Strona główna Aktualności Na ból, na reumatyzm, na stany zapalne

Na ból, na reumatyzm, na stany zapalne

przez AlejaKobiet.pl

Reumatyzm to termin określający grupę około 200 różnych chorób o podłożu zapalnym, które obejmują schorzenia mięśni, kości i stawów. Chociaż reumatyzm określany jest jako dolegliwość, z którą zmagają się wyłącznie osoby starsze, to zdarza się, że cierpią na nią także osoby młode oraz dzieci.

Reumatyzm – co to za choroba?

W literaturze fachowej reumatyzm nie jest uznawany za konkretną jednostkę chorobową, a jako potoczne określenie grupy schorzeń, które mają ścisły związek z dolegliwościami bólowymi w obszarze układu kostno-stawowego, a także ze zmianami zwyrodnieniowymi tkanki łącznej oraz zaburzeniami czynnościowymi narządu ruchu. Warto przy tym dodać, że pod pojęciem reumatyzmu kryje się ponad dwieście różnych rodzajów schorzeń o zróżnicowanej genezie, specyficznym przebiegu oraz swoistych lub nieswoistych objawach. Wszystkie choroby łączy jednak nawracający, przewlekły ból reumatyczny oraz zaburzenia ruchomości stawów w różnych partiach ciała.

Reumatek Max®

Botanic Help proponuje pacjentom nowy preparat o nazwie Reumatek Max. Produkt jest dedykowany pacjentom cierpiącym na reumatyzm i bóle kostno-stawowe. Wysoce skuteczny żel zawierający w swym składzie ekstrakty z 10 wyselekcjonowanych ziół. W tym wyciąg z czarciego pazura, gojnika, żywokostu,arniki i aloesu.

Masaż żelem przynosi ulgę pacjentom odczuwającym dysfunkcje kończyn, pleców oraz dolegliwości wynikające z nadmiernego wysiłku fizycznego. Masaż żelem poprawia krążenie i przynosi ulgę w dotkliwym bólu.

Formuła żelu doskonale się wchłania, nie pozostawiając plam na ubraniu. Charakterystyczne żółte opakowanie żelu jest doskonale widoczne na półce w aptece. Masaż żelem jest wskazany w dolegliwościach bólowych pleców, kręgosłupa, ramion, kolan oraz dłoni i stóp oraz we wszystkich bólach stawowych.

Cena:
Żel Reumatek Max® (200 ml): ok. 17-19 zł
Więcej informacji na stronie: www.botanichelp.pl

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej