Strona główna Zdrowie Lekkim krokiem przez wakacje

Lekkim krokiem przez wakacje

przez admin
Do upragnionego urlopu przygotowujemy się długo przed jego rozpoczęciem. Kiedy już nadejdzie, chcemy zapomnieć o problemach dnia codziennego. Dalekie podróże, egzotyczna kuchnia, niczym nieograniczony harmonogram dnia. Realizujemy swoje marzenia, ale nasz organizm nie zawsze lubi tak gwałtowne zmiany w stylu życia. Nagle pojawić się mogą zaparcia. Co zrobić, aby nie zepsuły nam one zasłużonego wypoczynku? Skuteczną i bezpieczną pomoc przyniesie Dulcobis.
jak walczyć z zaparciami, DulcobisWakacje powodem zaparć? 
Pakując walizkę na wyjazd myślimy o miejscach, które chcielibyśmy zobaczyć, rzeczach, których chcielibyśmy spróbować, potrawach, które chcielibyśmy zjeść. Ostatnią rzeczą, jaka przyjdzie nam do głowy, jest to, że nasze plany mogą zostać pokrzyżowane przez … zatwardzenie. Niestety, wyjazdy bliższe lub dalsze bardzo sprzyjają ich pojawieniu się. Czemu tak się dzieje? Nagła zmiana środowiska, klimatu, toalety, kuchni, wody, czasu spożywanych posiłków a nawet emocje, związane z wyjazdem wpływają na pogorszenie perystaltyki jelit. Bywa, że organizm potrzebuje kilku dni, aby przywyknąć do nowych warunków, w jakich się znalazł. Dla nas ten czas może być na wagę złota. Czekając na „ulgę” jesteśmy coraz bardziej źli, poddenerwowani, nie umiemy cieszyć się z tak wyczekiwanego przecież okresu.
 
Śliwki w kieszeni? NIE!
Aby zwalczyć uczucie ciężkości często sięgamy po „domowe metody”: jemy garściami suszone śliwki czy morele, pijemy hektolitry wody, staramy się więcej ruszać. Takie sposoby często jednak okazują się mało skuteczne i nie przynoszą ulgi tak szybko jak tego potrzebujemy. O tym mówi także nowa reklama dla marki Dulcobis, która od wakacji możemy zobaczyć na szklanym ekranie. Na wakacjach to szczególnie ważne, aby czuć się lekko i w pełni korzystać w uroków wolnego czasu. Jest na to sposób!
 
Dulcobis – skuteczne rozwiązanie
Sprawdzonym przez miliony konsumentów na całym świecie1 rozwiązaniem na zaparcia jest Dulcobis – lek na zaparcia o podwójnym mechanizmie działania.
Dulcobis aktywizuje perystaltykę jelit i zwiększa ilość wody w jelicie i w ten sposób ułatwia wypróżnienie. Co ważne, jego efekt jest przewidywalny – zaczyna działać po 6-12 godzinach – po zażyciu wieczorem, rano przynosi ulgę. Dulcobis ma postać niewielkich tabletek w otoczce dojelitowej. Dzięki niej nie rozpuszcza się w żołądku, a pełna dawka składnika aktywnego dociera do jelita grubego i tam zostaje uwolniona. Działa zatem w miejscu, gdzie jest potrzebna.
Dulcobis stosowany jest przez miliony konsumentów na całym świecie, co wraz z wynikami badań klinicznych dowodzi jego skuteczności i bezpieczeństwa, nawet w grupie kobiet karmiących piersią.
Pakując walizkę na wyjazd warto pomyśleć nie tylko o kremie z filtrem czy preparacie na komary, ale także o skutecznym rozwiązaniu na problem zaparć! Dulcobis dostępny jest w aptekach bez recepty, w przystępnej cenie. Warto mieć go ze sobą „na wszelki wypadek”. Dulcobis – mała tabletka, wielka ulga!
Lek dostępny w aptece bez recepty, w opakowaniach:
20 tabl. – cena ok. 7,50pln
40 tabletek – cena ok. 13,50 pln
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej