Strona główna Zdrowie Warto się odważyć

Warto się odważyć

przez admin

 

Próbujemy z nadwagą walczyć na różne sposoby, często są to „zrywy” dotyczące stosowania rewelacyjnych diet lub okresowego uprawiania sportów. Niestety po kilku dniach zniechęceni i zdemotywowani wracamy do starych nawyków żywieniowych. Aby skutecznie walczyć z nadprogramowymi kilogramami powinniśmy się skupić na indywidualnym programie odchudzającym. Celem powinna stać się trwała zmiana proporcji – tkanek mięśniowej i tłuszczowej w strukturze ciała, tzn. budowanie masy mięśniowej i pozbywanie się tłuszczu. Tylko takie podejście gwarantuje trwałe pozbycie się tkanki tłuszczowej i uniknięcie efektu „jo-jo”.

Firma Albert Polska wprowadziła na rynek wagę łazienkową Geratherm Body Fitness z analizatorem masy ciała. Produkt jest doskonałą propozycją dla osób odchudzających i starających się o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Dzięki dokładności pomiarów doceniona będzie również przez sportowców – tak amatorów, jak i profesjonalistów.

Zwykła waga łazienkowa pozwala jedynie na pomiar masy ciała. Waga Geratherm Body Fitness  pozwala ustalić obecną wagę ciała z dokładnością do 100 gram ale także oblicza parametry do tej pory możliwe do określenia, jedynie w gabinecie dietetyka. Waga pozwala na kontrolowanie tkanki tłuszczowej oraz wody zgromadzonej w naszym ciele. Dzięki tej funkcji wiemy, na ile stosowana przez nas dieta pozwala na pozbycie się tego na czym najbardziej nam zależy – tkanki tłuszczowej. Możemy też określić i porównać przyrost masy mięśniowej. Docenią to szczególnie osoby budujące masę mięśniową podczas zajęć na siłowni. Waga ustala również klasyczny wskaźnik BMI.

Niezwykle przydatna i praktyczną funkcją jest możliwość zapamiętywania 12 wybranych pomiarów. Z wagi z powodzeniem może korzystać każdy członek rodziny, ponieważ ma  możliwość ustawienia takich parametrów jak: płeć, wiek, wzrost, stopień aktywności fizycznej. Taka personalizacja pozwala na niezwykle precyzyjne i zindywidualizowane pomiary. Istnieje również opcja zmiany systemu miar, co czyni ją produktem międzynarodowym. Wynik odczytamy na wygodnym, elektronicznym wyświetlaczu. Dodatkową zaletą Wagi Geratherm Body Fitness jest  elegancki, minimalistyczny design. Zbudowana ze szronionego szkła stanowi wytworny element wystroju łazienki.

Cena:
Waga Łazienkowa Geratherm Body Fitness z analizatorem – ok. 169 zł

Właściwości wagi:

Dokładność pomiaru: 100 gram
Maksymalne obciążenie: 180 kg
Duży, czytelny wyświetlacz LCD
Automatyczne zerowanie i wyłączanie
12 miejsc w pamięci

Możliwość indywidualnych ustawień: wiek, system miar, płeć, wzrost, aktywność fizyczna

Informacje o marce Geratherm dostępne są na stronie dystrybutora: www.albert.com.pl

AlejaKobiet.pl / Materiały prasowe

 

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej