Strona główna Uncategorized Horoskop tygodniowy od 21 do 27 listopada

Horoskop tygodniowy od 21 do 27 listopada

przez admin
BARAN
Barany w poniedziałkowy ranek niechętnie pójdą do pracy, ale już popołudniu będą w dobrym nastroju, będą umiały z każdym się dogadać i będą bardzo romansowe. Od środy mogą być bardziej niż zwykle wojownicze, zbyt dużo energii będą wkładać w to, co robią, co może prowadzić do przeciążenia organizmu. Od piątkowego popołudnia będą się dobrze bawić, czemu będą sprzyjać imprezy andrzejkowe.

BYK
Byki na początku tygodnia będą nastawione na dyplomatyczne i pokojowe załatwianie spraw, będą łagodne i spokojne. Od środy mogą pojawić się atrakcyjne propozycje, ale będą się one wiązały z dużym zaangażowaniem. W uczuciach nastąpi rozkwit, w związkach czas namiętności. W czasie weekendu mogą zorganizować imprezę andrzejkową i świetnie będą się bawić. 
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta na początku tygodnia będą bardzo towarzyskie, świetnie będą sobie radzić w sytuacjach wymagających negocjacji i pertraktacji. Od środy mogą natknąć się w pracy na trudne problemy i lepiej będzie nie odkładać ich na później, bo wtedy mogą przerodzić się w poważne problemy. W weekend mogą wyjechać na imprezę andrzejkową w jakimś odległym i ciekawym miejscu.
RAK
Na początku tygodnia Raki mogą czuć się zmęczone, rozdrażnione i mogą mieć problemy ze zdrowiem. W związkach nie będzie im się układać najlepiej. Od środy nabiorą chęci do życia, będą namiętne i uczuciowe. W pracy pojawią się nowe wyzwania i możliwości rozwoju. W weekend będą miały zaplanowany wyjazd, ale mogą z niego zrezygnować na rzecz imprezy andrzejkowej. 
LEW
Lwy na początku tygodnia będą nastawione do życia bardzo romantycznie, będą flirtować i umawiać się na randki. W pracy będą miały dobry czas na podpisywanie umów, będą kreatywne i pełne twórczych pomysłów. Od środy mogą stać się rozdrażnione i poirytowane, dopadnie je jesienna chandra, ale w weekend dobry humor wróci za sprawą imprez andrzejkowych. 
PANNA
Panny na początku tygodnia będą towarzyskie, chętnie będą brać udział w ploteczkach porannych przy kawie. Problemy będą rozwiązywać pokojowo, będą nastawione na zgodę. Od środy będą wyjątkowo sprawne, logiczne, jasno będą myśleć. Również w miłości będą miały szczęście. W weekend mogą czuć się źle i słabo, ale perspektywa imprezy andrzejkowej postawi je na nogi.
WAGA
Wagi na początku tygodnia odżyją, będą bardzo towarzyskie, będą miały dużo szczęścia w miłości, a w sprawach zawodowych lepiej będzie się układać. Od środy mogą mieć więcej wyzwań w życiu, ale dobrze sobie z nimi poradzą. Weekend zapowiada się wyjątkowo szczęśliwie, Wagi będą się świetnie bawić na imprezach andrzejkowych, szczególnie, gdy będą się one odbywać gdzieś daleko od domu. 

SKORPION
Skorpiony od poniedziałku będą łagodne, spokojne, skłonne do dyplomatycznego załatwiania spraw. Lepiej będzie im się współpracować z innymi. Od środy będą nastawione na osiąganie sukcesów, będą silne, pewne siebie i zdecydowane. W miłości będą namiętne i zazdrosne. Weekend spędzą towarzysko, czemu będą sprzyjać andrzejki, mogą gdzieś wyjechać i dobrze będą się bawić. 

STRZELEC
Strzelce rozpoczną tydzień zadowolone z życia, pełne dobrych chęci. Będą nastawione towarzysko, będą w dobrych relacjach z ludźmi wokół siebie. Mogą teraz podpisać korzystne umowy i dokonać intratnych transakcji. Od środy mogą spiętrzyć się sprawy do załatwienia, będą żyć w silnym napięciu. W weekend oddadzą się rozrywkom i zabawie, będą szaleć na imprezach andrzejkowych. 
KOZIOROŻEC
Koziorożce na początku tygodnia mogą czuć się osłabione i rozdrażnione, wszystko będzie je denerwować, w związkach może dochodzić do kłótni. Od środy poczują się zdecydowanie lepiej, w związkach atmosfera ulegnie zmianie, a w pracy wszystko zacznie się świetnie układać. W piątek mogą wyjechać na weekend połączony z imprezą andrzejkową, która przyniesie im dużo atrakcji. 
WODNIK
Początek tygodnia przyniesie Wodnikom dobre relacje z ludźmi, wolne Wodniki mogą się zakochać, w pracy mogą podpisać korzystny kontrakt. Od środy mogą być rozdrażnione, często będą się irytować, mogą się z kimś pokłócić lub narazić na zazdrość partnera. W weekend rzucą się w wir życia towarzyskiego. Imprezy andrzejkowe z ich udziałem będą wyjątkowo udane.

RYBY
Początek tygodnia dla Ryb będzie trudny, mogą mieć problemy z koncentracją i podejmowaniem decyzji, ale będą nastawione pokojowo i ugodowo. W środę i czwartek poczują przypływ energii, w pracy pojawią się nowe wyzwania, z którymi świetnie sobie poradzą, a w związkach mogą liczyć na namiętne noce. W weekend będą zmęczone, ale ożywią się, gdy trzeba będzie wyjść na imprezę andrzejkową. 
 

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej