Strona główna Zdrowie Zwykłe pranie to za mało

Zwykłe pranie to za mało

przez admin
Obecność alergenów wziewnych w mieszkaniu ma ścisły związek z rozwojem alergii, nasileniem reakcji alergicznej a nawet wystąpieniem astmy. Obniżenie ich poziomu w otoczeniu alergika wywiera korzystny wpływ na jego samopoczucie, jest również ważnym elementem profilaktyki – szczególnie dla osób o cechach atopii, jak również w celu powstrzymania naturalnego „marszu alergicznego” u osób o zdiagnozowanej chorobie alergicznej.
Do głównych rezerwuarów kurzu domowego należą niewątpliwie materace, tapicerowane meble i dywany – ale również pościel, bielizna i ubrania, gdzie stwierdzono obecność licznych alergenów wziewnych.
Odpowiedzią na potrzebę dokładnego oczyszczenia tkanin z alergenów i substancji chorobotwórczych jest preparat Allergoff(r)  Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin. 
Preparat służy do neutralizacji alergenów wziewnych podczas namaczania tkanin, które poprzedza pranie ręczne lub w pralce w temperaturze poniżej 60°C.
Allergoff(r) Płyn do tkanin również zalecany jest w terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez nużeńca i świerzbowca.
Wydajność: 1 ampułka 20 ml wystarcza do namoczenia ok. 5 kg prania. 
Działanie ochronne płynu do tkanin Allergoff(r) Neutralizator Alergenów utrzymuje się przez okres 1 miesiąca, ale w sytuacji zaostrzenia objawów chorobowych preparat można stosować częściej.
Ceny:
Allergoff(r) Neutralizator Alergenów płyn do tkanin 20 ml (1 ampułka)  – ok. 9 zł
Allergoff(r) Neutralizator Alergenów płyn do tkanin 240 ml (12 ampułek) – ok. 70 zł
Alejakobiet.pl                               

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej