Strona główna Aktualności Perfumy niszowe kontra oferta drogerii. W który zapach warto „zainwestować”?

Perfumy niszowe kontra oferta drogerii. W który zapach warto „zainwestować”?

przez AlejaKobiet.pl

Najlepsze perfumy niszowe mają coraz więcej zwolenników. Dalej jest to oczywiście mniejszość w kontekście osób, które decydują się na zapach z drogerii, natomiast zdecydowanie luksusowe perfumy z niszowego zakładu lub manufaktury stają się symbolem oryginalności i wyszukanego gustu.

Czym są zapachy niszowe? Czym się różnią od perfum w drogeriach?

Zapachy niszowe powstają przede wszystkim w małych zakładach i manufakturach. Bardzo często są to butikowe perfumerie, które oferują kilka, a nie kilkadziesiąt czy kilkaset zapachów. Niszowe perfumy są więc wynikiem bardzo przemyślanej pracy mistrzów zapachu, którzy w absolutnie perfekcyjny sposób łączą ze sobą poszczególne nuty, tworząc zapachy niepowtarzalne. Nuty zapachowe swoje źródła mają często w tym przypadku w składnikach trudno osiągalnych, bardzo wysokiej jakości, często takich, które trudno spotkać w produktach z drogerii.

Perfumy niszowe to sztuka, te z drogerii też pięknie pachną, tyle tylko, że są wynikiem produkcji masowej, niektórymi popularnymi zapachami pachnie potem połowa twojego otoczenia. Spora część zapachów jest do siebie bardzo podobna, co sprawia, że perfumy tracą oryginalny charakter. W przypadku perfum niszowych sytuacja wygląda zupełnie inaczej, właśnie przez to, kto i dla kogo i w jakich warunkach te perfumy produkuje. Mistrzowie zapachów Kajal przekonują, że wiele osób, które odkryją magię niszowych perfum, nie chce już wracać do tych powszechnie dostępnych.

Dlaczego warto zamówić Discovery Set zanim zdecydujemy się na konkretne niszowe perfumy?

Perfumy niszowe to często bardzo charakterystyczne kompozycje. Spora część z nich zupełnie nie przypomina zapachów, jakie znasz. Nie oznacza to jednak, że automatycznie każdy zapach będzie i Tobie pasował. Niektóre okażą się zbyt mocne, inne niekoniecznie trafiające po prostu w twoje preferencje. Oczywiście zawsze możesz skorzystać z testowana w perfumeriach niszowych, natomiast jeśli chcesz zakupów dokonać przez Internet, warto skorzystać najpierw w możliwości zamówienia próbek. Discovery Set (możesz wybierać z różnych zestawów zawierających np. Kajal Dahab, Kajal Lamar, Kajal Homme) pozwoli Tobie poznać kompozycje zapachowe marki, produkty, spośród których będziesz mógł wybrać ten zapach, który najbardziej cię przekonuje i zdaje się stworzony dla ciebie.

Dzięki takiemu zestawowi testowemu masz także szansę „nosić” konkretny zapach przez kilka dni, zaprzyjaźnić się z nim, zobaczyć jak reaguje na Twojej skórze. To daje często zupełnie inne wrażenia niż testowanie w perfumerii i podejmowanie decyzji po kilku czy kilkunastu minutach. Po dłuższym testowaniu, z pewnością z większą pewnością kupisz konkretny flakon.

Dlaczego warto „zainwestować” w droższe, ale lepsze perfumy niszowe?

Sięgnij po zapachy, które mają szansę Cię zaskoczyć, a także pozwolą się wyróżnić z tłumu. Niewątpliwie od tego typu kompozycji możesz oczekiwać wyjątkowej i niepowtarzalnej jakości, której źródłem są zarówno wykorzystane do produkcji perfum składniki, jak i cały proces przygotowania perfum, ich mieszania przez najlepszych artystów zapachu.

Ponadto marka perfum niszowych to gwarancja zdecydowanie lepszych perfum pod kątem ich trwałości. To nie są ulotne kompozycje, które znikają z naszego ciała po godzinie. Wydajność takich perfum także jest zupełnie inna. Tutaj jakość, trwałość i oryginalność łączą się ze sobą i dają spektakularny efekt, który sprawia, że coraz więcej osób chętnie sięga po tego typu perfumy. Droższe w tym przypadku oznacza bowiem także bardziej wydajne, dłużej utrzymujące się na skórze, prawdziwie indywidualne.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej