Strona główna Kuchnia Babunia zaprasza na prawdziwe wina owocowe

Babunia zaprasza na prawdziwe wina owocowe

przez admin

Polska to europejska, a nawet światowa potęga w produkcji owoców. Spożywane i wykorzystywane do różnego rodzaju przetworów na setki sposobów, tylko w minimalnym stopniu stanowią bazę do produkcji wina. A szkoda, bo dobre wina robione z owoców smakują wyśmienicie, a na naszym rynku wysokiej jakości wina owocowe do tej pory dostępne były w bardzo ograniczonym zakresie. Warto to zmienić. 

Nie każdy wie, że tradycja wytwarzania win owocowych w Polsce sięga XIII w., a podstawowe zasady ich wyrobu do dziś niewiele się zmieniły. Warto podkreślić, że technologia wyrobu win owocowych zasadniczo nie różni się od technologii wyrobu win gronowych, co czyni je równie szlachetnymi i wartymi uwagi. W wielu krajach Europy i poza nią, wina produkowane z owoców to bardzo ceniony i lubiany rodzaj wina, co sprawia, że znajdują one swoje poczesne miejsce wśród alkoholi świata. Czas najwyższy, aby wina wytwarzane z owoców zostały odkryte i należycie docenione również przez konsumentów w naszym kraju.
Marka Nalewka Babuni, która od lat cieszy się dużym zaufaniem konsumentów, poszerzyła swoją ofertę o nowy produkt – Wino Babuni. Jest to odpowiedź na trendy rynkowe, gdzie w ostatnim czasie konsumenci poszukują nie tylko typowych win gronowych, ale coraz częściej są zainteresowani tradycyjnymi winami owocowymi. Wino Babuni jest dostępne w 3 wariantach: słodko-kwaskowatych wiśni, wybornych słodkich truskawek oraz dojrzewających w słońcu aromatycznych gruszek.
Kuszące nowości są wytwarzane zgodnie z zasadami produkcji win owocowych: po przeprowadzeniu fermentacji alkoholowej przeprowadzanej przy użyciu szlachetnych drożdży winnych wino, klaruje się, poddaje leżakowaniu i butelkowaniu.
Wysoka jakość Nalewki Babuni oraz potwierdzony przez konsumentów wyjątkowy smak sprawiły, że stała się ona jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w swojej kategorii w Polsce.  Takie też jest Wino Babuni – wysokiej jakości, stworzone w oparciu o dary natury, ujmujące smakiem  dojrzałych owoców. 
Wina Babuni są pełne babcinej czułości i jej przywiązania do tego, co w domowych przepisach najlepsze: dokładności w zachowaniu odpowiednich proporcji, cierpliwości w przygotowaniu i składników – naturalnych, pełnych smaku owoców. Nic dziwnego, że uwielbiają je przede wszystkim Panie, które zamiast mocniejszych alkoholi wybierają trunek lekki, słodki, delikatny.
Dokładność w zachowaniu proporcji oraz cierpliwość w przygotowaniu i doborze składników sprawiają, że Wino Babuni to trunek wyjątkowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników prawdziwych win owocowych. Warto podkreślić, że Wino Babuni nie zawiera dodatku sztucznych barwników i aromatów. 
Wino Babuni to produkt najwyższej jakości, który powinien skosztować każdy znawca win deserowych.
Wiśniowe Wino Babuni
Lekki, delikatny i słodki trunek z delikatną kwaskowatą nutą, który pozwala cieszyć się smakiem słodkich wiśni przez cały rok. Wino Babuni ma tyle zalet, że nie sposób je wszystkie tak od razu poznać i docenić. Dlatego warto delektować się powoli.

Truskawkowe Wino Babuni
Delikatny trunek o słodkim, przyjemnym zapachu i smaku dojrzałych truskawek. Wyśmienity smak pachnących owoców dzięki procesowi naturalnej fermentacji.
Gruszkowe Wino Babuni
Charakteryzuje się subtelnym aromatem i pełnym smakiem dojrzałych w słońcu soczystych gruszek. Wytwarzane w procesie naturalnej fermentacji soków owocowych.
Wino Babuni oferowane jest w charakterystycznej karafkowej butelce 750ml, zamkniętej okrągłym, drewnianym korkiem. Całość dopełnia oryginalna, pleciona wstążka, która  nadaje butelce jeszcze więcej uroku i elegancji.
Dostępne smaki: Wino Babuni Truskawka, Wiśnia oraz Gruszka. 
Cena: 22 -25 zł za butelkę 0,75 L
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej