Strona główna Uncategorized Oczyść organizm prawie za darmo!

Oczyść organizm prawie za darmo!

przez admin
Dla dobra organizmu regularnie oczyszczaj go z toksyn i produktów przemiany materii. Naturalnie, bezpiecznie i bezpłatnie przywrócisz mu wewnętrzną harmonią i wzmocnisz pielęgnację o każdej porze roku. Skóra wymaga oczyszczenia. Organizm też na to czeka, ponieważ zapewnia mu to prawidłowe funkcjonowanie.

Oczyszczony organizm – zdrowe ciało
Współczesny styl życia zatruwa organizm. Niewłaściwa dieta i brak ruchu dyskwalifikuje i utrudnia jego funkcjonowanie. A notoryczne zaśmiecanie doprowadza do starzenia się cery szybciej niż zwykle – jest szara, zmęczona i pozbawiona blasku. Zatruty organizm jest osłabiony i ma mniejszą odporność oraz szybciej poddaje się chorobom. Zakwaszony popada w apatię, przygnębienie i ma deficyt energetyczny. Dlatego z myślą o nim oczyszczaj go systematycznie. 
Toksyny dostają się do organizmu przez skórę oraz podczas oddychania i spożywania potraw. Organizm zatruwa również stres i związki chemiczne, występujące w środowisku naturalnym. Potrzebny jest detoks, który przyspieszają owoce i warzywa oraz sprawdzone receptury. 
oczyszczanie organizmu
5 sposobów na oczyszczanie
Oczyść ciało skutecznie za pomocą: 
1. herbaty – napar z zielonej herbaty bez cukru dobrze oczyszcza organizm z toksyn i produktów metabolizmu. Wypijaj go przed śniadaniem. Zaparzona zielona herbata jest bezkonkurencyjnym detoksykantem i wspomaga oczyszczenie organizmu. To źródło flawonoidów, które przyspieszają metabolizm i eliminują wolne rodniki. 

2. cytrusów – najprostszy, najwydajniejszy i najskuteczniejszy sposób na detoksykację. Sok z cytryny lub z limonki dodaj do niegazowanej wody mineralnej. Płyn wypij rano na czczo albo popijaj przez cały dzień. Owoce cytrusowe o odczynie zasadowym odkwaszają organizm i poprawiają procesy trawienne. Jako źródło antyoksydantów i witaminy C to zdrowy i naturalny detoks. Sok cytrynowy można dodać do ciepłej, przegotowanej wody. Wypity rano oczyszcza jelita z resztek pokarmu oraz wątrobę. Posprzątany organizm pracuje lepiej!
 
3. wody lub ogórków – picie dużej ilości wody wypłukuje z organizmu szkodliwe toksyny. Ogórek – zielone warzywo to głównie woda. Dzięki temu jest skutecznym sposobem na oczyszczenie organizmu. Pij systematycznie sok ogórkowy, a poczujesz się czysta w środku i pobudzisz organizm do współpracy.
 
4. ziół – odtruwają organizm, czyli skutecznie i szybko filtrują krew i organy. Zaliczamy do nich, np. pokrzywę, skrzyp polny, miętę, imbir, koper włoski, dziurawiec oraz korę brzozy. Najpopularniejszymi są pokrzywa i szałwia. Szałwia wspomaga trawienie oraz pomaga usunąć resztki pokarmu z żołądka. Natomiast pokrzywa posiada właściwości detoksykacyjne i moczopędne. 
5. głodówka – nie jest polecana wszystkim. Poza tym efekty przynosi tylko kilkudniowa. Za długie głodzenie zamiast oczyszczać osłabia organizm. Głodówka jest popularnym i najczęściej stosowanym detoksem na życzenie – efektywnie i szybko oczyszcza jelita z resztek pokarmowych. Odtrucie wspomagaj piciem co najmniej 1,5 – 2 l wody dziennie. Nie stosuj jej zbyt często. Zalecana jest konsultacja lekarska przed jej rozpoczęciem. 
Wioleta Nowicka

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej