Strona główna Aktualności Kochaj się i całuj!

Kochaj się i całuj!

przez admin
Całowanie to coś więcej niż tylko przyjemność z dotyku ust! Namiętny pocałunek dwóch osób to doskonały początek związku. Pobudzony umysł, rozpalone emocje i drżenie ciała – tylko tak może działać pierwszy i kolejny pocałunek. A od jednego do zakochania już blisko!
Radosna relacja
Całuj się często, mocno i szczerze! W ten sposób wyrażasz emocje i mówisz, że kochasz. Dla kobiety całowanie to intymne doznanie i wyznanie miłości. Od pierwszego buziaka może się zakochać. Do całowania podchodzi poważnie i tego oczekuje od mężczyzny. Potrzebuje czuć się kochana, a złączenie ust to dla niej jak dowód miłości. Pragnie również więcej czułości i uwagi niż mężczyzna, dlatego całując ją spełniasz jej naturalne potrzeby. Okazywanie uczuć nie jest proste, ale naprawdę niewiele trzeba, by powiedzieć: „kocham Cię”. Poza tym buziak to często początek intymnej relacji.
Całowanie to także jedna z form komunikacji międzyludzkiej. Zapowiada, że między kobietą i mężczyzną będzie coś więcej niż przyjaźń. Poza tym soczyste i gorące buziaki mimo upływu lat to sposób na udany i szczęśliwy związek. Podtrzymywanie temperatury w relacji zależy od obu partnerów. A jeśli oboje tak samo okazują sobie uczucia, to ten ogień nigdy nie zgaśnie. Dlatego całowanie to nie tylko gwarancja pozytywnych relacji, ale i długie, zakochane życie. Dbaj o relację małżeńską od początku, zawsze i wszędzie! Tylko wtedy przetrwa wiele lat i pozostanie tak samo szczera i bezcenna jak na początku!
pocałunek
Szczęśliwy organizm
Nie zaniedbuj całowania! Buziak pomaga szybko i prosto spalić kalorie. Ich ilość zależy od jego intensywności. Ponadto jest zdrowy, ponieważ poprawia krążenie krwi – serce szybciej bije, a organizm bardziej się dotlenia. Podczas całowania uwalnia się duża ilość serotoniny i endorfin, czyli hormonów szczęścia. To również darmowy lek antystresowy i antydepresyjny! Od całowania poprawia się humor i po prostu promieniejesz! Częste całowanie podnosi także odporność organizmu.
Cały organizm jest cudownie pobudzony i gotowy do działania. Tryskasz pozytywną energią i szczęściem. Już na kilometr widać, że całowanie sprawia Ci przyjemność i rozbudza emocje! Jesteś podekscytowany i odprężony, dlatego chcesz więcej i więcej! W ustach jest kilkanaście razy więcej receptorów niż w innych sferach erogennych. Już niewielkie muśnięcie pobudza fizycznie i psychicznie – eksplozja przyjemności i niesamowitych doznań.
„Kocham Cię” inaczej
Według raportu CBOS „Pytanie o miłość prawdziwą” , prawdziwa miłość kojarzy się najczęściej z zaufaniem, lojalnością, dążeniem do dobra ukochanej osoby, szacunkiem i życiem rodzinnym, małżeńskim. Coraz więcej osób wierzy również w miłość od pierwszego wejrzenia, a 1/3 ankietowanych uważa, że najlepszym dowodem miłości jest dbanie o drugą osobę i bezinteresowne pomaganie jej w życiu (36%). Miłość można też okazywać poprzez wierność, szacunek, zrozumienie i zaufanie (34%). Pocałunek, czułości i przytulanie są na trzecim miejscu jako sposób na pokazanie, jak mocno się kogoś kocha (16%). Prezenty i kwiaty podało tylko 10% respondentów. Dlatego rzeczy materialne są tylko jednym z wielu sposobów, ale nie tym najważniejszym.
Wioleta Nowicka

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej