Strona główna Zdrowie Silne wsparcie Twoich stawów

Silne wsparcie Twoich stawów

przez admin
Wzbogacenie diety w ekstrakty roślinne – szczególnie po 40 roku życia – korzystnie  wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów. Warto wśród nich wymienić:
Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi – utrzymuje chrząstkę stawową w dobrej kondycji. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie jej komórek oraz pozwala utrzymać odpowiednią ilość mazi stawowej. Badania potwierdziły, że ekstrakt z owoców awokado i nasion soi:
* korzystnie oddziałuje na chrząstkę stawową
* wzmaga naturalną syntezę kolagenu (składnik chrząstki stawowej)
* stymuluje organizm do produkcji proteoglikanów (składnik chrząstki stawowej)
Ekstrakt z kłącza kurkumy długiej – korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz zabezpiecza błony komórkowe przed utlenianiem przez wolne rodniki.
Ekstrakt z korzenia imbiru – wpływa na prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej, a także pozytywnie oddziałuje na ruchliwość stawów i ich elastyczność, działa rozgrzewająco i antyoksydacyjnie.
Ekstrakt z kory kadzidłowca (Boswllia serrata) – blokuje niekorzystne działanie enzymów na chrząstkę stawową, co pozytywnie wpływa na elastyczność i zakres ruchu stawów. Zawiera kwas bosweliowy, który wykazuje silne działanie antyoksydacyjne chroniąc tkanki stawów przed nieprzyjaznym działaniem wolnych rodników.
Bromelaina – oddziałuje na syntezę substancji organicznych, dzięki czemu utrzymuje korzystne środowisko w obrębie stawów, pozytywnie wpływa na ich budowę i funkcjonowanie.
Aflexin dzięki połączeniu aż 5 substancji czynnych, kompleksowo wspomaga utrzymanie dobrej kondycji stawów oraz sprawności ruchowej.
Aflexin:
? wspomaga funkcjonowanie tkanki chrzęstnej (dzięki zawartości ekstraktu z owoców awokado i nasion soi),
? pozytywnie wpływa na ruchliwość stawów i ich elastyczność (dzięki zawartości ekstraktu z owoców awokado i nasion soi, Boswellia serrata, korzenia imbiru)
? korzystnie oddziałuje na odżywienie chrząstki stawowej (dzięki zawartości ekstraktu z korzenia imbiru)
Aflexin zawiera optymalną kompozycję starannie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, które wykazują korzystne oddziaływanie na kondycję stawów (chrząstki stawowej, płynu maziowego) oraz sprawność ruchową. Ponadto chroni komórki stawów przed działaniem wolnych rodników.
Aflexin przy systematycznym stosowaniu zapewnia silne wsparcie Twoich stawów.
Zalecana dzienna porcja preparatu: 2 tabletki powlekane podczas lub po posiłku.
Sugerowana cena detaliczna suplementu diety Aflexin:
35 zł/60 kapsułek (miesięczna kuracja)
70 zł/120 kapsułek (dwumiesięczna kuracja)

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej