Strona główna Polecane Fitness z pomocą komputera.

Fitness z pomocą komputera.

przez admin

Program daje wiele możliwości jeśli chodzi o dobór ćwiczeń. Można ćwiczyć aerobic, upawiać jogging, wykonywać ćwiczenia rozciagajace. Dla lubiących wyzwania polecam skakanie na skakance.

Osobom początkującym program proponuje wykonanie testu sprawnościowego, który pomoże określić obecny poziom sprawności.

Przez program prowadzi nas instruktorka, której „Poćwiczmy wreszcie” mobilizuje do ćwiczeń.Użytkwownicy mogą stworzyć zindywidualizowane profile pomagajace stwierdzić, czy zbliżamy się do wyznaczonego celu. „Mój fitness” dostarczy nam szczegółowe statystki naszego treningu. Interfejs programu jest bardzo czytelny, a opcje są na ekranie umiejscowione w taki sposób, że nie sposób się pomylić.

Nie bez znaczenie jest również dynamiczna muzyka towarzysząca ćwiczeniom, która pomoże przetrwać chwile, kiedy po głowe zaczyna krażyć myśl „…już nie mogę”.


Do programu jest dołączona mata, podłączana do komputera za pomocą kabla USB – mata przydaje się szczególnie jeśli wybrana zostaje opcja aeorobiku – po kilku minutach dzieki macie łatwiej jest nie mylić kroku.  Moim zdaniem mata nie jest konieczna – równie dobrze można ćwiczyć bez niej, a zmęczenie nie będzie wcale mniejsze.

Podsumowanie: dobry pomysł dla osób chcących zrobić coś dla swojej sylwetki i zdrowia, a których wymówką jest brak czasu na pójście do klubu fitness. Program może również stanowić uzupełnienie regularnych treningów czy to w klubie czy na ścieżce biegowej.

Więcej o programie na stronie:www.fitness.iqp.pl

Agnieszka Kowalska

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej