Strona główna Aktualności Jak płacić mniej za noclegi w hotelach?

Jak płacić mniej za noclegi w hotelach?

przez admin

Wielu z nas noclegi w hotelach kojarzą się z bardzo wysokimi cenami. Oczywiście, są tańsze obiekty, na przykład hostele, schroniska młodzieżowe czy też prywatne pokoje gościnne, niemniej jednak nie zawsze przedstawiają one sobą odpowiedni standard poszukiwany przez osobę szukająca dla siebie noclegu.

Gdy lubisz oszczędzać, w takim przypadku jednak wcale nie musisz płacić tak dużo za dobry hotel. Warszawa, Praga czy Berlin mogą być także na twoje wyciągnięcie ręki, by zobaczyć je bez przepłacania za noclegi. Jak wobec tego znaleźć najlepsze oferty?
Korzystaj z internetowych porównywarek
Te serwisy pozwalają na sprawdzenie cen w wielu różnych hotelach. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki słowa typu „hotel Warszawa Praga Południe”, aby znaleźć odpowiednie dla siebie oferty, a przy tym również dowiedzieć się więcej o hotelu, na przykład zobaczyć zdjęcia pokoi wykonane przez gości czy przeczytać ich opinie.
 
Sprawdzaj strony hoteli
Możesz znaleźć tutaj najświeższe informacje dotyczące aktualnych promocji oraz pakietów pobytowych, dzięki którym da się zapłacić mniej za noclegi w hotelu w Warszawie i często korzystać także z dodatkowych udogodnień, na przykład zabiegów Spa czy wejść na basen hotelowy bez żadnych dopłat.
 

 
Programy lojalnościowe
Zarówno te oferowane przez hotele, jak i również przez inne podmioty, na przykład wystawce karty kredytowej czy też operatora linii lotniczych – można wówczas często otrzymać dobre rabaty, aby zapłacić mniej za noclegi praktycznie na całym świecie.
Zakupy grupowe
To propozycja, z której korzysta wielu Polaków chcących oszczędzać na wyjazdach – można znaleźć w nich atrakcyjne noclegi w przystępnych cenach, ale trzeba pamiętać o tym, że często nabyty kupon jest możliwy do wykorzystania tylko w wyznaczonym czasie, na przykład wykluczającym weekendy czy okresy świąteczne.
 
Negocjacje
Na koniec warto też wspomnieć, że często można wynegocjować niższą cenę, na przykład przy dłuższym pobycie – najlepiej zadzwonić bezpośrednio do wybranego hotelu czy też zapytać o obniżkę w momencie odbierania kluczy – często można otrzymać atrakcyjny rabat, także w sieciach hoteli.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej