Strona główna Relaks Bajkowy relaks

Bajkowy relaks

przez admin

Nie za siedmioma górami i nie za siedmioma lasami, lecz w sercu Warmii i Mazur na skraju malowniczo położonej wsi Guzowy Piec znajduje się hotel Spa „Bajkowy Zakątek”. Skrywa on w sobie wyjątkowe połączenie magii i tajemniczości. Odnaleziona tu, długo poszukiwana tajemnica miejsca stała się inspiracją do powstania pierwszego w Polsce obiektu hotelowego, działającego w oparciu o bajki. Każdy dom, każda atrakcja ma swoją własną historię. Aby doświadczyć niezwykłości tego miejsca trzeba tu po prostu przyjechać i przekonać się o nich.

Czas spędzony tutaj będzie niezapomniany bo nad wypoczynkiem naszych Gości czuwają bohaterowie bajek. Sąsiedztwo tajemniczych lasów, cudownej wody jeziora Guzowy Piec powodują, że cisza i spokój tego miejsca są magiczne. U nas czas płynie wolniej bo u nas nie ma dnia wczorajszego, nie ma jutra. Liczy się dzień dzisiejszy a wszystko co robisz jest potrzebą chwili. To właśnie w Bajkowym Zakątku możesz dogonić marzenia i poznać ich niesamowity smak.

Honory gospodarza naszej bajkowej krainy czyni Kogut, który na stałe wpisał się w jej krajobraz. Jak głosi bajka, jest to niezwykły kogut, bo spotkanie go w Zaczarowanej Zagrodzie Bajkowego Zakątka przynosi jego Gościom pomyślność i szczęście.

Bajkowy Zakątek poza pensjonatem Zapiecek oraz stylizowanymi domami warmińskimi z akcentami regionalnymi to również centrum konferencyjne, strefa wellness z Natural SPA, Agencja Eventowa AndersLand i bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa, którą podarowała nam Natura.

Bajkowy Zakątek to kameralny Hotel Spa na Mazurach z niepowtarzalną atmosferą i klimatem.
Oprócz pokoi hotelowych i stylizowanych domów warmińskich, znajduje się tu Restauracja – serwująca dania regionalne, strefa Wellness z basenem, saunami i jacuzzi oraz z Natural Spa, sale szkoleniowe, a także bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa.

W strefie Wellness&Spa Bajkowego zakątka uwolnisz zmysły i doznasz odprężenia. Tylko harmonia pomiędzy ciałem i duszą pozwoli odkryć wewnętrzne piękno, które zapewni nam dobre samopoczucie, zdrowie i ładny wygląd. Wykorzystując bogactwa natury utworzyliśmy ofertę opartą przede wszystkim na owocach – jabłkach, winogronach, ekstraktach z dzikich jagód, malin oraz na kwiatach – lawendy i róż. To właśnie siła naturalnych produktów jest źródłem idei naszego SPA.

Z Natural SPA związana jest opowieść. Jak głosi bajka wykorzystanie do zabiegu już kilku kropel wody jeziora Guzowy Piec pozwala zatrzymać czas by każdy Gość mógł jak najdłużej cieszyć się przyjemnością płynącą z zabiegu. Dzięki nim skóra staje się gładsza, delikatniejsza i bardziej jędrna. Pozwól się zabrać w bajkową podróż do SPA, która będzie ucieczką i zapomnieniem od codzienności.

Bajkowy Zakątek to idealne miejsce na:

  • Romantyczny weekend we dwoje
  • Rodzinny wypoczynek
  • Wymarzone Wesele
  • Długi weekend i pobyty świąteczne
  • Szkolenie firmowe z integracją

Bajkowy Zakątek
Guzowy Piec 17
11-036 Gietrzwałd
woj. warmińsko-mazurskie
tel.: +48 89 513 12 18
recepcja@bajkowyzakatek.pl
www.bajkowyzakatek.pl

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej