Strona główna Uroda Czasowstrzymywacz: Sérum Glyco C20

Czasowstrzymywacz: Sérum Glyco C20

przez admin

Laboratorium IDENOV opracowało zestaw produktów do pielęgnacji skóry, przeznaczony specjalnie dla przywrócenia młodego wyglądu skórze oraz zapewnienia jej skutecznej ochrony przed starzeniem. Serum Glyco C 20 stworzone przez Laboratoium IDENOV to preparat przeznaczony do intensywnej kuracji odmładzającej. Kosmetyk spłyca widoczne zmarszczki oraz likwiduje przebarwienia. Ujędrnia skórę, przywraca jej gładkość i elastyczność, powoduje efekt rozświetlenia.

Działanie preparatu jest możliwe z uwagi na innowacyjną formułę, po raz pierwszy wykorzystującą argirelinę oraz skoncentrowaną witaminę C, która jest skutecznym antyoksydantem. Preparat zawiera wyjątkowo wysokie, dwudziestoprocentowe stężenie witaminy C – po raz pierwszy wykorzystano jej potencjał w pełni, zapewniając regeneracje skóry. Skuteczność serum została potwierdzona klinicznie, przez zespół naukowców Laboratorium Inżynierii i Bioglogii Skóry w Szpitalu Saint Jacques de Besancon we Francji.

Produkty Laboratorium IDENOV to nowe standardy kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji i ochrony skóry. Serum Glyco C 20 wykazuje kompleksowe działanie odmładzające i poprawiające wygląd skóry, porównywalne z osiągnięciami medycyny estetycznej.

Antyoksydanty w służbie młodości

Antyoksydanty to związki chemiczne posiadające zdolność neutralizacji utleniaczy, czyli wolnych rodników – silnie reaktywnych cząsteczek, które niszczą wszystko, co spotkają na swojej drodze. Wolne rodniki powstają w ludzkim organizmie w naturalny sposób i pewna ich ilość jest pożądana – wspomagają funkcje obronne organizmu w przypadku stanów zapalnych. Jeśli jednak jest ich za dużo, naturalne przeciwutleniacze wytwarzane przez nasz organizm nie są w stanie ich zneutralizować i dochodzi do niszczenia komórek i przedwczesnego starzenia się skóry. Rozwój cywilizacyjny i zmiana trybu życia sprawia, że obecnie otacza nas coraz więcej utleniaczy. Na wzrost ilości wolnych rodników wpływa m.in. palenie papierosów, spożywanie alkoholu, promieniowanie słoneczne, przyjmowanie niektórych leków, spożywanie tłuszczy trans. Antyoksydanty zawarte w pożywieniu często bywają niewystarczające, ponieważ skóra nie jest dla organizmu priorytetem. W takiej sytuacji najlepiej działa zastosowanie zewnętrznego preparatu.  

Serum Glyco C 20:

* Poprawia elastyczność skóry
* Dodaje skórze jędrności
* Spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych
* Wyrównuje koloryt skóry
* Rozświetla cerę
* Powoduje zwężanie porów

Serum Glyco C20 to unikalne połączenie trzech aktywnych składników:

* 20 % witaminy C + glukoza: silnie skoncentrowany kompleks Glyco C. Opatentowany kompleks trzech rodzajów stabilnej witaminy C odpowiada za spłycanie zmarszczek, uwalnianie przeciwutleniaczy  i wyrównanie kolorytu cery. Zawarta w preparacie glukoza chroni witaminę C przed czynnikami powodującymi jej rozpraszanie oraz zapewnia stałe uwalnianie witaminy C, co jest warunkiem skutecznego działania preparatu.

* Argirelina:  spłyca zmarszczki w okolicy czoła („lwia zmarszczka”) i oczu („kurze łapki”)

* Kolagen Morski: ten wyselekcjonowany przez Laboratorium IDENOV zachowuje postać naturalną i zapewnia optymalną skuteczność. Składnik poprawia elastyczność skóry i zapewnia efekt napięcia.

Serum Glyco C 20 jest przeznaczone do kuracji odmładzającej w cyklu 2 tygodniowym. Najlepsze efekty zapewnia używanie go dwa razy dziennie. Produkt jest przeznaczony do stosowania samodzielnego lub pod krem na dzień. Może stanowić podkład pod makijaż. Zastosowanie serum po zabiegach medycyny estetycznej, np. peelingu lub terapii laserem, gwarantuje podtrzymanie ich efektów.

Młodość bez ryzyka

Serum Glyco C20 zapewnia działanie przeciwstarzeniowe bez ryzyka podrażnień. Produkt został starannie przebadany farmaceutycznie i dermatologicznie. Jego stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia.   

Les Victoires de la Beauté

W 2008 roku serum IDENOV zostało najlepszym serum w prestiżowym francuskim konkursie Les Victoires de la Beauté, w kategorii serum. Jest to jedyny w swoim rodzaju plebiscyt, w którym w roli jurorów występują konsumenci. Kobiety  i mężczyźni testują produkt w zaciszu własnych łazienek, nie znając marki producenta. Zwycięstwo oznacza, że konsumenci są zadowoleni z użytkowania kosmetyku i jego skuteczności.

Laboratoire IDENOV

To francuski ekspert w dziedzinie dermokosmetyki. Siedziba firmy mieści się w Strasburgu,  na skrzyżowaniu trzech regionów o najlepiej rozwiniętym sektorze biotechnologicznym – Alzacji, północno-zachodniej Szwajcarii i południowej Badenii-Wirtembergii. Misją Laboratorium IDENOV jest zapewnienie klientom rozwiązań porównywalnych z efektami medycyny estetycznej.

Cena:

 Serum Glyco C20 (15 ml z kroplomierzem): ok. 99 zł

Po otwarciu kosmetyk wystarczy na 1 miesiąc kuracji.

Do nabycia w gabinetach medycyny estetycznej i aptekach na terenie całego kraju.

AlejaKobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej