Strona główna Relaks Weterynarz do zadań specjalnych leczy egzotyczne zwierzęta

Weterynarz do zadań specjalnych leczy egzotyczne zwierzęta

przez admin
Od zabiegu chirurgii urazowej, który ratuje życie małpce sajmiri po zdjęcia rentgenowskie skunksa. W programie „Weterynarz do zadań specjalnych”, doktor Susan Kelleher i jej zespół pomagają pacjentom małym i dużym, którzy wbiegają, wlatują, wślizgują się lub wpełzają przez drzwi ich kliniki.
„Weterynarz do zadań specjalnych”, premierowe odcinki drugiego sezonu w każdą niedzielę, od 12 czerwca, o godz. 12.00 na kanale Nat Geo People.
Doktor K i jej utalentowany zespół z kliniki weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych każdego dnia leczą stworzenia różnej maści i gatunku. Trafiają tu jeże, ptaki, gady, płazy czy króliki. Ulokowany na południu Florydy gabinet każdego roku pomaga tysiącom zwierzaków. Susan i jej pracownicy nie tylko przynoszą ulgę cierpiącym stworzeniom, ale również edukują właścicieli egzotycznych pupili w kwestii ich hodowli. Każdy z godzinnych odcinków serii ukazuje niecodzienne, chwytające za serce zwierzęce historie. 
Dr K znów pochyla się z troską nad pacjentami wymagającymi natychmiastowej opieki. Znajdą się wśród nich pyton albinos z niewydolnością układu oddechowego,  żółw pogryziony przez psa czy małpka marmozeta cierpiąca na tajemniczą chorobę. Pracowników kliniki, właścicieli zwierząt oraz pacjentów na czterech i dwóch łapach czeka po raz kolejny spora dawka emocji. Dr K wie, że wszystkie leczone przez nią stworzenia – zarówno te malutkie i słodkie,  jak i wielkie, groźne, uważane są przez klientów kliniki za członków ich rodzin. Z miłości do zwierząt dr K i jej współpracownicy są gotowi dokonywać rzeczy niemal niemożliwych.
„Weterynarz do zadań specjalnych”, premierowe odcinki drugiego sezonu w każdą niedzielę, od 12 czerwca, o godz. 12.00 na kanale Nat Geo People.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej