Strona główna Aktualności Kreatywne gry elektroniczne dla dzieci

Kreatywne gry elektroniczne dla dzieci

przez AlejaKobiet.pl

Elektronika na dobre weszła do naszego życia codziennego. Nie należy się jej jednak obawiać i unikać, szczególnie że jest to część rzeczywistości, w której wychowują się nasze dzieci. Gry elektroniczne dla dzieci pokazują, że technologia idzie w parze ze zdrowym rozwojem dziecka i przede wszystkim dobrą rodzinną zabawą. Gry elektroniczne dla dzieci mogą nauczyć je wiele przydatnych umiejętności, które później wykorzystają w codziennym życiu.

Wirtualne zwierzątko – Tamagotchi

Tamagotchi miało swój spektakularny debiut na początku lat dwutysięcznych. Jednak obecnie wraca do łask, a dzieci na całym świecie chętnie opiekują się wirtualnym zwierzątkiem. Gry elektroniczne dla dzieci, takie jak np. https://damizabawki.pl/pol_m_Zabawki_Gry_Elektroniczne-292.html mogą również uczyć takich ważnych umiejętności jak odpowiedzialność. Aby nasze zwierzątko rosło i było zdrowe oraz szczęśliwe, musimy je regularnie karmić, myć i bawić się z nim. Zaniechanie któreś czynności sprawi, że nasze Tamagotchi będzie głodne i nieszczęśliwe.

Wybuchowa wieża Jenga

Nowoczesna wersja klasycznej gry zręcznościowej Jenga. Wybuchowa wieża polega na tym samym, jednak jest to gra elektroniczna dla dzieci. Można dobrać poziom trudności, należy jednak zrobić to rozsądnie. Wieżę będziemy bowiem układać na wybuchowych beczkach, a ograniczać nas będzie timer, który odlicza czas reakcji. Jeżeli coś pójdzie nie tak, wieża wybuchnie!

Pogromcy Robotów

Gra dla jednego do sześciu graczy. Mamy do wykonania misje, które polegają na pokonaniu robotów. W zestawie znajdziemy trzydzieści sześć kart robotów. Wśród nich są również zagadki do rozwiązania. Gra elektroniczna dla dzieci Pogromy Robotów w zestawie ma również krótkofalówkę, która odlicza czas, oraz przyjmuje odpowiedzi na zadane zagadki. Z każdą misją, czasu jest jednak coraz mniej.

Operacja Petscan

Inna wersja klasycznej Operacji. Tym razem pacjentem jest pies, a my wcielamy się w rolę weterynarza. Ta ciekawa gra elektroniczna dla dzieci uczy empatii, ale także trenuje zręczność i przemyślane działania. Sprawa jest jednak poważna, bo nasz czworonożny pacjent zjadł sporo rzeczy, których psy jeść nie powinny, toteż konieczna jest operacja. Ale uważaj, jeden fałszywy ruch i wszystko może się nie udać. Zabawne efekty dźwiękowe wprowadzą dziecko w dobry nastrój.

Łowcy duchów

Brzmi strasznie, ale z pewnością spodoba się dzieciom. Gra elektroniczna dla dzieci Pogromcy duchów bazuje na znanym motywie z amerykańskiego filmu. W zestawie mamy dwa pistolety do pokonywania zjaw. Dziecko podczas zabawy rozwija umiejętności zręcznościowe, a także świetnie się bawi. Celem jest ustrzelenie jak największej ilości duchów, które pojawiają się na ścianie.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej