Strona główna Zdrowie Zdrowe kwasy tłuszczowe w produktach MegaRed

Zdrowe kwasy tłuszczowe w produktach MegaRed

przez admin

O dobrych i złych tłuszczach mówi się dziś coraz częściej, podobnie jak o dobrym i złym cholesterolu. Choć mamy już znacznie większą świadomość i rozległą wiedzę na temat znaczenia diety, nadal wielu Polaków boryka się ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu i trójglicerydów. Oczywiście najbardziej powszechną przyczyną jest zła dieta, mała aktywność fizyczna, a także zgubne używki, takie jak nikotyna oraz alkohol. Na pewno warto zainteresować się zmianą nawyków żywieniowych, a nie tylko chwilową dietą. Warto potraktować ruch jak dobry sposób na relaks, a nie jako zastosowaną na krótką metę metodę odchudzania.

Źródła kwasów OMEGA 3
Sprzymierzeńcem w walce ze zbyt wysokim poziomem złego cholesterolu są nienasycone kwasy tłuszczowe. Chyba każdy spotkał się z określeniem kwasy OMEGA 3. Jest to składnik bardzo istotny dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, tak jak ważne i niezbędne są zdrowe tłuszcze. Źródłem tych zdrowych tłuszczów są ryby, a także dobre suplementy. W tym kontekście na uwagę zasługują na pewno produkty MegaRed, które wyróżniają się m.in. zawartością łatwo przyswajalnych kwasów OMEGA 3.

Dlaczego warto wybrać MegaRed
Na czym polega wyjątkowość produktów MegaRed? Otóż zawierają one w 100% olej z kryla antarktycznego. Warto wiedzieć czym różnią się kwasy OMEGA 3 pochodzące z kryla, od doskonale znanych suplementów na bazie oleju z ryb. Istotą są tu różnice w budowie cząsteczek tych substancji. Otóż oleje rybne są zbudowane z trójglicerydów o budowie hydrofobowej. Z kolei olej z kryla to cząsteczki fosfolipidowe. Oznacza to, że kwasy tłuszczowe z ryb nie rozpuszczają się w wodzie, w przeciwieństwie do fosfolipidów pochodzących z oleju krylowego. W efekcie kwasy tłuszczowe z kryla są doskonale wchłaniane do wszystkich komórek organizmu. Warto również dodać, że wiele osób nie chce korzystać z popularnych tranów z ryb ze względu na niezbyt przyjemny zapach i smak, który wynika właśnie z faktu, iż olej z ryb nie rozpuszcza się i nie miesza z treścią żołądka.
Kwasy Omega 3 – suplementacja i dieta
Produkty MegaRed stanowią znakomitą metodę na zapotrzebowanie organizmu na zdrowe kwasy tłuszczowe. W zależności od potrzeb, diety, stanu zdrowia można wybrać MegaRed Omega 3 Krill Oil w podstawowej dawce – 300 mg oleju z kryla, lub dawkę Extra Strong, która w jednej kapsułce dostarcza aż 500 mg 100-procentowego oleju z kryla antarktycznego. Oczywiście zawsze warto wzbogacać naszą dietę o zdrowe ryby, szczególne że stwarza to możliwości do wielu fantastycznych doznań kulinarnych. Suplementacja produktami MegaRed, zbilansowana dieta, ruch – to najlepsza profilaktyka miażdżycy, chorób serca, nadciśnienia i wielu innych poważnych dolegliwości.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej