wykonawczy Miss Warszawy 2012
– Dorota Chwedorowicz – właścielka firmy Ellite Diamonds, partnera konkursu Miss Warszawy 2012
– Joanna Cabaj-Bonicka – właścicielka salonów Beautiful Skin, partnera konkursu Miss Warszawy 2012
– Robert Kobyliński – fotograf i organizator konkursu Miss Warszawy 2012

Jury nie miało łatwego zadania – zarówno podczas głosowania nad wyborem finalistek dorosłych jak i nastolatek opinie poszczególnych członków komisji bardzo się różniły, preferencje co do typu urody były bardzo trudne do pogodzenia. Ostatecznie, aby nie przedłużać stresującego dla kandydatek oczekiwania na wynik kwalifikacji postanowiono o wyborze nieco liczniejszej grupy, z których w najbliższych dniach zostanie ogłoszony skład finałowy oraz kandydatki rezerwowe. Już po dokonaniu i ogłoszeniu wyboru większość jurorów była niepocieszona, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc w finale nie można było zakwalifikować wielu przepięknych dziewczyn.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotoreportaży z niedzielnego castingu w naszej galerii na stronie http://miss.warszawa.pl/galeria.html oraz na naszym fanpagu dostępnym pod adresem http://www.facebook.com/MissWarszawy – na facebooku liczymy na Wasze ciepłe komentarze oraz trzymanie kciuków za wszystkie kandydatki!

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy a dziewczyny, którym szczęście niestety nie dopisało zapraszamy za rok!

Alejakobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej