Strona główna Zdrowie Zwalcz wirusy naturalnie

Zwalcz wirusy naturalnie

przez admin
Twoje dziecko choruje. Męczy je katar i kaszel. Borykacie się z chorymi zatokami, bolącym uchem. Potrzebujesz właściwego rozwiązania problemów, ale ilość środków na rynku przyprawia o ból głowy… Oczekujesz szybkiego i skutecznego wyeliminowania objawów grypy i przeziębienia. Na te dolegliwości, dotykające maluchy powyżej 2. roku życia, została stworzona gama syropów: ZATOGRIP, SAMPELIN i SINOS. 

Zatkany nos i zatoki, objawy grypy lub przeziębienia a może infekcje ucha?
Wszystkie te dolegliwości są związane z zakażeniem układu oddechowego przenoszonym drogą kropelkową, za które odpowiedzialne są wirusy. Ocenia się, że u 60-90% dzieci, zgłaszanych do lekarza, bezpośrednią przyczyną zachorowania jest wirusowe zakażenie dróg oddechowych. To najczęstsze schorzenie o charakterze rodzinnym. Pocieszający dla rodziców jest fakt,  że występowanie wirusowego zakażenia górnych dróg oddechowych zmniejsza się wraz z wiekiem. Dzieci w okresie przedszkolnym chorują przeciętnie od 4 do 8 razy w roku, dzieci w wieku szkolnym średnio od 2 do 6 razy, a dorośli średnio od 2 do 5 razy w roku. 
 
Siła z natury
W ostatnich latach coraz większym zaufaniem, we wspomaganiu tradycyjnego leczenia zakażeń wirusowych dróg oddechowych, cieszą się preparaty pochodzenia roślinnego.  
W syropach ZATOGRIP, SAMPELIN, SINOS zawarto ekstrakty, o udokumentowanym działaniu 
w obrębie nosa, zatok, gardła, ucha i oskrzeli: 
  • Dziewanna wielkokwiatowa wykorzystywana we wspomaganiu leczenia nieżytów górnych dróg oddechowych, stanów zapalnych oskrzeli i płuc, infekcji ucha środkowego, zapalenia błony śluzowej jamy ustnej, przełyku, gardła, krtani. 
  • Ziele werbeny może pomóc przeciwzapalnie, wykrztuśnie, przeciwbakteryjnie oraz sekretolitycznie.      
  • Z pelargonii afrykańskiej wspomaga wydalanie zalegającej wydzieliny z dróg oddechowych, dzięki czemu jest wykorzystywana w stanach zapaleniach oskrzeli, w przeziębieniu, w infekcjach zatok oraz stanach zapalnych gardła i migdałków.

Nowości na wirusy
Dzięki syropowi ZATOGRIP® łagodzimy wszystkie najważniejsze objawy większości infekcji najmłodszych pacjentów. ZATOGRIP to syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci po ukończonym 2 roku życia do postępowania w stanach: nieżytu nosa i infekcji wirusowych. To jedyny na rynku syrop o takim składzie, którego składniki wspomagają zatkany nos i zatoki, jak również  pozostałe objawy grypy i przeziębienia. Kompleksowo i silnie wspomaga w walce z objawami infekcji, dzięki połączeniu 2 syropów w 1. Zapewnia rozwiązanie wszystkich pojawiających się objawów infekcji. 
ZATOGRIP zawiera wyższe dawki ziela werbeny, dzięki czemu ułatwia samooczyszczanie zatok i działa przeciwzapalnie oraz dziewanny wielkokwiatowej, która działa rozrzedzająco na zalegającą wydzielinę w obrębie nosa i zatok oraz łagodzi stany infekcyjne uszu i gardła. Z kolei ekstrakt z pelargonii łagodzi kaszel i wspiera cały układ oddechowy, a zawartość cynku działa przeciwzapalnie.
SAMPELIN® to podwójne uderzenie w grypę i przeziębienie, dzięki zdwojonej sile działania: pelargonii afrykańskiej oraz owoców bzu czarnego. SAMPELIN to  syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci po ukończonym 2 roku życia do postępowania w stanach: grypy i przeziębienia. Skuteczność i bezpieczeństwo naturalnych substancji syropu SAMPELIN została potwierdzona na drodze badań klinicznych. Owoce bzu czarnego wykazują działanie przeciwwirusowe w grypie, a pelargonia afrykańska skraca czas trwania i intensywność objawów grypy i przeziębienia oraz łagodzi dolegliwości związane z układem oddechowym. 
SINOS® zawiera werbenę, która ułatwia samooczyszczanie zatok, działa przeciwzapalnie i łagodzi ból gardła oraz dziewannę zalecaną wspomagająco w celu uwolnienia ucha od bólu. Składniki syropu SINOS posiadają potwierdzone działanie rozrzedzające wydzielinę w obrębie nosa i zatok oraz w leczeniu zapalenia gardła. SINOS to  syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci po ukończonym 2 roku życia do postępowania w stanach niedrożnych zatok przynosowych i infekcji ucha środkowego. Uwalnia zatkany nos i zatoki oraz dodatkowo zabezpiecza przed infekcjami uszu, dzięki wyższym dawkom dziewanny i werbeny.
We wszystkich syropach – ZATOGRIP®, SAMPELIN®, SINOS® – zawarta jest naturalna witamina C z ekstraktu owoców aceroli (a nie syntetyczna) oraz Ksylitol, który wspomaga mineralizację zębów .
Sposób użycia: 1 łyżeczka (5 ml) 2 razy na dobę. 
Ceny:  
  • Zatogrip -22.00zł.  
  • Sampelin – 24.00 zł. 
  • Sinos – 18.00zł.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej