Strona główna UrodaNowości kosmetyczne Piękna od stóp

Piękna od stóp

przez admin
O stopy powinno się dbać cały rok. Zdarza nam się jednak „zapomnieć” o nich na kilka miesięcy – szczególnie, kiedy są ukryte pod ciężkimi kozakami. Kiedy przychodzi wiosna i chcemy pokazać stopy w odkrytych klapkach i sandałach, potrzebują intensywnej terapii.

Wtedy najlepiej sięgnąć po preparaty z aptecznej półki. Dzięki zawartości aktywnych składników, najlepiej poradzą sobie z pielęgnacją zaniedbanych stóp.

Marka Prolab to doświadczony producent preparatów farmakologicznych. Obecnie ma w swojej ofercie dwa produkty, które pomogą nam zadbać o stopy i przygotować je do lata – Pedipur i Pedipur S. Preparaty skutecznie zwalczają problem potu i polepszają kondycję stóp.

·    Pedipur

Pedipur marki Prolab to płynny puder leczniczy do stóp i dłoni. Zawarte w preparacie tlenek cynku i talk mają działanie osuszające, przeciwzapalne i ściągające. Pedipur neutralizuje problem nadmiernej potliwości. Skuteczne działanie jest możliwe z uwagi na zawartość składników (przede wszystkim metenaminy) hamujących działanie gruczołów potowych.

·    Pedipur S

Pedipur S to preparat o kompleksowym działaniu. Płynny puder zmiękcza i odświeża skórę, przynosząc ulgę zmęczonym stopom. Działa przeciwgrzybiczo, wysuszająco i ściągająco. Zwalcza nadmierną potliwość stóp i dłoni, zmniejsza wydzielanie potu oraz likwiduje jego przykry zapach. Działa przeciwgrzybiczo. Łagodzi podrażnienia.

Preparaty marki Pedipur mają przyjemną, niezbyt tłustą konsystencję, dzięki czemu dobrze się wchłaniają. Ich stosowanie to gwarancja szybkiego i skutecznego działania. Obydwa preparaty są bardzo wydajne – początkowo należy aplikować je raz lub dwa razy w tygodniu; potem wystarczy profilaktyczne użycie co kilka tygodni.


Pedipur i Pedipur S są dostępne wyłącznie w aptekach.

Cena w aptece:
Prolab Pedipur (tubka 60 g): 8,60 zł
Prolab Pedipur S (tubka 60 g): 9,80 zł    

AlejaKobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej