Strona główna Relaks Polecamy na weekend – Zalesie Mazury Active Spa

Polecamy na weekend – Zalesie Mazury Active Spa

przez admin

Zalesie Mazury Active Spa to niezwykle rodzinny obiekt w sercu Warmii i Mazur łączący w sobie zalety obiektu konferencyjnego, wypoczynkowego i regionalnego spa. Dzięki swej lokalizacji nad jeziorem Orzyc, w otoczeniu bujnego sosnowego lasu oraz bogatej infrastrukturze obiektu posiadamy atrakcyjne pakiety pobytowe dla każdego Gościa. Specjalizujemy się w pobytach rodzinnych oraz pobytach spa. Nowością w naszej ofercie są aktywne pobyty odchudzające które są kontynuacją naszej filozofii Active Spa.

Rodziny z dziećmi znajdą u nas szereg atrakcji które gwarantują udany wypoczynek: prywatną plażę, Bajkolandię (plac zabaw pod dachem ponad 200m2), mini przedszkole, trzy place zabaw pod chmurką, mini zoo, całoroczne animacje dla dzieci oraz basen rekreacyjny ze strefą Happy Kids.

Nasi dorośli Goście mają do dyspozycji Krainę Relaksu Spa czyli strefę wellness z sauną fińską, suną infrared, łaźnią ziołowo parową, caldarium, wannami jacuzzi oraz całoroczną piaszczystą plażę relaksacyjną. Szczególnie zabiegi wykonywane w regionalnym SPA oparte są na naturalnych składnikach które pozwolą każdemu oderwać się od codziennych obowiązków a przy okazji odzyskać pełnię sił witalnych i wewnętrzną harmonię. Każdy zabieg w tym mazurskim SPA to swoisty rytuał, w trakcie którego dostarczymy Twojej duszy i ciału niezapomnianych doznań.

Dzięki nowej ofercie Zalesia czyli Kids Spa pobyt w nim da wam prawdziwą okazję do zwolnienia i przeżycia pięknych chwil razem, całą rodziną. Zalesiańskie Kids Spa to połączenie filozofii spa ze specjalnym podejściem do najmłodszych gości, w którym ten obiekt się specjalizuje.

Obiekt posiada specjalną linię zabiegów dla dzieci i młodzieży już od 5 roku życia. Zgodnie z filozofią Active Spa obiekt propaguje także aktywny sposób spędzania wolnego czasu i zaprasza na aktywny wypoczynek na Mazurach. Nasi goście mogą skorzystać z bogato wyposażonej Sali fitness, basenu rekreacyjnego, zajęć z instruktorem na sali oraz wycieczek nordic walking z instruktorem. Polecamy nasze oferty aktywnego wypoczynku na Mazurach!

Zapraszamy na www.zalesiemazury.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej