Strona główna Aktualności Kawa w kapsułkach – tego mogłaś o niej nie wiedzieć

Kawa w kapsułkach – tego mogłaś o niej nie wiedzieć

przez admin

Czy kawa w kapsułkach jest tak samo smaczna, jak ta przygotowywana „tradycyjną” metodą? Z czego są wykonane kapsułki? Jak wygląda hermetyczne zamknięcie kawy w kapsułkach? Czy istnieje bezkofeinowa kawa, którą można przyrządzić w ekspresie? Masz mnóstwo pytań o kawę w kapsułkach? Śpieszymy z pomocą!

Kawa w kapsułkach pod lupą


Kawa w kapsułkach
staje się coraz popularniejsza. Jeszcze niedawno ekspres do kawy na kapsułki był pewnego rodzaju ekstrawagancją, dziś staje się niemal niezbędnym wyposażeniem każdej nowoczesnej kuchni. Kawa w kapsułkach ma wielu zwolenników, którzy z uwielbieniem odkrywają jej różne smaki. Jednak, zanim sięgniemy po filiżankę, warto rozwiać wszystkie wątpliwości. Zgromadziliśmy najczęściej zadawane pytania o kawę w kapsułkach. Oto one!
Czy kawa w kapsułkach jest tak samo smaczna, jak ta przygotowywana „tradycyjną” metodą?
Zdecydowanie tak! Można pokusić się o stwierdzenie, że kawa w kapsułkach jest o wiele smaczniejsza. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych preferencji smakowych, jednak kawa w kapsułkach jest przynajmniej tak samo dobra, jak ta, którą znamy z kawiarni. Ona także podlega rygorystycznej kontroli na każdym etapie jej produkcji.

Z czego są wykonane kapsułki?

Wysokiej jakości kapsułki (jak np. kapsułki Nespresso) są wykonane w 100 proc. z odnawialnego aluminium. Nadają się więc do wielokrotnego recyklingu. Na dodatek, każda odzyskana kapsułka może wrócić do nas jako przedmiot codziennego użytku.

Jak wygląda recykling kapsułek?

Wykonane z aluminium kapsułki mogą zostać ponownie wykorzystane. Zużyte produkty można włożyć do torby przeznaczonej do recyklingu i oddać ją kurierowi podczas odbierania kolejnego zamówienia.

Jak wygląda hermetycznie zamknięcie kawy w kapsułkach?

Aluminiowe kapsułki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić całkowitą ochronę około 900 lotnych aromatów kawy. Po zakończeniu etapu palenia, cała obróbka kawy przeprowadzana jest w atmosferze kontrolowanej, aby całkowicie odizolować kawy w procesie, który kończy się zamknięciem jej w kapsułce.

Czy istnieje bezkofeinowa kawa, którą można przyrządzić w ekspresie?

Oczywiście! Bogata oferta kawy w kapsułkach zapewnia olbrzymi wybór. Każdy smakosz kawy, który nie ma ochoty na napój z duża dawką kofeiny, ale jednocześnie nie chce rezygnować z wyjątkowego smaku, znajdzie coś dla siebie. Bezkofeinowa kawa także może zagościć w twoim domu.

Kapsułki Nespresso – gdzie kupić?

Zastanawiasz się nad zakupem wysokiej jakości kapsułek, które zagwarantują pełen smak i dodatkowo mogą zostać poddane recyklingowi? Pozostaje tylko wpisać w wyszukiwarkę hasło „kapsułki Nespresso – gdzie kupić?” i wyszukać najbliższy punkt sprzedaży. Dodatkowo możesz także zamówić kapsułki z opcją wysyłki. Kurier dostarczy ci je pod same drzwi!

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej