Strona główna Aktualności Jak pięknie — 5 sposobów, aby Twoje wesele zachwyciło

Jak pięknie — 5 sposobów, aby Twoje wesele zachwyciło

przez AlejaKobiet.pl

Ślub to piękny powód, aby celebrować z rodziną i przyjaciółmi zawarcie związku małżeńskiego. Wyjątkowe chwile wymagają natomiast odpowiedniej oprawy, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o dekoracje ślubne.

Każda Para Młoda wie, ile pracy kosztuje przygotowanie do ślubu. Ciężko wymagać, aby na barkach Panny i Pana Młodego były wszystkie kwestie organizacyjne. Dlatego coraz częściej przyszłe małżeństwo decyduje się na konsultantkę ślubną lub dekoratorkę, która zadba o oprawę pogrzebu. Co zrobić, aby po wejściu do sali weselnej, na twarzach gości wymalował się zachwyt?

Najbardziej lśni Para Młoda

Na samym wstępie trzeba powiedzieć wprost, że w tym dniu najważniejsza jest Para Młoda. Wszystko inne to tylko oprawa, która owszem powinna zachwycać, ale nie przyćmiewać nowożeńców. W trakcie organizacji ślubu często udziela się ślubna gorączka, a ludzie zamiast cieszyć się nadchodzącą chwilą, częściej kłócą się i spierają o takie drobnostki, jak zaproszenia, dekoracje, muzyka, czy podarunki dla gości. Ważne, aby zawsze przypominać sobie o tym, że dekoracje to tylko przedmioty materialne, które tak naprawdę nie odzwierciedlają naszych uczuć i emocji. Mogą one natomiast podkreślić styl i gust Młodej Pary. A to prowadzi do kolejnej rady — dekoracje powinny być w waszym stylu.

Dekoracje w waszym stylu

Moda ma to do siebie, że przemija. Coś, co teraz wydaje się fajne, po latach budzi lekkie zażenowanie. Dlatego decydując się na dekoracje, zawsze warto kierować się swoimi upodobaniami. Zamiast sugerować się tym, w jakim kolorze najmodniejsze są dodatki ślubne, lepiej postawić na kolor, który z partnerem lub partnerką lubicie. Niektóre dekoracje od początku mogą budzić pewne wątpliwości, warto słuchać swojego sumienia i zawsze wybierać to, co gra w duszy. Zamiast poświęcać czas na wyszukiwanie trendów ślubnych w 2022 roku, lepiej skupić się na tym, jaki styl na co dzień nam towarzyszy.

Dobra dekoratorka spełni oczekiwania

Przy wyborze dekoratorki zawsze warto kierować się tym, aby była to osoba, która umie wsłuchać się w nasze oczekiwania. Nie warto wybierać kogoś, kto dekoracje robi pod siebie i upiera się przy swoich rozwiązaniach. W Toruniu dekoratorką, która zawsze realizuje oprawę zgodną z oczekiwaniami Pary Młodej, jest dekoratorka ślubna i weselna Che Bello.

Liczy się każdy szczegół

Na dekoracje ślubne i weselne wpływa wiele kwestii. Jest to ścianka za młodą parą, ścianka do zdjęć i ozdoby na stół. Dobrze, aby wszystko było spójne i pasowało do siebie, aby wizualnie tworzyło jedną całość. W całych tych szczegółach łatwo się zagubić dlatego dobrze skorzystać z pomocy dekoratorki, która pomoże w dopasowaniu do siebie wszystkiego. Dobra dekoratorka realizuje wizję Młodej Pary i podkreśli odpowiednią oprawą ich styl.

Jakość nie ilość

Przy dekoracjach warto kierować się tym, aby nasze ozdoby były dobrej jakości. Czasem lepiej zrezygnować z kilku zbędnych przedmiotów, na rzecz czegoś, co będzie wykonane w sposób bardzo dobry. Jakość zawsze się obroni, a umiar jeszcze nikomu nie zaszkodził. Ta zasada ważna jest również przy oprawie weselnej.

Tych kilka prostych zasad sprawi, że dekoracje na weselu zachwycą wszystkich i podkreślą wyjątkowy dzień ślubu.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej