Strona główna Kuchnia Zrób domowe crunchy

Zrób domowe crunchy

przez admin
Polacy lubią miód, ale niewiele o nim wiedzą. Najczęściej w sklepie wybieramy miód wielokwiatowy, bo jest wersją bezpieczną i uniwersalną. A warto wiedzieć, że każdy kontynent ma swoje unikatowe kompozycje miodowe. Dzisiaj w sklepach możemy kupić prawie każdy rodzaj miodu. A ponieważ jesteśmy coraz odważniejsi w kuchni i nie obawiamy się eksperymentować, warto czasem wyjść poza sztampę i odkryć całe bogactwo miodowego świata. A jest to świat słodki i zdrowy.
Na rynku pojawił się nowy miód z rodziny Lune de Miel – miód sosnowo -eukaliptusowy. To swoisty rarytas wśród miodów, produkowany przede wszystkim w krajach alpejskich, szczególnie w Szwajcarii i we Francji.  Lekko korzenny, ziołowy smak i intensywny aromat to  dla zmysłów, jak spacer po alpejskim lesie. Miód doskonale komponuje się z herbatą, porannym pieczywem, a także z wypiekami własnej roboty. Jest doskonałą propozycją do macerowania mięsa, ryb ale również orzechów i płatków z których możemy zrobić domowe crunchy.  Doskonale smakuje także z rozgrzewającymi napojami, np. grzanym piwem.
Niezwykłą zaletą miodów marki Lune de Miel są praktyczne, nietłukące się opakowania o przezroczystych ściankach, zdradzających barwę specjału. Lune de Miel wyposażone są w specjalny dozownik „niekapek”, dzięki któremu nakrętka pozostaje zawsze czysta, a konsument ma możliwość dokładnego odmierzenia słodkiego przysmaku. Charakterystyczne opakowanie miodów przypominające prawdziwy ul dla pszczół, na pewno zachęci także dzieci do częstszego spożywania miodu.
Cena:
Miód „Lune de Miel” sosnowo-eukaliptusowy (340gram):  ok. 16,70 zł
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej