Strona główna Uncategorized Horoskop tygodniowy od 16 do 22 stycznia

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 stycznia

przez admin
BARAN
Barany rozpoczną tydzień w doskonałym nastroju, będą pełne optymizmu, towarzyskie i nastawione na flirty i romanse. Od wtorku mogą czuć się przytłoczone, obowiązki się spiętrzą i trudno im będzie się z nich wywiązać. W czwartek i piątek będą radosne, mogą gdzieś wyjeżdżać, co wprawi je w dobry humor. W weekend będą musiały podporządkować się sprawom domowym i rodzinnym. 
BYK
Byki w pierwszym dniu tygodnia będą rozleniwione, będą miały artystyczne podejście do życia, wyczucie piękna i stylu. Od wtorku będą nastawione na rozwiązywanie trudnych zadań. Czekają je namiętne chwile z partnerem, a wolne Byki mogą teraz wejść w burzliwy romans. W czwartek i piątek mogą podpisywać ważne umowy. Weekend spędzą z rodziną, w ciepłej atmosferze.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta w poniedziałek będą towarzyskie, chętnie będą plotkować, romansować i flirtować. Od wtorku mogą napotkać na przeszkody, zadania mogą być trudne i niełatwo będzie się z nich wywiązać. Świetnie będą się czuły w czwartek i piątek, mogą planować podróż, mogą dużo się ruszać, pociągać je będą rozrywki i imprezy. W weekend mogą czuć się ograniczone przez obowiązki rodzinne. 
RAK
Raki w poniedziałek mogą mieć kiepski nastrój, może dopaść je chandra, obowiązki będą wydawały się ponad ich siły. Od wtorku poczują się silne, będą stanowcze i zdecydowane, mogą liczyć na dobre relacje uczuciowe. W czwartek i piątek mogą nie nadążać za wydarzeniami, ale w sferze zawodowej mogą mieć osiągnięcia. W weekend uda im się zrobić porządki w domu.

LEW
Lwy w poniedziałek będą romansować i flirtować w miejscu pracy, co jednak nie będzie im przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków. Od wtorku mogą być rozdrażnione i poirytowane, partner może być zazdrosny, wszystko będzie szło nie tak. Czwartek przyniesie zmianę nastroju, będą pewne siebie, mogą zostać wysłane w podróż służbową. Weekend może je rozczarować. 

PANNA
Panny w poniedziałek mogą mieć problemy z koncentracją i podejmowaniem decyzji, będą wszystko nadmiernie analizować. Od wtorku będą świetnie zorganizowane, dadzą sobie radę z każdym zadaniem. W czwartek i piątek mogą czuć się zmęczone, osłabione i powinny uważać na przeziębienia. W weekend dobrze zrobi im wyjazd na łono natury, będą dobrze się czuć z rodziną.
WAGA
Wagi w poniedziałek będą nastawione romansowo, będą dbać o swój wygląd, w pracy mogą podpisać ważną umowę. Od wtorku będą walczyć z trudnościami, partner może być zazdrosny. Czwartek i piątek będą dla nich szczęśliwe, mogą wygrać w totolotka, będą dobrze się bawić wśród przyjaciół. Gorzej będą się czuły w weekend, może dopaść je chandra, mogą się odezwać dolegliwości chroniczne. 
SKORPION
Skorpiony na początku tygodnia będą nastawione przyjaźnie do świata. Od wtorku będą bardzo energiczne, zdeterminowane do osiągania sukcesów, poradzą sobie z każdym zadaniem. W związkach czekają je namiętne noce. W czwartek i piątek będą w ruchu, mogą być zajęte interesami. W weekend zajmą się sprawami domowymi, ważna będzie dla nich rodzina, ale nie pogardzą też ruchem na świeżym powietrzu.
STRZELEC
Strzelce rozpoczną tydzień od romansowania i życia towarzyskiego, co może przeszkadzać im w pracy. We wtorek i środę mogą mieć skłonność do przeceniania swoich sił, więc powinny uważać przy podejmowaniu się nowych zadań. Od czwartku będą w swoim żywiole, w ruchu, będą uprawiać sporty, grać w różne gry i spotykać się z ludźmi. W weekend radosny nastrój zniknie, pojawią się obowiązki domowe. 
KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek mogą mieć chandrę, mogą mieć trudności w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Od wtorku będą pewniejsze siebie, dobrze będą się sprawdzać w trudnych zdaniach, będą jasno i logicznie myśleć. Od czwartku atmosfera wokół nich się rozluźni, więcej będzie czasu na rozrywki, mogą planować wyjazd na weekend lub ferie. W weekend będą nastawione rodzinnie.
WODNIK
Wodniki w poniedziałek będą w dobrym nastroju, od rana będą plotkować, flirtować, będą w dobrych relacjach z otoczeniem. Od wtorku mogą mieć złe dni, sprawy będą się układać nie po ich myśli, humor im się popsuje. Od czwartku poczują natchnienie, będą miały świetne pomysły na spędzenie weekendu i będą robić plany na ferie zimowe. W weekend mogą czuć się przytłoczone rodzinną atmosferą. 
RYBY
Ryby w poniedziałek mogą romantycznie się zakochać, namiętnie wzdychać do obiektu swoich uczuć. We wtorek ich uczucie przybierze na sile, ale będą musiały zająć się też ważnymi sprawami zawodowymi. W czwartek i piątek mogą czuć się zmęczone, może dopaść je chandra lub przeziębienie, niechętnie będą myśleć o weekendowych wyjazdach. Weekend spędzą w gronie rodziny. 
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej