Strona główna Aktualności Wakacje last minute – jak szukać, aby znaleźć najlepsze oferty wakacyjne?

Wakacje last minute – jak szukać, aby znaleźć najlepsze oferty wakacyjne?

przez admin

Marzysz o luksusowych, ale niedrogich wakacjach? Pomożemy ci znaleźć takie oferty. Sprawdź, w jaki sposób szukać ofert last minute, aby upolować najlepsze okazje.

1. Bądź przygotowany na wyjazd

2. Rezerwuj w określonych terminach
3. Śledź oferty w internecie

Bądź przygotowany na wyjazd

Last minute to oferty pojawiające się zazwyczaj maksymalnie kilkanaście dni przed wylotem. Często jednak na najciekawsze ogłoszenia i najlepsze oferty cenowe można natrafić dzień lub nawet kilkanaście godzin przed wyjazdem. To często bowiem oferty, z których ktoś w ostatniej chwili z różnych przyczyn zrezygnował. Dlatego też jeśli chcesz znaleźć naprawdę atrakcyjne wakacje last minute, musisz być zawsze przygotowany do wyjazdu. Dlatego też, jeśli szukasz wycieczek w ciepłe kraje, zawczasu miej już zebrane i przygotowane czyste, poskładane ubrania letnie, obuwie oraz niezbędne kosmetyki, aby móc je potem szybko spakować do walizki.

Rezerwuj w określonych terminach

W niektórych miesiącach i tygodniach w roku, mimo szczerych chęci, trudno jest znaleźć naprawdę atrakcyjną ofertę. Sylwester, Wielkanoc czy weekend majowy to okres, w którym mnóstwo ludzi planuje wypoczynek i trudno jest znaleźć ciekawą wycieczkę. Jednakże wakacji w okazyjnych cenach można i warto szukać przez cały rok. Po weekendzie majowym do około połowy czerwca można znaleźć ciekawe oferty na kierunki europejskie, takie jak Grecja https://dreamtours.pl/wakacje/grecja, Hiszpania, Albania czy Włochy. Ceny rozpoczynają się już nawet od ok. 800-900 zł za osobę za tygodniowy wypoczynek. Z kolei od początku stycznia do marca warto „polować” na wyprawy egzotyczne, np. do Kenii, Tanzanii, Tajlandii czy Dominikany. W okresie zimowym natomiast, zwłaszcza przed Wigilią i tuż po Sylwestrze, warto wybrać Egipt https://dreamtours.pl/wakacje/egipt, Turcję albo Maroko. Kierunki te są zwykle znacznie tańsze, niż w innych okresach, a ponadto cechują się optymalnym, przyjemnym klimatem. W okresie letnim upały w Egipcie mogą sięgać ponad 40 stopni Celsjusza, co dla niektórych osób jest nie do przyjęcia. W okresie zimowym temperatura w tych krajach jest znacznie niższa, choć nadal wystarczająco wysoka. Świeci słońce, jest ciepło, co pozwala na miłe i przyjemne spędzenie czasu.


Śledź oferty w internecie

Regularnie śledź strony internetowe biur podróży oraz portali turystycznych https://dreamtours.pl. Najlepiej zaglądaj na nie nawet kilka razy dziennie. Ciekawe oferty mogą pojawić się niespodziewanie i zazwyczaj ich liczba jest ograniczona. Trzymaj rękę na pulsie, bowiem na interesujące wycieczki last minute jest zazwyczaj bardzo wielu chętnych.

 
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej