Strona główna Kuchnia Zaproszenie na staropolską ucztę

Zaproszenie na staropolską ucztę

przez admin

Marka Viando zaprasza konsumentów do przeniesienia się w złoty wiek polskiej kuchni. Pod marką „Wiejska Spiżarnia” kryje się specjalny wybór wędlin, które smakiem i sposobem przygotowania nawiązują do staropolskiej tradycji.

„Wiejska spiżarnia” to marka Premium, przygotowana z myślą o konsumentach, którzy cenią sobie najwyższą jakość produktów. Wędliny „Wiejskiej spiżarni” są przeznaczone dla kulinarnych odkrywców, którzy poszukują na rynku prawdziwych smaków domowych wędlin. Wytwarzanych naturalnie, z poszanowaniem dla tradycji polskiej kuchni.

Szynka książęca: Wędzona szynka z najwyższej klasy mięsa wieprzowego. Sekretem jej wyjątkowego smaku jest tradycyjna receptura, starannie dobrana mieszanka naturalnych przypraw oraz surowce najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że szynka książęca marki „Wiejska spiżarnia”, to specjał jak z prawdziwej kuchni szlacheckiej. Szynka wyróżnia się wyrazistym smakiem, kruchością i soczystością oraz charakterystycznym aromatem dymu wędzarniczego. Najlepiej smakuje z dodatkiem świeżego pieczywa z wiejskim masłem i miodową musztardą.

Produkty marki „Wiejska spiżarnia” są opatrzone logotypem w odcieniu ciemnego orzecha, który przedstawia drewnianą chatę – prawdziwą skarbnicę swojskich rarytasów.  

Marka Viando jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. To przedsiębiorstwo rodzinne, prowadzone przez ludzi z pasją, których celem od początku jego istnienia było zapewnianie konsumentom produktów najwyższej jakości. Założenia te są konsekwentnie realizowane. Produkcja wyrobów marki Viando przebiega zgodnie z unijnymi standardami, z wykorzystaniem starannie selekcjonowanych surowców najwyższej jakości.

Cena:
Szynka książęca: 29,99 zł za kilogram

Zapraszamy na stronę internetową: www.viando.pl.

AlejaKobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej