Strona główna Uncategorized Gwarancja spokoju

Gwarancja spokoju

przez admin

Zakupy dokonywane przez internet cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich konsumentów. Pozwalają zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. Obecnie przez internet możemy zamówić nie tylko towary, ale także szereg usług, w tym usługi dla domu, np. jednorazowe sprzątanie lub regularną opiekę Profesjonalnej Gosposi. Zwłaszcza w sferze usług, gdzie nasz komfort i zaufanie do usługodawcy często bywa niepewne, bardzo ważne jest, by wybrać ofertę wiarygodnego dostawcy. W sektorze usług dla domu – bywa, że zatrudniamy kogoś sugerując się wyłącznie ceną i wybieramy możliwie najtańszą ofertę, ale ostateczny rozrachunek bywa dużo droższy, niż zakładaliśmy. Wiążą nas niejasne formy umowy, ustne ustalenia, nielegalna praca – to wszystko sprawia, że jako Klient ponosimy największe ryzyko. Jak temu zapobiec? Należy wybrać sprawdzonego usługodawcę, działającego legalnie na rynku. Wybrać rozwiązanie – proste i bezpieczne.

Planujesz wiosenne porządki?- śpij spokojnie

Kiedy za oknem pojawia się słońce i piękna pogoda, szkoda czasu na spędzanie go w domu. Wolny czas to jedyna rzecz której nigdy sobie nie wyprodukujemy. Przysłowiowe „tu i teraz” powinno być przeznaczone na rozwój, na czas z rodziną, na hobby, a czasem na zwykłe posiedzenie w ogrodzie z filiżanką kawy. Dlatego szybko docenimy możliwości jakie oferuje firma Domestina. W mgnieniu oka, jednym kliknięciem w Internecie możemy zorganizować Profesjonalną Gosposię do domu. Dodatkowym bonusem jest możliwość wykupu usługi w pakiecie lub abonamencie, który nam zagwarantuje dostępność naszej ulubionej Gosposi. Platforma Domestina.pl to nie tylko planowanie organizacji naszego domu, to także komfort i bezpieczeństwo. Na wyciągniecie ręki, a w zasadzie jedno kliknięcie w Internecie.

Domestina – loguję, wybieram i płacę

Domestina.pl to nowoczesna platforma internetowa przeznaczona do zarezerwowania Profesjonalnej Gosposi domowej do domu. Jest to specjalnie przeszkolony personel, który zadba o czystość i estetykę naszej przestrzeni prywatnej bądź biura. Usługę łatwo zamawiamy przez rejestrację na stronie internetowej www.domestina.pl. Użytkownicy platformy wprowadzają wszelkie dane potrzebne do zrealizowania zlecenia. Ta informacja jest widoczna zarówno dla zlecającego, jak i dla gosposi od początku procesu rejestracji. Gosposia ma dokładną wiedzę na temat wizyty, jej terminu i miejsca realizacji usługi.  Płatności za usługę odbywają się wyłącznie bezgotówkowo, za pośrednictwem strony internetowej. Wszelkie warunki i szczegóły umowy są zamieszczone na platformie domestina.pl

Pensja gosposi jest w dużej mierze oparta na opinii Klienta. Klient ocenia jakość usługi po każdej wizycie Gosposi i ma wpływ na jej wynagrodzenie. Dlatego usługa jest wykonywana przez pracowników z najwyższą starannością.

Model biznesowy, który wprowadza Domestina ma jeden cel – nową jakość usługi na rynku. Dodatkowym bonusem dla klientów jest pełne ubezpieczenie społeczne pracownic Domestiny oraz ubezpieczenie ruchomości, jakie Klienci powierzają gosposiom do sprzątania.

„Rozpoczynając działalność w Polsce chcieliśmy zaoferować wymagającym, polskim konsumentom wyjątkową jakość i bezpieczeństwo. Dlatego od początku wiedzieliśmy, że nasze Gosposie będą zatrudnione na podstawie umowy o pracę, że zagwarantujemy im dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczymy mienie naszych Klientów, powierzone nam pod opiekę Gosposi. Chcemy wyznaczać nowe standardy i nową jakość w sektorze usług dla domu. Od strony realizacji dbamy o bezwzględną jakość i bezpieczeństwo. Od strony modelu działania stawiamy na maksymalną wygodę i transparentność – całość procesów związanych z zamawianiem, płatnościami i oceną Klienta realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi na rynku e-commercowym.” – powiedziała Aneta Michałkowicz – Dyrektor Zarządzająca firmą Domestina w Polsce

W ramach 4-godzinnych wizyt Domestina oferuje kompleksowy serwis premium: od posłania łóżek zgodnie ze standardem 5 gwiazdkowych hoteli do posprzątania każdego kąta w domu.

Cena 4 h usługi marki Domestina:
Od 129 do 142 zł za 4 h pracy

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej