Strona główna Kuchnia Boski eliksir

Boski eliksir

przez admin
Każdy, kto choć raz się odchudzał, wie, że najtrudniej rozstać się ze słodkościami…..Dieta odchudzająca, choć jest zdrowa dla organizmu i poprawia parametry wyników lekarskich, jest też często pozbawiona wszelkich przyjemności kulinarnych. W trakcie całej kuracji odchudzającej, a także w fazie stabilizacyjnej nowej wagi, najbardziej boimy się….. „zgrzeszyć”. A trzeba pamiętać, ze słodycze również mogą wchodzić w skład jadłospisu osoby odchudzającej się czy prowadzącej zdrowy styl życia. Na przykład taki zimny puchar lodów jogurtowych z syropem z kwiatu kokosu …..Pyszne, zdrowe i niskokaloryczne.
Nowy syrop z kwiatu kokosa „Sunny Life” jest „boskim eliksirem” z Pacyfiku. Razem z miodem, jest jednym z najstarszych naturalnych słodzików używanych i konsumowanych przez ludzi. Wyciskany nie z samego kokosa, a z jego kwiatu, jest uprawiany rzemieślniczymi metodami w dziewiczych rejonach tropikalnych. Lokalni producenci ręcznie pozyskują sok kwiatowy poprzez nacinanie kwiatu w celu pozyskania nektaru. Po delikatnym podgrzaniu nektar staje się wybornym syropem o karmelowym smaku.

Kwiatowa alternatywa dla cukru białego

Syrop jest naturalny i wysoko słodzący, dodatkowo ma świetną rozpuszczalność. Może być używany bez poczucia winy do słodzenia ciepłych i zimnych napojów, jogurtu, a nawet słonych potraw. Jest perfekcyjnym sposobem na lekkie posłodzenie czegokolwiek chcesz z odrobiną egzotyki każdego dnia. Jego unikalny smak i aromat łączą się perfekcyjnie zarówno ze słodkimi jak i słonymi daniami. Jego kaloryczność to 312 kcal na 100 gram produktu. Nowy syrop „Sunny Life” z kwiatu kokosu jest dostępny w opakowaniu przypominającym karafkę wyposażonym w praktyczny dozownik niekapek.  Każde opakowanie zawiera tabelę informującą konsumenta o walorach odżywczych produktu. Syrop „Sunny Life” posiada opakowanie o rodzinnej gramaturze 340 gram. Produkt powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu.

Kokosowe marzenie

Korzyści:
Źródło wapnia i potasu dla mięśni
Produkt ekologiczny
Wyciskana butelka z korkiem niekapkiem dla łatwego użycia, nawet przez dzieci:)


Francuska tradycja

Producenci syropu Sunny Life, rodzina Michaud Apiculteurs z Francji, to eksperci w dziedzinie produkcji miodu,  wyrobów z agawy i kokosa. Jedni z największych francuskich eksporterów. Historię rodzinnej pasji rozpoczął Yves Michaud, kiedy w 1920 roku postawił pierwsze ule na słonecznych zboczach Pirenejów. Dziś wartości marki pozostają takie same, jak ponad 90 lat temu. Sukces rodzinnej firmy wynika z połączenia pasji, rygorystycznej pracy oraz nieustannego wprowadzania innowacji i wychodzenia naprzeciw zmieniającym się potrzebom klienta.
Cena w sklepach:
Syrop „Sunny Life” z kwiatu kokosa 340 g: ok. 20, 50 zł
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej